X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK-testy
Odpowiedz

Staraczki z UK-testy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 29 lipca 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej nie licz na jakąś większą pomoc z ich strony. Ja poprosiłam o scan jakoś w 8 tygodniu ponieważ wcześniej nieświadomie nosiłam obumarłą ciążę 3 tygodnie to mi powiedzieli, że oni nie praktykują żadnych wcześniejszych sprawdzających scanów :D

    Wracając do skurczy i paracetamolu to mi też proponowali i też miałam nieregularne skurcze jak do domu mnie ze szpitala wygonili a rozwarcia nawet nie sprawdzili bo po co przy takich skurczach skoro dzisiaj i tak nie urodzę :)
    Paranoja jakaś :D
    Teraz nie dam się wygonić

    Krysti lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 29 lipca 2014, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no...Najpierw w 27 tyg mowilam,ze mam skurcze,,,Potem zadzwonilam w 28,ze mam tak mokro,ze mi na spodnie jakas wode poszla i czuje skurcze no to przyjeli,zbadali ginekologicznie,zrobili wymaz z szyjki i test na saczace sie wody.Wyszlo pozytywnie wiec zostawili na dwa dni zeby podac sterydy na pluca dziecka bo slabo roslo i wazyla wtedy 890g. W drugim dniu dziecku tetno skakalo wiec zrobili jeszcze dwa razy ktg i wypuscili do domu.Co tydzien jezdzilam do szpitala na badania ich.W 33 nagle dostalam wysokiej goraczki-no i oczywiscie w kolo skurcz\e od tego 27 tyg.Zrobili ktg,dziecko mialo podwyzszone tetno przez moja goraczke,zbadali ginekologicznie i powiedzieli,ze sa skorcze co 4 minuty ale rozwarcia nie ma to nie rodze.Podlaczyli krpolowke z paracetamolem,pobrali krew i odeslali do domu.W 35 dostalam krwawienia(wciaz mialam skurcze oczywiscie) no to szybko pojechalam na usg-lozysko ok.Zbadali znow ginekologicznie,ktg-no rozwarcie 1 cm ale oni porodu od 35 tyg nie powstrzymuja.Idwa dni spedzilam tam az w 37+ wzieli mnie na wywolanie bo wod coraz mniej bylo i grozilo powaznym zakazeniem-choc polozna jak to powiedziala"rozerwala" worek plodowy do konca......Eh;D I tyle.....

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie uk !przeraza mnie to miejsce !jezeli chodzi o opiekę ciężarnej .to moja pierwsza i rożne słyszałam opinie niewiem zapewne na poród w pl ze dwa miesiące wcześniej pojadę i w Polsce urodzę wujo ordynatorem szpitala jest w pl i powiedział ze mi pomoże :)gdybyyyy !co !w strachu jestem dziewczyny na myśl o tutejszym szkockim szpitalu;)

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najczulsze testy można kupić w aptece lloyds, nazywają się viola i kosztują 10 funtów za dwa testy, testy o czułości 5 ! I można już je robić od 8 dnia od owulacji

    agnes175 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też początkowo kupiłam 20 testów na ebay, jak hurt się skończył to w asdzie 2 za 1, i zaczęłam testować parę dni temu w 13 dc i lekko zauważyłam drugą kreseczkę wieć juz nadzieja się zrodziła, z każdym kolejnym dniem kreseczka bardziej widoczna i jestem świeżutką mamą :)właściwie to ciężarówka :)

    violijka lubi tę wiadomość

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę odświeżę wątek - ja zarowno testy owulacyjne jak i ciazowe kupuje w polskich aptekach internetowych - znacznie taniej niz w sklepach stacjonarnych.

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ