X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już kolejny dzień tempkę 37,4... w sumie już 5 dni. I zastanawiam się czego to moze być objaw :(

  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia a który to dzień cyklu?

    Dziewczyny mam pytanie. Dopiero zaczynam obserwacje i trochę się gubię. Podczas obserwacji śluzu W ciągu dnia mój śluz raz jest rozciagliwy raz wilgotny a przez większość czasu kremowy (mówię cały czas o obserwacji w ciągu jednego dnia). Jak to interpretować? Mam tak praktycznie cały czas... Odkąd q ogóle śluz zaczyna się pojawiać. Jasne że tego śluzu jest mniej lub więcej ale nie wiem jak to zaznaczyć na wykresie i coś tym sądzić

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ja mam już kolejny dzień tempkę 37,4... w sumie już 5 dni. I zastanawiam się czego to moze być objaw :(
    Byłaś na becie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Byłaś na becie?

    Dzisiaj zdawałam prawo jazdy i to pochłonęło moją energię. Jutro na 10-tą rano mnie Mąż zawiezie...bo testy nadal negatywne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 wrote:
    Frelcia a który to dzień cyklu?

    Dziewczyny mam pytanie. Dopiero zaczynam obserwacje i trochę się gubię. Podczas obserwacji śluzu W ciągu dnia mój śluz raz jest rozciagliwy raz wilgotny a przez większość czasu kremowy (mówię cały czas o obserwacji w ciągu jednego dnia). Jak to interpretować? Mam tak praktycznie cały czas... Odkąd q ogóle śluz zaczyna się pojawiać. Jasne że tego śluzu jest mniej lub więcej ale nie wiem jak to zaznaczyć na wykresie i coś tym sądzić

    41..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dzisiaj zdawałam prawo jazdy i to pochłonęło moją energię. Jutro na 10-tą rano mnie Mąż zawiezie...bo testy nadal negatywne.
    No ale ty jesteś po antykoncepcji, moze tak ci wariować jeszcze, mi rok się normowało... idź na betę a i tak powinnaś to zgłosić do ginekologa przy najblizszej wizycie, zbadać hormony itp

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko z tym sluzem też się gubię. U mnie jest on cały cykl taki sam tylko jest go więcej lub mniej i zaznaczając wodnisty mam na myśli duże ilości ale inaczej właśnie się nie da tego zaznaczyć. Kiedyś zdarzało mi się mieć rozciagliwy ten idealny ale dałam sobie spokój z tą obserwacją śluzu bo tylko się wkurzalam ;-)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Chmurko z tym sluzem też się gubię. U mnie jest on cały cykl taki sam tylko jest go więcej lub mniej i zaznaczając wodnisty mam na myśli duże ilości ale inaczej właśnie się nie da tego zaznaczyć. Kiedyś zdarzało mi się mieć rozciagliwy ten idealny ale dałam sobie spokój z tą obserwacją śluzu bo tylko się wkurzalam ;-)
    Ja to wogóle nie obserwuję śluzu, raczej z tych 'sahar' jestem, ale w środku na pewno jest ile trzeba, nie u każdej da się dużo zaobserwować

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test i negatyw aż bije po oczach. Poczekam jeszcze tydzień i zrobię kolejny albo pójdę na bete... A jak nie dostanę nadal @ i będą negatywy to będę musiała iść do gina...
    Kurde tylko że ja tak nigdy nie miałam. Zawsze @ regularne, zaczynające się od plamień. W odstępach 26-28 dni ale 28 to już był max. A teraz 29 dzień cyklu i cisza. Zero bólu piersi po bokach... Nie wiem co mogło mi rozlegulowac cykl :-( bo to już drugi z rzędu jak nie dostaje @ w terminie... Na początku myślałam że to ten Miovarian, co mi lekarz przepisał ale już go przecież nie biorę od tamtego cyklu... Sama nie wiem, dociera do mnie ze może być ze mną coś nie tak dlatego nie możemy zaskoczyć... Do tego lekarza to chyba biorę się wcześniej coś czuję niż w sierpniu... :-(

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabym pomyśleć że to ta choroba, ale mimo tego że już choruje tak od 3 lat to @ zawsze były w terminie :-( chyba moje pozytywne myślenie powoli mnie opuszcza...

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 623

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja odkąd odstawiłam tabletki, nie miałam rozciągliwego śluzu. Było tak jak piszecie - mniej albo więcej, ale był to śluz zdecydowanie nie rozciągliwy. Powiedzialabym, ze wodnisto-kremowy :P W owulacje bardzo duzo, poza owulacja malo albo wcale. W ostatnim, szczesliwym cyklu tez nie mialam sluzu R.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdziliśmy z Mężem, że jak już płacimy za wizytę w klinice i będę miała usg to poprosimy o zlecenie na betę, żeby nie płacić..
    Myślę że gdybym po odstawieniu hormonów miała mieć rozregulowany cykl to chyba od początku? a miałam 4 cykle jak bum cyk cyk równe. Chociaż nie wykluczam, że pojawiły się jakieś problemy... byleby mi tylko nie wyszło że mam policystyczność.. Denerwuję się jak jasny pieron przed wizytą...

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia to tylko pojedynczy cykl. Nawet jeśli coś tam się pochrzaniło to tylko jednorazowo. Nie martw się a po odstawieniu PCO myślę, że by Cię nie dopadło. Zresztą lekarze zazwyczaj polecają tabletki anty na kilka miesięcy przy PCO, bo daje jajnikom odpocząć. Mimo wszystko rozumiem Twój strach, bo najgorzej jest jak człowiek myśli, że coś TAM się dzieje a nie wie co i czeka na najgorsze. Swoją drogą wszędzie straszą tym PCO- słyszałam opinie, że to wyrok i bezpłodność a to bzdura.

    darika wizyta u lekarza zawsze jest dobrym pomysłem ale się nie stresuj :) Myślę, że jeżeli coś jest nie tak to i tak nie jest to nic wielkiego. Jakaś drobnostka, które przeszkadza :)

    karakorum no właśnie przeszło mi przez myśl, że przecież nie miałaś typowego śluzu i masz, co masz :D ja tam tylko dokupiłam żel conceive, bo jakoś trzeba sobie radzić. Powiedz jak tam się czujesz świeżynko. Luby zachwycony wiadomością?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe Frelcia, ale chyba też będzie płatna beta mimo opłaconej wizyty w klinice, nie spotkałam się, zeby ktoś miał takie gratisy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ciekawe Frelcia, ale chyba też będzie płatna beta mimo opłaconej wizyty w klinice, nie spotkałam się, zeby ktoś miał takie gratisy :)
    Pewnie masz racje. Mimo że to po znajomości to i tak bez kasy się nie obejdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Pewnie masz racje. Mimo że to po znajomości to i tak bez kasy się nie obejdzie.
    Po prostu się nie spotkałam z tym, a też chodziłam do kliniki na wizyty, tam dość koszą, przynajmniej w tej co ja byłam

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 623

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, poki co radosc miesza sie ze strachem. To bardzo bardzo wczesnie. Nadal bola mnie piersi, podbrzusze pobolewa bardzo delikatnie, nie jak przed okresem, mam znakomity humor i najlepiej bym przestawila czas, tak o pare dobrych miesiecy do przodu ;)
    Moj facet lata pod sufitem ze szczescia. Poplakal sie jak mu pokazalam pozytywne testy.
    Takze panuje u nas fajna atmosfera, byle tylko tak zostalo... Wczoraj bylam na wizycie, widac małą kropke i cialko zolte, oddalam krew, i w srode wynik bety, mam zadzwonic. Juz mnie nosi, stresuje sie... Trzymajcie kciuki dziewczyny, ja za Was caly czas trzymam :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 13:41

    pilik, Letitbe, madzioszka lubią tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Letitbe, poki co radosc miesza sie ze strachem. To bardzo bardzo wczesnie. Nadal bola mnie piersi, podbrzusze pobolewa bardzo delikatnie, nie jak przed okresem, mam znakomity humor i najlepiej bym przestawila czas, tak o pare dobrych miesiecy do przodu ;)
    Moj facet lata pod sufitem ze szczescia. Poplakal sie jak mu pokazalam pozytywne testy.
    Takze panuje u nas fajna atmosfera, byle tylko tak zostalo... Wczoraj bylam na wizycie, widac małą kropke i cialko zolte, oddalam krew, i w srode wynik bety, mam zadzwonic. Juz mnie nosi, stresuje sie... Trzymajcie kciuki dziewczy, ja za Was caly czas trzymam :*
    Trzymamy :* Dobrze, ze są jeszcze dziewczyny, które tak pogodnie przeżywają ten stan :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karakorum cieszę się razem z Tobą ☺️ juz sobie wyobrażam jakby mój mąż zareagował. Pewnie by powiedział, że to jego zasługa :-D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Karakorum cieszę się razem z Tobą ☺️ juz sobie wyobrażam jakby mój mąż zareagował. Pewnie by powiedział, że to jego zasługa :-D
    Jego i Twoja <3

    Letitbe lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ