X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 19 września 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie na zapas Frelcia! Prolaktyna jest do zbicia w dwa tygodnie ☺️ oczywiście zależy to od dawki leków i poziomu samej prl

    Marta..a zdaję sobie sprawę że ludzie nie pytają złośliwie a raczej nie wiedzą jak zagadać (przecież ślub i dziecko to takie oczywiste tematy) albo zżera ich ciekawość. Może odpowiadaj im, że to nie pora albo że im powiesz w pierwszej kolejności ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2017, 21:48

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście moimi podręcznymi przyjaciółkami <3

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 20 września 2017, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie ogarniam wszystkiego co tu się dzieje (ostatnio sporo na głowie, wyjazdy... i nie mam czasu aby śledzić Was na bieżąco :( )

    Frelcia trzymam kciuki! Ja widzę bladziocha. Powiem Ci,że kiedyś miałam warliwy test, który pokazał drugą kreskę- szarą. A ja tu u Ciebie widzę odcień różu ;-)

    Co do mnie to jakoś na dniach miałam owulkę. Trafiłam wyjątkowo do innego gina i powiedział,że wydaje mu się,że owu było, bo widzi płyn i chyba ciałko żółte, ale powiedział,że na 100% nie potwierdza :| i trzeba po prostu czekać . Uwielbiam empatię lekarzy ❤️

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 20 września 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe no grudniowy zaskoczy

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 20 września 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia! Wstałaś już?? Ja czekam na ciebie :-D

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 20 września 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Frelcia! Wstałaś już?? Ja czekam na ciebie :-D

    Hahaha, ja już też :D

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo :-D

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 20 września 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe to współczuje, Nasze babcie na szczęście nawet nie poruszają tego tematu, dzięki czemu mamy spokój. Również rodzice nie pytają się, jedynie coś tam czasami moi rzucą, że na emeryturze będą bawić wnuki, ale oni mają jeszcze czaaaaaasu do tego, więc presji nie ma :) ale rozumiem Cię ogromnie, odpowiadać na te głupie pytania to też trzeba mieć dużo cierpliwości i spokoju w sobie, bo czasami chce się już płakać po prostu, że kolejny raz słyszy człowiek to samo.. Bo przecież jakbyśmy mogły to już byśmy były w ciąży, czy już nawet miały to maleństwo przy sobie, a człowiek, który tego nie przeszedł nie zrozumie tego.. Ale czasami najzabawniejsi i najbardziej denerwujący są też Ci, którzy też długo starali się o dziecko, a zadają takie pytania, wrr! Sami przez to przechodzili, więc chyba wiedzą jak było, a teraz jak mają dziecko to innym zadają te głupie pytania..

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 20 września 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a ja zawsze mówię "przyjdzie czas, będzie rada" i ucinam temat, bo nawet nie chce mi się o tym rozmawiać. Wymiguję się obecnie jeszcze tym, że budujemy dom to mówię, że na razie skupiamy się na naszym domku, a potem będę myśleć dalej :))

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję, że ten miesiąc jest stracony (dziwny mam wykres temperatur)

    Ale testować zawsze warto... Jeszcze kilka dni... I potem zaczynamy miesiąc od nowa..


    d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 20 września 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie z serii "głupich, że aż wstyd", ale nie mam kogo się spytać.. Możecie mi podpowiedzieć, w którym miejscu bolą jajniki? Od wczoraj czuje ból z prawej strony i nie wiem, czy to jajnik, czy coś zjadłam czasami, bo ból jest dość dziwny :(

    zpbnroeqnmec200u.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 września 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia to prawda, ludzie myślą, że jest decyzja o dziecku i bach, a jak nie możesz mieć dzieci to albo mówią, że przesadzasz albo zaczynają Cię traktować jak inwalidkę. Ja bałabym się powiedzieć rodzinie męża, że się staram ale nie wychodzi- gdybym potem zaczęła bawić jakieś dziecko, to by było "Oj biedna, chciałaby mieć dziecko a nie może, patrzy na dzieci z utęsknieniem na pewno, pewnie jej przykro". Zobacz jak się bawi z dzieckiem, ze swoim by tak chciała". Aż mnie skręca

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 20 września 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Czuję, że ten miesiąc jest stracony (dziwny mam wykres temperatur)

    Ale testować zawsze warto... Jeszcze kilka dni... I potem zaczynamy miesiąc od nowa..


    d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

    Dla mnie ostatnie dni przez @ są najgorsze, bo to @ jeszcze nie ma, więc jakaś nadzieja jest.. Nie lubię tego, już znacznie bardziej wolę, gdy @ przychodzi, a ja mam nową nadzieję na nowy miesiąc, że może wtedy się uda :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 20 września 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, staramy się z mężem od roku o dziecko. Jestem w trakcie pierwszej kuracji clo. Wyniki nasienia wyszły takie: 4% prawidłowych plemników, 50 % plemników typu a+b. Czy jest możliwe w takiej sytuacji naturalne zajście w ciążę?

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 września 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia tak kilka centymetrów od tych wystających gnatów miednicy

    Ja jestem właśnie na etapie czekania na spóźnialską @. Wiem raczej, że to nie ciąża ale wolałabym wiedzieć na czym stoję, bo planuję się uchlać ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 08:20

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 20 września 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wstawaj!!!

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Hej Dziewczyny, nie ogarniam wszystkiego co tu się dzieje (ostatnio sporo na głowie, wyjazdy... i nie mam czasu aby śledzić Was na bieżąco :( )

    Frelcia trzymam kciuki! Ja widzę bladziocha. Powiem Ci,że kiedyś miałam warliwy test, który pokazał drugą kreskę- szarą. A ja tu u Ciebie widzę odcień różu ;-)

    Co do mnie to jakoś na dniach miałam owulkę. Trafiłam wyjątkowo do innego gina i powiedział,że wydaje mu się,że owu było, bo widzi płyn i chyba ciałko żółte, ale powiedział,że na 100% nie potwierdza :| i trzeba po prostu czekać . Uwielbiam empatię lekarzy ❤️
    W 21 DC zbadaj sobie progesteron będziesz wiedziała czy owulka była.



    Dziewczyny już wstaje i robię test.

    lamka lubi tę wiadomość

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 20 września 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Cześć, staramy się z mężem od roku o dziecko. Jestem w trakcie pierwszej kuracji clo. Wyniki nasienia wyszły takie: 4% prawidłowych plemników, 50 % plemników typu a+b. Czy jest możliwe w takiej sytuacji naturalne zajście w ciążę?

    Pualina nie masz się czym przejmować jeśli chodzi o żołnierze męża, są w porządku, to normalne wyniki zdrowego faceta. Mój miał 3%(norma własnie od 4) ruch progresywny 15(norma od 32 bodajże)po przebytej chorobie, 3 msc suplementacji multiwitaminą, macą, selen+magnez i wynii poprawiły się do 5% i 50% ruchu progresywnego, Pani która nas prówadzi w klinice leczenia nieplodnosci, że wyniki są dobre :)


    Freeeelcia i co i co i co ?????????

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 20 września 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to, że myślę o tym cały czas a każdy dopytuje kiedy coś się ruszy...a to mi nie pomaga. Boje się, że nigdy nie będę mamą. Dziękuję lollla7 :)

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 września 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina też się tego boję

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ