X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Nisia91 Koleżanka
    Postów: 38 35

    Wysłany: 26 września 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, chyba od tego jest to forum żeby mieć miejsce gdzie można się wyżalić, nasiać paniki, a do tego zrozumieją!:) Przykro mi, ze tym razem się jeszcze nie udało ale głowa do góry, na pewno niedlugo się uda. Pogadasz z lekarzem i będzie lepiej.

    ckai43r8pnbcucmw.png
  • Nisia91 Koleżanka
    Postów: 38 35

    Wysłany: 26 września 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FraniowaMamula wrote:
    Witam się i ja :)

    Można dołączyć?

    Jestem mamą prawie dwuletniego Frania i od 5 miesięcy staramy się dla niego o rodzeństwo:) Za pierwszym razem poszło gładko i udało się za drugim razem. Teraz już 5 nieudany cykl i zaczynam pomalutku się martwić...

    Cześć:) Trzymam kciuki!

    ckai43r8pnbcucmw.png
  • FraniowaMamula Ekspertka
    Postów: 129 89

    Wysłany: 26 września 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Paulina teoretycznie jest szansa, w praktyce u mnie dzień owulacji jest już dniem straconym.
    FraniowaMama witaj :) nie martw się, znam wiele zdrowych par, którym się zeszło nawet rok. Może skocz na "przegląd" do lekarza, to Cię pewnie uspokoi :)

    Przegląd zrobiony w maju. Wszystko w należytym porządku :) chyba za bardzo ufam kalendarzykom dni płodnych i nie płodnych... Chociaż staram się też obserwować, jedyne czego nie robiłam to mierzenie temperatury...

    w oczekiwaniu na drugiego bąbelka... <3

    h84f2n0a15r1d7q0.png

    9cs...
    1.2018 Ciaza biochemiczna
  • Nisia91 Koleżanka
    Postów: 38 35

    Wysłany: 26 września 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mierzenie temperatury cos nie bardzo wychodzi...mierzylam w ustach, kupilam ten termometr microlife ( wiele dziewczyn go polecalo) , jakies dziwne rozjazdy temperatur. Raz 36.10 po chwili 35,7. Wymiana baterii i termometru nic nie dała. :/

    ckai43r8pnbcucmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FraniowaMamula wrote:
    Przegląd zrobiony w maju. Wszystko w należytym porządku :) chyba za bardzo ufam kalendarzykom dni płodnych i nie płodnych... Chociaż staram się też obserwować, jedyne czego nie robiłam to mierzenie temperatury...

    regularność w zbliżeniach to podstawa.. + monitoring owulacji..
    Ja się właśnie w 4cs wybieram. Bo u mnie temperatura nie za wiele mi pomaga..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dalej w pochwie wysoko. Ponad 37,1. Ciekawe co z tego wyniknie.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia a jaką bete miałaś w ogole? Strasznie mi przykro ale pisz nam pisz. Przecież my wszystkie czekamy z niecierpliwością na nasze wszystkie zaciążenia.
    Ty a może to jednak nie była potwierdzona owu i owulacja właśnie u Ciebie jest akurat niedawno temperatura Ci bardziej skoczyła

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FraniowaMamusia to w takim razie pozostaje tylko "pracować" i czekać na efekty :)
    Paulina powiedz mi, bo widzę w stopce... Co myślisz o tych ziołach o. Sroki?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Frelcia a jaką bete miałaś w ogole? Strasznie mi przykro ale pisz nam pisz. Przecież my wszystkie czekamy z niecierpliwością na nasze wszystkie zaciążenia.
    Ty a może to jednak nie była potwierdzona owu i owulacja właśnie u Ciebie jest akurat niedawno temperatura Ci bardziej skoczyła
    Ze lekarz się pomylił?tylko skąd ciałko żółte?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 15:44

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo się pomylił albo może faktycznie te ciałko zrobiło się przetrwałe. Kurde jaka zagadka, aż jestem ciekawa co lekarz na to.
    A może byłaś w ciazy i ciaza obumarła ale samoistnie się nie chce "wydalić", chociaż pewnie to byłoby widać i po poziomie hcg i tak wczesna ciąża raczej by się sama oczysciła. Nie wiem

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 19.40 jutro ginekolog. Chcesz wiedzieć co powiedział?
    Od przyszłego cyklu stosuje się do tego https://mamaginekolog.pl/zrobic-zeby-zrobic/comment-page-1/

    Marta..a lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 września 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia przykro mi :( mam nadzieję że gin rozwiąże zagadkę.
    Wiem jaki to ból, szczególnie jak forum nakręca... też chyba w następnym cyklu nie odezwę się aż do wyników pewnych...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle mam jakąś nadzieję że ta owulacja była później :D ale to tak humorystycznie traktuje.

    Obawiam się po prostu co powoduje tak długi cykl.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 września 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia czytałam to z miesiąc temu i takie też miałam plany ale co 2 dni próbować u nas nie ma szans. Za bardzo jesteśmy zatyrani. Daj znać koniecznie po wizycie, jak nie na forum, to na priv pisz. Obiecuję, że już nie będę Cię nakręcać :* ani żadnej z nas

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka która też walczy o ciążę mówi że dla niej to wygląda na problem z prolaktyna. Ale to zapytam jutro oco biega..

    malwka08 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    FraniowaMamusia to w takim razie pozostaje tylko "pracować" i czekać na efekty :)
    Paulina powiedz mi, bo widzę w stopce... Co myślisz o tych ziołach o. Sroki?

    Pije i są niesmaczne. :) To mój pierwszy cykl z ziołami . Ciąży brak.. ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Moja koleżanka która też walczy o ciążę mówi że dla niej to wygląda na problem z prolaktyna. Ale to zapytam jutro oco biega..
    Jeśli nie ciąża to pewnie jest jakiś problem medyczny. Ważne by to wykryć i walczyć. .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Jeśli nie ciąża to pewnie jest jakiś problem medyczny. Ważne by to wykryć i walczyć. .

    Wiem wiem...chociaż tarczyca była badana. Nawet USG tarczycy miałam. Amh takie piekne .. plemniczki też. I gowno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.. ;( brak przyczyny najgorszy.

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 26 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia współczuję :( jaki miałaś wynik? Już nie chcę nakręcać bo ja sama nie wiedziałabym jaki wynik co oznacza. dobrze, że już jutro masz lekarza dowiesz się o co chodzi

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ