X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to NIC od przyszłego cyklu będę robiła. Jedynie monitoring przy Clo. NIC więcej.
    Tzn.no jeszcze seks :D

    PLPaulina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie każda z nas zajdzie w ciążę w cyklu który będziemy czuły że nie wyszedł. I się poddamy !!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiś defekt bo zawsze mam nadzieję :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech. :( i zaczął mnie brzuch tak trochę pobolewać wiec chyba jednak @ przyjdzie. :( :( :( :(

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejj to gdzie ta moja ciąża? Bo ja w ostatnim cyklu już od początku wiedziałam, że nici z tego i nawet odstawiłam kwas foliowy i nie wyszło.
    Karakorum powiedz nam co tam słychać u naszej forumowej dzidzi (nie lubię tego określenia, ale co tam :P )
    Frelcia ale siwe włosy ostatnio w trendach są :D
    A tak odbijając od twmatu to ja od kilku dni chodzę zła jak osa, bo luby mój, wiem że nie specjalnie, pomija obowiązki domowe. W sumie to nawet nie obowiązki, bo to on haruje od rana do nocy a ja połowę tego, co on i dlatego zajmuję sie wszystkim w domu od sprzątania, prania, po naprawę wszelkich sprzętów domowych i typowe męskie sprawki (lepiej ogarniam komputer, elektronikę, piłę, wiertarkę itp jak on). Wkurzam się, bo robi mi pod górkę i wiecie.. Ja wszystko wysprzatam na cacy a ten wlezie z błotem do domu, zostawi ubrania na kanapie, je w salonie i oczywiście całe możliwe jedzenie laduje (zawsze!) poza talerzem. No gorzej jak z dzieckiem i mu robię wykłady o tematyce "jak chcesz mieć dziecko, skoro sam nim jesteś" :D wasi mężowie /partnerzy też tak mają? Błagam, powiedzcie że tak, bo osiwieje razem z Frelcią :P

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina nie martw się :) będzie nowy cykl i nowa szansa

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie że Mój też tak robi. Gdzie nie stanie tam coś pierdnie.
    Ja wiem że to on pracuje a ja póki co nie(chociaż latanie wokół własnego Żłobka przy zakładaniu to też jest zajob) to jednak mógłby trochę się pilnować. Teściowa nigdy nie pracowała i teść nawet herbaty sobie nie zrobi ale ja u siebie nie chce takich porządków. :d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy dzisiaj antykoncepcyjna pozycję w łóżku. Mąż- nasze włochate dziecko- ja.
    Śmiać mi się chce.

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 26 września 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FraniowaMamula wrote:
    Witam się i ja :)

    Można dołączyć?

    Jestem mamą prawie dwuletniego Frania i od 5 miesięcy staramy się dla niego o rodzeństwo:) Za pierwszym razem poszło gładko i udało się za drugim razem. Teraz już 5 nieudany cykl i zaczynam pomalutku się martwić...


    Witaj :) Powodzenia <3

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mamy dzisiaj antykoncepcyjna pozycję w łóżku. Mąż- nasze włochate dziecko- ja.
    Śmiać mi się chce.
    Pies, kot czy inna znajda? :D
    U mnie co noc jest prawdziwe zoo w łóżku, już zaczęłam (z wieelkim bólem serca) odmawiać łóżka moim pupilom

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 26 września 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia dobrze,że zaczęłaś mierzyć tempke w pochwie, to dużo dokładniejsze. Zdołowałaś mnie tym artykułem, bo stwierdziłam,że wszystko robimy nie tak. Obiecuję mocne postanowienie poprawy.

    Letitbe u mnie jest podobny układ, pracujemy obydwoje z mężem,ale on dużo więcej niż ja, dlatego mnie pozostaje dom. Chociaż on jakoś nie bałagani specjalnie, to nigdy nie mogę tego wszystkiego ogarnąć tak jakbym chciała.

    U mnie dzisiaj mega spadek temperatury i zaczyna boleć brzuch. Nadchodzi @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 23:34

    65cs, 30 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I rozpoczął się 4cs. ;)

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 września 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u mnie to niby ja gotuję ale sprzatamy razem :) jestem typową balaganiara więc ja jem w salonie, moje ciuchy są wszędzie a jego ułożone w kostkę bo znalazłam męża pedanta! Na szczęście go trochę tego oduczylam :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 września 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    I rozpoczął się 4cs. ;)

    Powodzenia :) mój czwarty właśnie sie kończy:( więc dołączę do Ciebie pewnie po weekendzie :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 27 września 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że cykle mamy podobnie, bo ja swój 5cs zaczęłam w poniedziałek :D i cieszę się, że @ nadeszła, bo osobiście czas przed to obecnie najgorszy czas dla mnie, bo to nie wiadomo, czy się udało, czy nie, jakieś nadzieje są, choć człowiek nie chce się łudzić itp.. A jak nowy cykl starań to nowa nadzieja, że może teraz się uda, no i z każdym nieudanym cyklem jestem bliżej udanego, zawsze to sobie powtarzam :D

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w którym dniu cyklu najlepiej robić: PROLAKTYNĘ ?? :)

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 27 września 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to byłam wczoraj na budowie u Nas i miło się patrzy, że chociaż coś wychodzi :-P i będąc na moim prowizorycznym obecnie tarasie stwierdziłam, że zapraszam Was w następne lato na grilla i sok, bo oczywiście wtedy już wszystkie będziemy w ciąży! :D :D

    Marta..a lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 27 września 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I młode mamusie też zapraszam oczywiście :D

    zpbnroeqnmec200u.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 września 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja się piszę :)
    Paulina są podzielone zdania w tym temacie ale ja uważam że najlepiej 2-5 dzien cyklu. Mój lekarz myśli tak samo

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Pies, kot czy inna znajda? :D
    U mnie co noc jest prawdziwe zoo w łóżku, już zaczęłam (z wieelkim bólem serca) odmawiać łóżka moim pupilom

    Mam psiaka Bulcie. Dzisiaj ma sterylke

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ