X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Test "Maluszek"
    To on ma 25, spoko jeszcze są szanse :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po cholerę dają takie w aptece :D ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Po cholerę dają takie w aptece :D ehhh
    Żeby testować 7 dni po terminie @ tak mi lekarz powiedział :D
    Ha ha

    Jeeeej ale mam do nadrobienia muszę poczytać o tych lekach co mnie czeka....

    Pęcherzyk ładny był szkoda, ze jeden hehe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja zatestowałam po 10 dni po terminie i dupa. Ale już myślę, że nawet jeśli to... jeszcze trochę się pocieszymy tylko życiem we dwoje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    No to ja zatestowałam po 10 dni po terminie i dupa. Ale już myślę, że nawet jeśli to... jeszcze trochę się pocieszymy tylko życiem we dwoje.
    po termninie @ ile jesteś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    po termninie @ ile jesteś?
    okres mam zwykle w 32/33 dniu ( 17/18 czerwca) czyli już jest 9/10 dni spóźnienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 19:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    okres mam zwykle w 32/33 dniu ( 17/18 czerwca) czyli już jest 9/10 dni spóźnienia.
    o kurcze to nie wiedziałam, ale najpewniej ci się owu przesunęła dziewczyno ale masz cierpliwość ja bym już na becie była :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    o kurcze to nie wiedziałam, ale najpewniej ci się owu przesunęła dziewczyno ale masz cierpliwość ja bym już na becie była :D
    liczyłam na testy.. dopiero od soboty jestem w PL.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    liczyłam na testy.. dopiero od soboty jestem w PL.
    A ile jesteś po owu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według testów owulacyjnych ok 24 dni po.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Według testów owulacyjnych ok 24 dni po.
    No to nie wiem czy testy by kłamały w wypadku 5 tygodniowej ciąży (nawet 6). Powinnaś iść na betę i jak coś brać leki na wywołanie @
    Ale ja nic nie przesądzam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie to albo owu była później albo faktycznie mam jakieś zaburzenia hormonalne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    W takim razie to albo owu była później albo faktycznie mam jakieś zaburzenia hormonalne...
    Po teście dodaj sobie 2-3 dni bo owu nie jest w dniu testu.
    Jak masz test to jutro sobie siknij

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro to ja już na z krwi pojadę. Mam dość gdybania. Jednak przeczuwam że to coś grubszego... dobrze ze w czwartek widzę się z lekarzem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Jutro to ja już na z krwi pojadę. Mam dość gdybania. Jednak przeczuwam że to coś grubszego... dobrze ze w czwartek widzę się z lekarzem :(
    No to zrób betę będziesz miała przed wizytą i wszystkiego się dowiesz, różnie organizm reaguje, więc spokojnie poczekaj, testy często 'kłamią' mi np pokazywał w zeszłym cyklu cienie a beta poniżej 2...

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia mieszkasz za granicą?

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Frelcia mieszkasz za granicą?
    Nie. Byłam w Grecji na wakacjach i wróciłam w sobotę.

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia trzymam mocno kciuki żeby to było to o czym marzysz! :-* mamy podobna sytuację, bo mi też spoznia się @ a wczorajszy test negatywny. Z tym że ja mam niby dopiero 30 dc. Dopiero albo aż bo cykle 26-28 dni. Pamiętam że w poprzedniej ciąży dopiero w 34 dc wyszedł mi pozytyw (wcześniej też miałam negatywny) i to wcale nie takie mocne krechy. Ale wiecie, nadzieja umiera ostatnia. Zatestuje jeszcze raz w piątek a jak znowu nic z tego to w poniedziałek na spokojnie pójdę na bete. Po wyniku, jaki by nie był umowie się do lekarza.
    Powiem wam w sekrecie, że mojej przyjaciółce (siostra mojego męża) też spoznia się @ i tak po cichu sobie marzę że byłoby super jakbyśmy razem.... No wiecie :-) nie chce mówić tego na głos :-)
    I w ogóle mam tak zmienne nastroje że szok. Jednego dnia chce mi się płakać i jestem załamana, drugiego latam w skowronkach. Ale to może zwiastowac i jedno i drugie. Poza tym wciąż piersi nie bolą, tylko podbrzusze, jajnik raz jeden raz, drugi... Ale to wszystko są takie same objawy jak przed @, jak i w ciąży. Więc nie nastawiam się... Ale zawsze jakaś tam iskierka nadziei jest...
    Pozdrawiam!

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    Frelcia trzymam mocno kciuki żeby to było to o czym marzysz! :-* mamy podobna sytuację, bo mi też spoznia się @ a wczorajszy test negatywny. Z tym że ja mam niby dopiero 30 dc. Dopiero albo aż bo cykle 26-28 dni. Pamiętam że w poprzedniej ciąży dopiero w 34 dc wyszedł mi pozytyw (wcześniej też miałam negatywny) i to wcale nie takie mocne krechy. Ale wiecie, nadzieja umiera ostatnia. Zatestuje jeszcze raz w piątek a jak znowu nic z tego to w poniedziałek na spokojnie pójdę na bete. Po wyniku, jaki by nie był umowie się do lekarza.
    Powiem wam w sekrecie, że mojej przyjaciółce (siostra mojego męża) też spoznia się @ i tak po cichu sobie marzę że byłoby super jakbyśmy razem.... No wiecie :-) nie chce mówić tego na głos :-)
    I w ogóle mam tak zmienne nastroje że szok. Jednego dnia chce mi się płakać i jestem załamana, drugiego latam w skowronkach. Ale to może zwiastowac i jedno i drugie. Poza tym wciąż piersi nie bolą, tylko podbrzusze, jajnik raz jeden raz, drugi... Ale to wszystko są takie same objawy jak przed @, jak i w ciąży. Więc nie nastawiam się... Ale zawsze jakaś tam iskierka nadziei jest...
    Pozdrawiam!

    No mnie wczoraj Mąż zapytał czy piersi mi aby nie urosły :D jutro mam lekarza i zaczynam sie stresować... Pewnie zleci mi zrobienie badań i będę musiała wszystkie zrobić w piątek, bo mi się urlop konczy..

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oby to Fasole się z Wami w chowanego bawiły :)

    darika, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ