Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • alpaka777 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo kurcze... Już sama zastanawiałam się, czy to może od tego hsg czy coś. Do tej pory brałam luteinę dowcipną:) a teraz lekarz kazał wziąć duphaston. I czekam. Denerwuję się, bo chciałabym jak najszybciej zacząć starania...

    Alpaka
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wcześniej brałam luteinę, i zawsze po 3 dniach przychodziła @, w tym cyklu monitoring po owu miałam u innej lekarki, dała mi duphaston, i już więcej wolę nie... Ja odstawiłam przedwczoraj, i czuję że @ nadchodzi.

    Oby u Ciebie również nowy cykl szybko się rozpoczął :)

    alpaka777 lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • meggire Przyjaciółka
    Postów: 109 44

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinekka91 wrote:

    Meggire, może przeoczyłam, ale byłaś juz w klinice niepłodności?

    Tylko na hsg w novum. Leczę się u dr Żaboklickiej-Kurowskiej i u dr Paśnika. To są (oczywiscie moim zdaniem) odpowiednie osoby na tą chwilę, starają się znaleźć przyczynę. Prawdopodobnie mamy problem z immunologią. W październiku mam kolejną wizytę u Paśnika, strasznie długo do niego się czeka, będę próbowała się wpisać na wrzesień.

    17 cs
    euthyrox 75/100, dostinex, B complex, wit D3, acard, Glucophage 1500, neoparin po owulacji

    maj 2018 HSG - jest drożność

    po leczeniu immunosupresyjnym (październik 2018)
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny malo mnie tu.znaczy jestem i was posczytuje ale malo pisze ;) caly czas wam kibicuje :) my na razie nie chcemy drugiego dziecka ja jeszcze nie jestem gotowa musze sie nacieszyc Tymonkiem :) ba nawwt jakbym chciala sie starac to caly czas kp więc okresu nie mam nadal :) przesylam wam mnostwo pozytywnej energii! Uda sie!

    meggire, nick nieaktualny, Marta..a, Drobinka91 lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggire, a to już jesteś w dobrych rękach, coś mi umknęło :)

  • alpaka777 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj jestem krwawiąca :) uff... już myślałam, że nie przyjdzie @. Dziś wizyta u lekarza i rozpoczynamy walkę o pęcherzyki :)

    Alpaka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech tam rosną pecherzyki! ;)

    alpaka777 lubi tę wiadomość

  • alpaka777 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wczoraj byłam u lekarza- niepęknięty pęcherzyk z poprzedniego cyklu. Dostałam letrozole na stymulację- jest obok klika małych pęcherzyków, które mogą urosnąć. To dobrze? Czy pęcherzyk może się wchłonąć, czy nadal stymulowany będzie rósł? Boję się, żeby nie urósł jeszcze większy. Pomóżcie....

    Alpaka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alpaka, nie wiem, chyba powinien się wchłonąć podczas miesiączki, pierwszy raz o czymś takim czytam. może ktoś inny jest bardziej ogarnięty w tym temacie.

    Testowałam, jedna kreska. Czekam na okres i kolejny miesiąc starań.

    alpaka777 lubi tę wiadomość

  • alpaka777 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wiem. Wczoraj był 2 dzień cyklu- pęcherzyk wieelkiii. Mam nadzieję, że się wchłonie. Ehhhh zawsze pod górkę....

    Alpaka
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinekka91 przykro mi, ja właśnie rozpoczęłam nowy cykl, oby lepszy, i oby nowy cykl był dla Ciebie szczęśliwy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepekniety pęcherzyk to torbiel, ja tak miałam i dostałam duphaston przez dwa cykle od 16 dc przez 10 dni. Mój pecherzyk miał ponad 4cm. Wchłonął się ładnie więc bez obaw.
    Ja ostatnio byłam u endokrynologa i mam już ładne TSH, dziś 23 dc... Wciąż mam nadzieję że się uda..

    malutka_mycha, Izaw, Marta..a, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kruszynka trzymam kciuki! Kiedy testujesz?

    27 lat
    9cs
  • meggire Przyjaciółka
    Postów: 109 44

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać dziewczyny? Są nowe siły na nowy cykl? :) ja zamówiłam sobie zioła ojca Sroki, sama w to nie wierzę bo nie jestem zwolenniczką takich rzeczy ale zobaczymy, może zadziała jak placebo :D

    17 cs
    euthyrox 75/100, dostinex, B complex, wit D3, acard, Glucophage 1500, neoparin po owulacji

    maj 2018 HSG - jest drożność

    po leczeniu immunosupresyjnym (październik 2018)
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie sobie je zamówiłam, jutro albo pojutrze przyjdą i zobaczymy :D
    To mój 2gi z clo, mam nadzieję, że teraz lepiej zareagują moje jajniki ;) może współpraca clo z ziółkami coś zdziała :D
    Idę jutro zbadać sobie prolaktyne i TSH jak się miewają ;)

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie znać jak się sprawdzą te zioła :)

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie @ dziś przyszła. Do tego jestem przeziębiona i czuję się fatalnie.

  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kiedy, bo po wycieczce do Grecji mogło mi się coś przesunąć... Może poczekam do poniedziałku to będzie 31dc i prawdopodobnie 16dpo (robiłam testy owulacyjne)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 10:18

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • alpaka777 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatnim cyklu miałam robione badanie sono HSG. Owulacja nie była wywoływana. Okazało się w tym cyklu, że mam niepęknięty pęcherzyk z poprzedniego cyklu, jednak byłam stymulowana letrozole. Pęcherzyk urósł jeszcze bardziej. Proszę o pomoc ile trwa leczenie takiego niepękniętego pęcherzyka- jak można leczyć, jakimi lekami? Nie chciałabym tracić kilku miesięcy na tabletki antykoncepcyjne. Proszę o informację.

    Alpaka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekalnia odezwij się do mnie. Może dam radę Cię wesprzeć i poradzić co możesz zrobić przed kolejną próbą IVF.

‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ