X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka zgadzam sie z toba w zupelnosci strasznie sie zdziwilam dzis jak dostalam maila i bez sensu ze tak z dnia na dzien nic nie uprzedzili ze szykuja sie zmiany co za brak profesjonalizmu! teraz jest jakas opcja diety plodnosci jest dostepna ale mnie to nie obchodzi bo wolalam jak bylo wczesniej straszna zenada dislownie mowiac!

    krrropka lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa, to nam poprawili, nie ma co :/ Tam sa niby jakies rabaty czy cos do kliniki nieplodnosci. Przypuszczam, ze to dlatego kaza tyle placic. No ale nas to raczej nie interesuje ;)
    Nawet nie mozna starych cykli przejrzec, cholera jasna! A tam mialam wsio zapisane. Kiedy Clo, kiedy hsg itd. Li-Pa.

    Dobilam sie do gp. Znowu mnie odsylaja do szpitala, wiec mam min. pol roku czekania pewnie. I loteria doktorow (bo nie ma prowadzacego). Przekonywanie do badan. Ja pitole :) Ide gdzies prywatnie, bo sie predzej wnukow doczekam w tym tempie. Moja gp juz pisze skierowanie. Od tygodnia ^^

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 jakas masakra u Ciebie. Dlaczego nie wyślą Cię do szpitala i nie przydzielą jednego lekarza, który będzie się Tobą zajmował? Nie rozumiem tego. I czemu tak długo czekasz, możliwe że z powodu dużej liczby pacjentów u Ciebie?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja osobiście zapłaciłam abonament tylko dwa razy i zrezygnowałam. Niewiele potrzebowałam bo głównie wykres a tu takie jajca odstawiają !!!! Chyba ich pogięło !!!!
    Nigdy w życiu bym im tyle nie dała.

    Kat83 ty to chyba wogole masz jakiegoś pecha najdłuższa z nas chyba wyczekujesz na wszystko !!!! Musi się coś w końcu ruszyć kochana.

    Ila ty zaczynasz od zgłoszenia @ w lutym czy w styczniu zgłaszasz @ a w tym 21 dniu rozpoczynasz stymulację ?

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi @ ma przyjść mniej więcej koło 16-17.01 a 16.01 mam spotkanie na podpisanie papierów i naukę zastrzyków i ciekawi mnie czy jak zacznie mi się @ to czy będą mieli miejsce żebym zaczęła czy będę musiała czekać do następnie @ w lutym to mogłybyśmy zaczynać Ila14m

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie zauwazylam ze nawet nie mozna dodac nic do wykresu, zadnej notatki. Zatem cale to ovufriend bedie bezuzyteczne - mam tylko nadzieje ze nie przyblokuja forum bo co my wtedy wszystkie poczniemy.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez to nie pasuje, ze teraz za wszystko trzeba płacić. Pewnie niewiele osób kupowało abonament premium i wymyślili sposób na zarabianie. Osobiście wole te pieniądze przeznaczyć na coś innego. Podobno jest jakaś angielski odpowiednik ovufriend, ale nie pamietam nazwy. Dziewczyny kiedyś pisały na forum.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi chodzi Ci o fertilityfriend? Bo ja się chyba zarejstruję, podobno jest lepsza. I zawsze można sobie angielski podszkolić ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, fertility friend. Właśnie znalazłam, zarejestrowałam się i próbuje rozszyfrować jak działa. Maja tez własna app, która można ściągnąć na telefon. Warto sprawdzić.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy mają wątek "staraczki z pl" :D

    Maaggi lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha mozemy zalozyc :D

    Edyzia lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ciekawe czy mają wątek "staraczki z pl" :D

    Dobre!!!

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musimy zallozyx wątek koniecznie. Tez postaram się zerknąć na to.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Mi @ ma przyjść mniej więcej koło 16-17.01 a 16.01 mam spotkanie na podpisanie papierów i naukę zastrzyków i ciekawi mnie czy jak zacznie mi się @ to czy będą mieli miejsce żebym zaczęła czy będę musiała czekać do następnie @ w lutym to mogłybyśmy zaczynać Ila14m

    NewAgeMissK No my zaczynamy od miesiączki w lutym bo styczeń maja cały zabukowany a z tego co patrzyłam to mi przypada jeden z końcem stycznia ok 20tego i pózniej ok 20tego lutego wiec to wszystko u mnie będzie sie zaczynało w drugiej połowie lutego niestety i przeciągnie sie na marzec ale ja z nimi gadałam ostatnio i powiedzieli ze ok tylko nie możemy zacząć w tym styczniowym bo wyczerpali miejsca i dotacje na styczeń wiec u mnie mniej więcej tak to wyglada

    Dziewczyny a co do tej siemy z tym płaceniem to zgadzam sie znajdźmy ta angielska wersje i spotkajmy sie tam! Moze ktoś podeśle linka na forum to sie wszystkie zarejestrujemy :) tez tak myślam żeby napisać wiadomość do nich moze jako grupa stateczek z UK i powiedzieć co o tym myślimy i ze nie tylko ja jestem nie zadowolona z tych zmian itd
    Co wy na to moze napiszemy wspólna wiadomość niezadowolenia moze nawet pójść z mojego konta :) kurczę strasznie bym sie wkurzyła jak by mi zablokowali kontakt z wami bo naprawdę mi sie z wami gada bo my wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji wiec bardziej sie rozumiemy co i jak bo niestety najbliżsi nawet jak chcą zrozumieć to wszystko to czasem im nie wychodzi :(
    Wiec same widzicie :)

    Pozdrowionka i miłej soboty :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać ze nawet nie maja appki lub strony mobilnej co mnie doprowadza do szału bo cieżko sie pisze i wpisuje cokolwiek !

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarejstrowałam sie na ff jako krrropka (żeby było łatwo) i czekam na weryfikację.

    Ila myślę że oni mają w doopie nasze opinie i odczucia. W dziale "Temperatury, wykresy, płodność" jest już wątek, w którym dziewczyny piszą, co myślą na temat tych zmian, ale jak na razie nie widzę żeby ktoś z administratorów sie wypowiedział :( Na fb też brak reakcji z ich strony, wyraźnie widać że olewka.

    Na razie nie zamierzam stąd odchodzić, ale chciałabym żebyście miały dostęp do mojego wykresu i dlatego zamierzam prowadzić go na ff (jak sie zorientuję jak to zrobić :D ) Oni mają też apkę na telefon, też już ściągnełam)
    Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

    P.S. Jakość tej strony, problemy przy pisaniu przez telefon, brak aplikacji, problem ze wstawianiem zdjęć, linków itp to już osobna historia. Aż dziw, że za taki badziew ktoś chce tyyyle kasy. Wstyd.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa zapomniałąm o linku: http://www.fertilityfriends.co.uk/forum/index.

    Wczoraj pościągałam sobie kilka aplikacji, zamierzam powprowadzać dane i zobaczyć która z nich mi podpasuje. Mam dzisiaj z tym zabawę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 15:23

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. Apki na telefonie do wykresow ZA DARMO :P A tu z wami kawe pije haha

    krrropka lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przegladam wlasnie forum Infertility i jest tam nawet dzial Regional i International i nie ma grupy polskie wiec mamy szanse. Co wy na to?

    Ja wlasnie sie zarejetrowlam i czekam na potwierdzenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 21:47

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu na forum w temperatury, wykresy, plodnosc jest temat, gdzie narzekamy na nowy regulamin :)

    NewAge a myslisz, ze bedziemy mogly sobie po polsku pisac, czy nas wywala z forum? :P

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ