X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem :-) ale na razie trzeba jakoś zagospodarować czas żeby ciągle nie myśleć :-) więc co tydzień gdzieś razem jeździmy :-) a oprócz tego ja w tygodniu jeżdżę sobie rowerem na siłownię żeby trochę poćwiczyć :-) ten tydzień tylko zawalilam bo coś mnie przeziębienie zlapalo :-(

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym poszła na rower ale słaba jeszcze jestem :(

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj domyślam się... Ja w sumie po stracie dość szybko doszłam do siebie. Fizycznie bo psychicznie to trochę dłużej. Krwawilam raptem 3 dni potem ze 2 dni lekkiego plamienia i koniec. Bólów brzucha nie miałam, jedynie od razu po zabiegu. Po tygodniu wróciłam już do pracy i w sumie się cieszę bo nie siedziałam w domu i nie myślałam. Chociaż miałam mega wsparcie męża, rodziny, przyjaciół. Psychicznie było trochę gorzej ale wiesz, tłumaczyłam sobie ze tak musiało być, że pewnie moje dzieciątko było bardzo chore i matka natura wie co robi. Długi potem nie mogłam o tym mówić, było mi ciężko i musiało trochę czasu minąć zanim mogłam na ten temat rozmawiać i powiedzieć że "poronilam". Wcześniej nie chciało mi to przejść przez gardło. Teraz już się pozbieralam i wiem że musi być dobrze i w końcu będę tulila w ramionach moje dzieciątko :-) jak każda z nas!

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy to się stało? W jakim okresie ciąży? Badałaś się?
    Bo wiesz, czasem jest los, a czasem schorzenie powoduje straty

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w 8 tygodniu jak dowiedziałam się że serduszko nie bije. Nie robiłam żadnych dodatkowych badań, nic prócz tych co w ciąży. Lekarze nie zlecają badań po jednym poronieniu więc na razie nie chce palnikowac że to coś ze mną nie tak.

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    Byłam w 8 tygodniu jak dowiedziałam się że serduszko nie bije. Nie robiłam żadnych dodatkowych badań, nic prócz tych co w ciąży. Lekarze nie zlecają badań po jednym poronieniu więc na razie nie chce palnikowac że to coś ze mną nie tak.
    Ja robiłam po pierwszym, bo mój lekarz chciał mnie oszczędzić, były to p/ciała antykardiolipinowe jakoś tak, wyszły dobre i dopiero po drugiej stracie wyszły mi mutacje krzepliwości

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję dwóch strat, ale wiesz jak to mówią- do trzech razy sztuka! Będzie dobrze, musi być

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    Współczuję dwóch strat, ale wiesz jak to mówią- do trzech razy sztuka! Będzie dobrze, musi być
    Będzie <3

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Mądre słowa, Darika :)

    Dziewczyny, tu pogoda jest idylliczna, a ja mam urlop dopiero we wrzesniu :,( Masakra, jak ja to doczekam... Bylyscie moze na urlopie na wyspach greckich? Warto brac all in?

    Byłam i trudno mi to ocenić. Drugi raz bym nie skorzystała z all inclusive. Soki, alkohol marnej jakości. Jedzenie smaczne, lokalne ale jeżeli chcesz pochodzić po restauracjach i próbować nowości to all inclusive się nie opłaca zwyczajnie. Mnie jedynie się to spodobało, że mają duży wybór, lokalne dania i mnóstwo owoców a byliśmy w dość małym kurorcie więc w okolicy były ze dwie warte odwiedzenia restauracje.

    karakorum lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny w piękny, nowy dzień :-) ja dzisiaj jadę z dzieciakami do Zoo a potem na baseny i jestem tak pozytywnie naładowana energia, mimo że to już koniec cyklu i @ zbliża się wielkimi krokami. Już zaczynam czuć piersi i brzuch. No cóż oby kolejny cykl był szczęśliwy :-) pozdrawiam! :-)

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wypatruję @, bo nie chcę jej dostać na wesele, a ona jak na złość nie przyłazi.

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K91 może nie przyjdzie ☺️

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjdzie, przyjdzie. Tylko zrobi mi na złość i pojawi się w sobotę, jak się będę wybierać na wesele.

    65cs, 30 lat
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K91, ja tam trzymam kciuki...

    Letitbe, co u Ciebie?

    U mnie 22dc, mam bóle piersi okresowe, tj. promieniujące z boku. Cos czuje, ze nic z tego. Jezeli teraz sie nie uda, daje sobie na wstrzymanie do konca urlopu, czyli do wrzesnia. Chce sie nacieszyc wakacjami (chociaz jestem w pracy :P), poimprezowac i podrinkowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 11:04

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum nie kracz, nie kracz :) będzie dobrze

    a ja po sprawdzeniu prolaktyny wzięłam się za castagnusa, żeby zbić ją trochę i nie zmarnować tego cyklu, póki nie odwiedzę lekarza. Czuję, że działa bo trądzik mi się zmniejszył- zostały tylko przebarwienia, a walczyłam z nim tak długo. Poprzednio także w tej kwestii mi pomógł. Kupiłam też żel conceive i testy lh z czystej ciekawości. Chcę sprawdzić jak pokryją się z temperaturą i monitoringiem (o ile lekarz zrobi), dlatego też dziś zaczęłam znów mierzyć temperaturę a wolałabym tego nie robić.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Byłam i trudno mi to ocenić. Drugi raz bym nie skorzystała z all inclusive. Soki, alkohol marnej jakości. Jedzenie smaczne, lokalne ale jeżeli chcesz pochodzić po restauracjach i próbować nowości to all inclusive się nie opłaca zwyczajnie. Mnie jedynie się to spodobało, że mają duży wybór, lokalne dania i mnóstwo owoców a byliśmy w dość małym kurorcie więc w okolicy były ze dwie warte odwiedzenia restauracje.
    Jak to tak opisujesz to ja bym nie pojechała, lubię na wakacjach jeść różne dania w różnych miejscach :D A jakby mi już dali to nuda :D

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna no właśnie ja też nie lubię takich gotowców. Jednym z najważniejszych dla nas punktów jakichkolwiek wycieczek jest własnie kuchnia, łażenie po restauracjach i objadanie się do upadłego :D także z urlopu zawsze parę kilo nadwagi przywozimy

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałam że tylko ja wyjeżdżam na wakacje żeby jeść :P

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Susanna no właśnie ja też nie lubię takich gotowców. Jednym z najważniejszych dla nas punktów jakichkolwiek wycieczek jest własnie kuchnia, łażenie po restauracjach i objadanie się do upadłego :D także z urlopu zawsze parę kilo nadwagi przywozimy
    Hehe dokładnie <3
    Muszę jakiś film objerzeć sobie dziś bo nuda

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko a jak jeszcze nie trzeba gotować ani zmywać, to już w ogóle nie można się pohamować :D

    Susanna też bym sobie coś obejrzała ale chyba się z czasem nie wyrobię

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ