X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Ciekawe jak będą wyglądały nasze statystyki po lecie :D
    Statystyki będą wyglądały tak, że przeniesiemy się do tematu "ciężarówki rocznik 91" :-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe lipcowa promocja mogłaby sie trafić ;) ja wierzę w ten miesiąc i nasze starania! Jeszcze zobaczycie ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku wierzyłam w ten lipiec tylko po ostatnich wynikach moja wiara skruszała

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Ja od początku wierzyłam w ten lipiec tylko po ostatnich wynikach moja wiara skruszała
    No ale czemu ?

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe a co z wynikami? Bo ja nie na bieżąco i nic nie wiem

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bo ta prolaktyna jest ponad normę ☺️ zdaję sobie sprawę, że nie jest tragiczna i że z taką też się zdarza zajść no ale póki jej nie zbiję to nie sądzę by zaskoczyło

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badania robilas?

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie prolaktynę i tsh póki co. Mam wcześniejszy zestaw badań hormonalnych. Nie do końca jestem w stanie to zinterpretować i czekam z tym na lekarza ale te dwa ostatnio robione faktycznie sa trochę za duże

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzesz na prolaktyne wiec spadnie ;)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus biorę, więc cudów się nie spodziewam no ale będzie jak będzie

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Troszkę straciłam wątek, ale postaram się być od teraz na bieżąco. Ja testuję 7 lipca, a Wy? Jak tam się trzymacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 18:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/c38ba70d9a86.jpg.html

    Boze jestem w ciazy.... Padne, padne, padne.... Chyba musze sie polozyc

    Aaaaaa! Gratulacje! <3 Niech zdrowo rośnie! :* No proszę, jaka dobra nowina na poniedziałek :)

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzioszka gdzie przepadłaś?

    Muszę wstać z kanapy i poćwiczyć...ale tak mi się nie chcę. Czy ktoś mnie może popchnąć?

    65cs, 30 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Madzioszka gdzie przepadłaś?

    Muszę wstać z kanapy i poćwiczyć...ale tak mi się nie chcę. Czy ktoś mnie może popchnąć?

    A miałam przerwę w staraniach :) Teraz w czerwcu poszliśmy do kliniki niepłodności i nareszcie coś ruszyło! Trafiłam na lekarza, który rozpoznał gdzie tkwi mój problem i dzięki niemu jakoś w ten weekend miałam owulację pierwszą od 1,5 roku! <3 Także wracam do gry :>

    Najciężej wstać, ale jak poćwiczysz, jaka zadowolona będziesz! Aż mnie zainspirowałaś i też zaraz poćwiczę ;)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzioszka w końcu! :) dobra nowina, teraz już z górki
    Ja kiedyś regularnie ćwiczyłam siłowo ale odkąd mam codzienne bóle głowy to nawet o tym nie myślę. Po ćwiczeniach głowa eksploduje :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz, a skąd takie bóle głowy?

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo ja wiem :D z powietrza chyba
    Boli mnie codziennie/ co drugi dzień. Co dziwne, zaczęłam notować kiedy głowa mnie boli i ma to miejsce w pierwszej połowie cyklu. Im bliżej owulacji, tym bardziej się nasila i po owu jeszcze kilka dni lekko a potem cisza. Uciążliwe to jest, więc starania są okupione cierpieniem, bo tabletki przeciwbólowe mogą całkiem konkretnie hamować owulację i wpływać na śluz.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, no to rzeczywiście dziwne. Może to przez częste zmiany pogody?
    Domyślam się, że to nie należy do przyjemności, ale ponoć seks na bóle głowy jest najlepszy! ;)

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    A bo ja wiem :D z powietrza chyba
    Boli mnie codziennie/ co drugi dzień. Co dziwne, zaczęłam notować kiedy głowa mnie boli i ma to miejsce w pierwszej połowie cyklu. Im bliżej owulacji, tym bardziej się nasila i po owu jeszcze kilka dni lekko a potem cisza. Uciążliwe to jest, więc starania są okupione cierpieniem, bo tabletki przeciwbólowe mogą całkiem konkretnie hamować owulację i wpływać na śluz.


    Też mam problemy z bólami głowy i też nie wiem skąd sie biorą, ale są na tyle silne, że wymiotuje, a ostatnio nawet zasłabłam. U mnie występuje 2 dni przed @ taki ból, że najlepiej tylko spać. A pomaga mi excedrin migrastop, nie wiem jaki ma wpływ bo nigdy o tym nie myślałam ale uśmierza ból...

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Też mam problemy z bólami głowy i też nie wiem skąd sie biorą, ale są na tyle silne, że wymiotuje, a ostatnio nawet zasłabłam. U mnie występuje 2 dni przed @ taki ból, że najlepiej tylko spać. A pomaga mi excedrin migrastop, nie wiem jaki ma wpływ bo nigdy o tym nie myślałam ale uśmierza ból...


    Oo jaaa, współczuję. Takiego bólu bym nie wytrzymała. Z tymi tabletkami to głównie chodzi o to, że działają przeciwzapalnie a owulacja jest poniekąd stanem zapalnym stąd mogą coś tam przyblokować w okresie okołoowulacyjnym i nie łykam ale zwykłe ibupromy też niewiele dają.

    Madzioszka wydaje mi się, że to przez pogodę ale tylko połowa cyklu? Hmmm.. A co do seksu to racja, ale jak mi ciśnienie skoczy to już w ogóle eksplozja mózgu murowana :-D

    madzioszka lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ