X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno się tu nie odzywam ale się odezwę w sprawie testów ;)
    Wykrywalność 6dpo to raczej bzdura. Myślę że jest mały procent dziewczyn, u których do zagnieżdżenia dochodzi 4dpo wiec 6dpo może być niziutka beta, ale to rzadkie! Najczęściej do zagnieżdżenia dochodzi między 6 a 12 dpo, beta wzrasta dobę do dwóch po, dlatego same widzicie. Nie ma co się nastawiać że nic z tego 11dpo bo może dopiero dochodzi albo wczoraj doszło do zagnieżdżenia i hcg nie zdążyła się wytworzyć?
    Wytrwałości i cierpliwości dla wszystkich!
    Ja jestem w szpitalu, nad ranem miałam atak kolki nerkowej. Koszmarny ból. Plus z sytuacji taki, że miałam dziś usg i widziałam pęcherzyk, a w nim zalążek zarodka <3 za trochę ponad tydzień mam wizytę u swojej gin i mam nadzieję że będzie serduszko <3...

    Letitbe, PLPaulina, Marta..a lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 października 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekalnia wrote:
    Dziewczyny nie testowałam dziś. Wczoraj przytulaliśmy się z mężem i bardzo mnie to zdziwilo ale po tym mialam mocno zabarwiony sluz jakby plamienie, wiec postanowilam, że nic nie testuje. Ale dzis juz znow plamienia nie mam. Aż dziwne....
    Ja tak często mam. Wydaje mi się, że może część tej pierwszej krwi jest gdzieś w okolicach szyjki i trochę jej się schodzi by się wydostać. Współżycie jednak sprzyja "wydostawaniu" się wszystkiego na zewnątrz, skurcze i te sprawy...

    Co do tanich testów to polecam paskowe. Kasetowe po około 3 zł/sztuka są DO BANI. Zawsze po kilku minutach pokazują pozytyw. Jak ktoś mocno napalony to może sobie wmówić że szybciej był ten pozytyw. Paskowe mogą leżeć i nic nie widać.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 października 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ja czekam na te Twoje usg chyba bardziej niż Ty :)

    pilik lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 października 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe to chyba nie możliwe!! <3 mi już serce szybciej bije na samą myśl!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 października 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik!!!!! ale super <3 <3 <3

    u mnie testy owu wariują, szósty dzien taka sama kreska, ktoś ogarnia? te same w sierpniu pieknie pokazywały nadchodzącą i odchodzącą owu.

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 29 października 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy owu pokazywały same negatywy, a po progesteronie widać, że ovu była. A robiłam dwóch różnych firm. ;(

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 29 października 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik <3 <3 <3

    Dziewczyny, przez cały okres starań nie widziałam śluzu rozciągliwego, ale nareszcie się pojawił! Wczoraj, w 22 tygodniu ciąży...

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 29 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja grupo wsparcia, udało mi się nie zatestować z rana :) korzystam z Twojej rady Tym-janek, rano nie zrobiłam, to kolejna próba charakteru jutro rano.

    Paulina, w sumie II faza powinna trwać 14 dni, więc może warto żebyś zrobiła test tego 14 dnia, albo jutro betę?

    lolla, może jesteś osobą, której testy cały czas wykrywają LH? Działajcie, a jak kreska zblednie to będzie znak, że już po :)

    Nalia, już mnie tutaj dziewczyny doedukowały, że nie ma nic bardziej mylnego jak testy ovu. U każdej działają inaczej.

    Pilik czekamy na fotę!

    I tak w ogóle, co ze zmianą czasu a temperaturą? Ja zmierzyłam dzisiaj o 6:30, więc teoretycznie dla czasu letniego o 7:30. I postaram się utrzymać tylko półgodzinne przesunięcie do końca cyklu, a wy? (standardowo mierzyłam o 6:50-7:00)

    karakorum, tym_janek lubią tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 października 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestałam mierzyć po pozytywie żeby sobie stresu nie dodawać.
    Zdjęcia nie będzie bo w szpitalu mi nic nie dadzą... w przyszłym tygodniu będę miała wizytę to na pewno dostanę zdjęcie ;). Mam nadzieje że te wszystkie leki teraz nie zaszkodzą :( już mam stres przez to. Biorę niby to co można - paracetamol i nospe ale w uderzeniowych dawkach... do tego mam mieć jutro usg z kontrastem i też się tego boje...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 29 października 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Pilik <3 <3 <3

    Dziewczyny, przez cały okres starań nie widziałam śluzu rozciągliwego, ale nareszcie się pojawił! Wczoraj, w 22 tygodniu ciąży...

    Trochę po fakcie :D

    Pilik będzie dobrze, wszystko będzie dobrze. Bądź dobrej myśli :)

    Co do testów owulacyjnych to mnie zawodzą i wolę z nich nie korzystać, choć mam zapas i chyba w tym cyklu je zużyję ale bez jakichś dogłębnych analiz.
    Ja mam szczęście, że jestem na początku cyklu, więc zwyczajnie mierzę temperaturę godzinę później. U mnie jest takie przełożenie, że pół godziny to 0.1 skoku lub obniżki. Dzięki temu łatwo mi sterować temperaturą przy obsuwach czasowych.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 30 października 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spotkałam się z opinią ginekologa, że testy owulacyjne są zawodne nawet u 50% kobiet, bo opierają się na poziomie LH w moczu a nie w krwi, a stężenie tego hormonu w moczu może być bardzo różne i nie zawsze adekwatne do realnego stężenia w organizmie ogółem.

    Ja zrobiłam testy z ciekawości, ale po 3 stwierdziłam, że bez sensu i wolę mierzyć temperaturę po prostu.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekuję na @.
    Wczoraj pojawiły się u mnie bóle brzucha.. I wieczorem przy szyjce zauważyłam lekko różowy śluz.. Więc koniec złudzeń.. :(

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 30 października 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) co tam słychać?
    Co u frelci??:) mam nadzieję ze wszystko ok.

    Nalia ja miałam identyczną sytuację zrobiłam test 10dpo był biały zostawilam go w lazience zalamana ppszlam zrobić sobie herbate. Wracam do wc zeby go wurzucic zeby maz nie darl sie ze znowu sie nakrecam ;) patrzę a tu blada kreska taka jak u ciebie;) dwa dni później na Nowym teście była już wyrazna i od razu po "nasikaniu" także jestem dobrej myśli!

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 30 października 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Oczekuję na @.
    Wczoraj pojawiły się u mnie bóle brzucha.. I wieczorem przy szyjce zauważyłam lekko różowy śluz.. Więc koniec złudzeń.. :(

    Paulina współczuję :(

    Ja się jeszcze łudzę, wykres wygląda dobrze, temp. ok. Jajnik boli, podbrzusze mam napięte, czuję to szczególnie jak korzystam z toalety. Ale czuję, że trochę już szykuje się na @ no ale to i tak daje mi złudne nadzieję bo przecież się jej termin zbliża więc mogę się tak czuć.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś wewnętrznie wiara mnie opuściła.. :( Mam ogólnie objawy jak na @, oprócz bólu sutków.. bo utrzymuję się nadal a powinno już odpuścić..

    Zawsze póki nie ma @ to wszystko się może zdarzyć. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 07:15

    Marta..a lubi tę wiadomość

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 30 października 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się tylko w moim przypadku zaczęłam zastanawiać czy nie zrobi testu wcześnie, ale z drugiej strony jak będzie negatywny to i tak i tak aż nie przyjdzie okres będę mieć nadzieję, wiec chyba bez sensu co? 15dpo chyba będzie musiał być wiarygodny prawda?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    ja się tylko w moim przypadku zaczęłam zastanawiać czy nie zrobi testu wcześnie, ale z drugiej strony jak będzie negatywny to i tak i tak aż nie przyjdzie okres będę mieć nadzieję, wiec chyba bez sensu co? 15dpo chyba będzie musiał być wiarygodny prawda?
    Ja robiłam w 12 dpo i wyszedł negatywny. :( I wtedy usłyszałam, że min 14dpo..

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 30 października 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Ja spotkałam się z opinią ginekologa, że testy owulacyjne są zawodne nawet u 50% kobiet, bo opierają się na poziomie LH w moczu a nie w krwi, a stężenie tego hormonu w moczu może być bardzo różne i nie zawsze adekwatne do realnego stężenia w organizmie ogółem.

    Ja zrobiłam testy z ciekawości, ale po 3 stwierdziłam, że bez sensu i wolę mierzyć temperaturę po prostu.

    Jest dokładnie tak, jak mówisz. Monitoring potwierdza owu a testy nic- mnóstwo jest takich przypadków.

    Paulina bądź dobrej myśli- to dopiero pierwszy cykl, w którym miałaś szanse na pozytywny test tak naprawdę. Mało komu w pierwszym cyklu się udaje <3 najgorszy czas teraz jak już wiesz, że będzie @ tylko nie idzie. Mam tak co miesiąc od 8 dpo... :/

    Marta jeżeli już musisz i Ciebie to uspokoi, to jutro zatestuj- to będzie 12 dpo... może już coś wyjść choć nie na sto procent. Wiadomo, że najlepiej 14dpo a i tak czasem się zdarza, że testy później wychodzą.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie nie jestem już dobrej myśli.. :(
    Chcę teraz odpuścić. Zero sprawdzania, zero myślenia... Totalna olewka.. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 10:30

    Letitbe, tym_janek lubią tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 30 października 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ogólnie nie jestem już dobrej myśli.. :(
    Chcę teraz odpuścić. Zero sprawdzania, zero myślenia... Totalna olewka.. :(

    I super! Na pewno dobrze Ci to zrobi :*

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ