X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 26 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Oj dziewczyny :) niecierpliwie jesteście (ja też)

    Marta 13 dpo powinien wyjść ale nie musi. Czasem pozytywy wychodzą nawet 20 dpo dopiero


    Taki zwykły sikaniec to wiem ale z krwi też nie? Jej.. to kiedy robić badanie krwi dopiero?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co to. Może serio późniejsza owulacja była...w zeszły piątek bardzo brzuch mnie bolał. Może inseminacja xD fajnie pomarzyć...

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 26 września 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzę na Twój wykres Frelcia i właśnie zauważyłam, że ja miałam tylko trzy razy temperaturę taką jak Twoja najniższa :) 37 u mnie to już gorączka, a niby w szkole się uczy, że wszyscy mają temp. 36,6 :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia lepiej sie już nie nakrecaj bidulko <3
    Marta z krwi wychodzi wcześniej ale moim zdaniem lepiej trochę poczekać choćby dlatego, że tak jak ja możesz być już któryś raz w ciąży i dość szybko to wykryć a zaraz przyjdzie @, czego Ci nie życzę, i po zawodach. Wydaje mi się, że lepiej nie wiedzieć, że się było w ciazy i dupa.
    Paulina to mnie skutecznie zniechęciłaś. Ja chcialam to pić na uregulowanie wszystkiego, bo póki co odpuściłam starania ale mój trądzik, ewidentnie hormonalny, mnie dobija

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to zalezy jak mierzysz temperaturę. Im wcześniej tym niższa. Jak mierzyłam o 7 rano to w drugiej fazie była niższa niz w pierwszej, gdy mierzyłam o 8.30

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet ovufriend mi na 100% zaznaczyło ciążę. Staram się już żartować .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi jutro ginekolog powie że na USG wygląda mu na ciążę to mi chyba przywalę xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 20:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kupiłam te zioła bo ponoć regulują cykl, wpływają na owulacje. Ogólnie mają pomagać. . Za krótko pije. :)
    Wiem tylko ze brak PMS to może być zasługa tych wszystkich specyfików które biorę.
    Co do wyregulowania cyklu?
    Hmm jutro powinnam dostać @. I jak na razie zero objawów zbliżającej się @..
    Więc czy to dobrze? Sama nie wiem. :)

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 26 września 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się w takim razie wstrzymać do poniedziałku na test domowy, jeżeli w poniedziałek @ nie przyjdzie to pójdę we wtorek na krew. Chociaż przez te zatoki moje się nie nastawiam, tym bardziej, że od czwartku grozi mi antybiotyk :(

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez na razie nie r9bic testu.. jak @ będzie spóźniać się tak z 3-5 dni to dopiero zrobię. . Nie chce robić sobie nadziei. .. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo osób teraz na zatoki choruje...moja teściowa i Mąż też.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż tak samo choruje. Najgorzej, że serca nie będzie widać bijącego (jezeli byłaby ciąża) więc i tak byś nie wiedziała czy wszystko ok.
    Paulina jak brałam castagnus to po 2 cyklach @ przychodziła do mnie tak nagle, że zazwyczaj nie byłam na nią przygotowana. Żadnych bóli podbrzusza (dopiero jak się rozkrecało to bolało) ani plamień. W niezłym szoku byłam jak mnie w nocy małpa nawiedziła. Przemyślę te ziółka.
    Ja dziewczyny jak każda z nas na początku robiłam testy 10 dpo. Teraz już przed 14 nawet nie myślę. Kurcze ile mu się musimy naczekać na te nasze pociechy

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 26 września 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za pierwszym razem pamiętam jak czekałam, by zrobić test jak najszybciej. Za drugim zrobiłam przed samym okresem już, a teraz Wiem, że nie chce robić dopóki nie minie mi termin @. Taka zresztą opinia przeważa w artykułach :-)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do jutra do 20tej osiwieje.

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 26 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) O jak miło że jest wątek dla dziewczyn z mojego rocznika :) Zaczynamy staranka w październiku o 3 dzidzię :)

    lamka lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia trzymaj się! Siwieję razem z Tobą :-D

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 26 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio natknęłam się też na ten artykuł Mamy Ginekolog i chyba się w końcu dostosuje :-P My na początku skupialismy się tych dniach, potem w ogóle trochę się rozleniwilismy w tym temacie.. I może przez to nie wychodzi, bo mój ginekolog też od razu powiedział, że regularny seks musi być :-P ja jestem też trochę zależna od Męża kierowcy, który raz jest, potem go nie ma i tak w kolko.. A jak u Was to wygląda? O ile można spytać się :-)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 26 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to była jedynie drobna komplikacje Frelciu i by się wszystko jutro wyjaśniło ładnie.. :)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 26 września 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w zwiazku z tym, ze sama jestem we wrzątku kąpana i testowalam w 10 dpo, rozumiem Was bardzo dobrze.
    Doskonale pamietam, ze w nieudanych cyklach wydawalam miliony monet na testy ciazowe, godzinami czytalam jaki i gdzie śluz co zwiastuje, dopatrywalam sie najbardziej absurdalnych objawow ciazy. Czarowalam sie nawet w momencie, gdy zaczal sie okres... Bo przeciez sa przypadki "okresow" w ciagu ciazy.

    Tu nie moge sie wymadrzac, ale pomyslalam sobie, jaką radą bym siebie samą poczęstowała w tamtym czasie, i powiedzialabym sobie: "I tak nie mozesz juz niczego zmienic." Dni plodne byly, seks byl, co moge wiecej zrobic? Nic. Ewentualnie katowac sie jakimis fenomenami znanymi w internecie. Na samym poczatku ciazy, ktory jest okropnie stresujacy, wlasnie to sobie powtarzalam - zdrowo sie odzywiam, nie pale, nie pije, co moge wiecej zrobic, by pecherzyk dobrze sie rozwijal? Nic.

    Wiadomo, forum jest tez po to, by "wyrzygac" sie z uczuc, ale dla wlasnego zdrowia psychicznego nie mozna sie tak dewastowac emocjonalnie co miesiac :(
    Codziennie Was czytam dziewczyny, bo nasz rocznikowy wątek jest najfajniejszy na calym forum i sa tu najsympatyczniejsze i najmadrzejsze dziewczyny :)
    Trzymam za Was kciuki.

    lollla7 lubi tę wiadomość

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia wrote:
    Ja ostatnio natknęłam się też na ten artykuł Mamy Ginekolog i chyba się w końcu dostosuje :-P My na początku skupialismy się tych dniach, potem w ogóle trochę się rozleniwilismy w tym temacie.. I może przez to nie wychodzi, bo mój ginekolog też od razu powiedział, że regularny seks musi być :-P ja jestem też trochę zależna od Męża kierowcy, który raz jest, potem go nie ma i tak w kolko.. A jak u Was to wygląda? O ile można spytać się :-)

    Nie skupiam sue na dniach płodnych. Staramy się choć ze względu na czas różnie to wychodzi żeby była regularność przez cały cykl.

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ