X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszula Sieradzka :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    jest we Wrocławiu babeczka, która pracuje z pacjentem na wykresach. Gdzieś tu na ovu o niej czytałam. Na Krętej ma gabinet. Ona leczy niepłodność naprotechnologią. U Ciebie do przemyślenia. A do endo zapisz się już teraz, bo z miesiąc się czeka na wizytę :)

    Właśnie o niej myślałam :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Urszula Sieradzka :)

    Dokładnie!

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem tu nowa, czy są tu dziewczyny , które mogłyby wypowiedzieć się na temat kliniki InviMed we Wrocławiu? Dr. Zórawski ? leczyła się któraś z Was u dr? z jakim skutkiem? długo trwało leczenie? Proszę o odpowiedź...
    Od 3 lat staramy się z mężem, bezskutecznie... Po roku trafiliśmy do Wrocławskiwgo InviMedu ze wstępnym badaniem nasienia męża... I w zasadzie zaczęto diagnozować tylko męża... ponieważ w moich wynikach badań nic nie wskazywało na to żeby był jakiś problem po mojej str... Androlog zalecił przyjmowanie witamin i kontrolę nasienia za pół roku... Mówiono, że jesteśmy młodzi) ja obecnie 30, mąż 32 lata) i jest jeszcze czas na inne metody... Po roku bezskutecznych działań witamin i braku ciąży umówiliśmy się na kolejną wizytę do androloga, po której zalecił umówić się na wizytę do ginekologa w klinice. Tak zrobiliśmy. Trafiliśmy do dr Żórawskiego ale nie do końca byłam zadowolona z tej wizyty... Dr potraktował Nas " taśmowo" wizyta trwała raptem 15 minut z całym badaniem... podsumowując ja dr tylko powiedział albo IUI albo s grubej rury strzelamy in vitro... byliśmy bardzo zestresowani, nie wiedzieliśmy za bardzo o co pytać... dr zlecił wykonanie badań do IUI tam na miejscu zaraz w dniu wizyty... uczyniliśmy to ( po czym okazało się , że połowę tych badań mieliśmy już wykonane wcześniej). Szczerze mamy mieszane uczucia czy tam wrócić, dr nic nam nie objaśnił... jedynie co kazał zgłosić się na następną wizytę 5 dnia cyklu...
    Proszę jeśli któraś z Was ma jakiekolwiek doświadczenie z tą kliniką , z tym dr proszę o jakiejś informację. Pozdrawiam.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tu wszystkie od Fabijanskiego... o Zorawskim nie slyszalam dobrych opinii. Ale roznie jest. Podobno Gizler jest spoko. Ale nie bylam u niego, tylko rozmawialismy. Kolezanki badania sprawdzal. Wydaje sie w porzadku. Jednak nie wiem...

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nie mam doświadczenia z tą kliniką żadnego, ogólnie tylko krazy opinia że te kliniki to większośc nastawiona głównie na pieniądze i właśnie z grubej rury od razu in vitro .
    3 lata to długo, nie wszystkie problemy są widoczne od razu w zwykłych standardowych badaniach hormonalnych u kobiety.
    Miałaś robione HSG, HSC, laparoskopię? Masz owulację co miesiąc? Chodziłaś na jakies monitoringi? Po 3 latach to już potrzebna konkretna diagnoza jest.
    Jeśli chodzi o kwestie męskie to nic Ci nie pomogę bo za bardzo pojęcia nie mam, ale jaki macie problem ? Ruchliwość, morfologia zła? Co konkretnie?
    Dobrym laboratorium do badania nasienia jest mały lab pani Ewy Zabłockiej albo Zagłockiej robią tam bardzo rzetelnie.

    Jeżeli jesteście zdecydowani na in vitro to bym próbowała w innej klinice poza Wrocławiem. Np w Katowicach u dr. Paligi w Angeliusie. Jest wątek o tej klinice w innym dziale, w zasadzie 3/4 transferów doktor prowadzi z sukcesem. Z tego tylko co wiem teraz nawet po 3-4 miesiące czeka się na wizyte u doktor.

    Magda - mbc, aznarepse, Paula_071 lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez slyszalam, ze te kliniki sa nastawione glownie na invitro, czesto bez sprawdzenia czy w ogole jest szansa na zagniezdzenie. Podobno tez badanie nasienia w takich miejscach czesto daje zanizone wyniki. Jezeli my mielibysmy badac meza to probka bedzie pobrana w warunkach domowych, wynik jest wtedy bardziej rzetelny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aznarepse wrote:
    Ja tez slyszalam, ze te kliniki sa nastawione glownie na invitro, czesto bez sprawdzenia czy w ogole jest szansa na zagniezdzenie. Podobno tez badanie nasienia w takich miejscach czesto daje zanizone wyniki. Jezeli my mielibysmy badac meza to probka bedzie pobrana w warunkach domowych, wynik jest wtedy bardziej rzetelny.

    Próbka w warunkach domowych i wynik bardziej rzetelny? Nie sądze...są rzeczy które ocenia się już do 5 minut po pobraniu nasienia i nie mogą czekać.
    Trzeba pójść p oprostu do labu ale nie w klinice i tam oddać nasienie.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bede sie klocic, po prostu tak slyszalam. Do godziny w odpowiedniej temperaturze z probka nic sie nie stanie. Sa pary, ktore probowaly na dwa sposoby wyniki probki pobranej w domu byly o wiele lepsze. Kazdy oczywiscie robi jak uwaza :)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    Pati88 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie F rozczarował.... bo mam b mało wód i kazał mi przyjechać do poradni patologii ciazy na kliniki w pt na 7, byłam i kuzwa poradnia nieczynna! ok............na korytarzu widział mnie i nie wiem czy nie zauwazył czy olał... pozniej dzwoniłam to musiałam 2x przyjechac po 15 na IP. Poza tym byłam w poniedziałek i siedziałam tam 11h! jak chodziłam do curyło to wogole tam nie siedziałam. Na koniec zbadał mnie Śliżi zapytał jak jestem z F umówiona... mówie ze dopiero na 20 czerwca na wizyte wczesniej tu...i powiedział zebym przyszła w sobote na IP zebym tyle nie czekała juz... a te wody kontrolować trzeba...



  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle, ze on po prostu wzial na siebie za duzo pacjentek i nie ogarnia... Albo jakosc albo ilosc.

    Paula_071, Pati88 lubią tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Śliż super... jeszcze mówi żebym przyjechała w sob po 15 Żeby nie musiała tyle czekać. i jestem rozczarowana bo czuję się olana a specjalnie chodzę do lekarza który pracuje na klinikach żeby nie miEC takich problemów. To taka uwaga bo najpierw byłam zachwycona a teraz tak średnio. Lekarza zmieniać nie będę ale niedosyt pozostaje. No i Śliż w ramach NFZ mnie przyjął a czułam się jak na wizycie prywatnej. Serio :)



  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aznarepse wrote:
    Ja mysle, ze on po prostu wzial na siebie za duzo pacjentek i nie ogarnia... Albo jakosc albo ilosc.
    Tez tak mysle.
    Bylam u diabetologa, podobnie jak endokrynolog uwaza ze mam super krzywe.

    Magda - mbc, veritaserum lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasianowakja wrote:
    Witam,
    Jestem tu nowa, czy są tu dziewczyny , które mogłyby wypowiedzieć się na temat kliniki InviMed we Wrocławiu? Dr. Zórawski ? leczyła się któraś z Was u dr? z jakim skutkiem? długo trwało leczenie? Proszę o odpowiedź...
    Od 3 lat staramy się z mężem, bezskutecznie... Po roku trafiliśmy do Wrocławskiwgo InviMedu ze wstępnym badaniem nasienia męża... I w zasadzie zaczęto diagnozować tylko męża... ponieważ w moich wynikach badań nic nie wskazywało na to żeby był jakiś problem po mojej str... Androlog zalecił przyjmowanie witamin i kontrolę nasienia za pół roku... Mówiono, że jesteśmy młodzi) ja obecnie 30, mąż 32 lata) i jest jeszcze czas na inne metody... Po roku bezskutecznych działań witamin i braku ciąży umówiliśmy się na kolejną wizytę do androloga, po której zalecił umówić się na wizytę do ginekologa w klinice. Tak zrobiliśmy. Trafiliśmy do dr Żórawskiego ale nie do końca byłam zadowolona z tej wizyty... Dr potraktował Nas " taśmowo" wizyta trwała raptem 15 minut z całym badaniem... podsumowując ja dr tylko powiedział albo IUI albo s grubej rury strzelamy in vitro... byliśmy bardzo zestresowani, nie wiedzieliśmy za bardzo o co pytać... dr zlecił wykonanie badań do IUI tam na miejscu zaraz w dniu wizyty... uczyniliśmy to ( po czym okazało się , że połowę tych badań mieliśmy już wykonane wcześniej). Szczerze mamy mieszane uczucia czy tam wrócić, dr nic nam nie objaśnił... jedynie co kazał zgłosić się na następną wizytę 5 dnia cyklu...
    Proszę jeśli któraś z Was ma jakiekolwiek doświadczenie z tą kliniką , z tym dr proszę o jakiejś informację. Pozdrawiam.
    Ja się lecze u tego lekarza. Pierwsza IUI w zeszłym miesiącu nieuda niestety lekarza wtedy nie było i sam zabieg robiła mi inna lekarka ale całe przygotowanie on robił i może wszystko było by super gdyby nie to że zamiast pęcherzyk pęknąć zrobiła się torbiel (wcześniej już miałam z tym problemy) dzwoniłam do niego i kazał przyjechać do 5 dnia cyklu akurat dzisiaj jest pierwszy dzień i zaraz do niego jadę zobaczymy co powie a;le trochę mi głupio że w taki krwawiący dzień. Czy któraś kiedyś miała badanie ginekologiczne w dniu @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka faktycznie do dupy. Ja też uważam że ma za dużo pacjentek. Sporo rzeczy już nie pamięta i trzeba mu przypominac... Naprawdę te 2 lata temu było zupełnie inaczej. Ja do prowadzenia ciąży drugi raz bym go też już nie wybrała...teraz też już zmieniać nie będę bo jest na to za pozno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:45

    Pati88, anecz_kaa lubią tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę ze kazdej z nas coś u Fabianskiego nie pasuje. Ja tez tak sceptycznie ale mam nadzieje ze jak jutro po wynikach będę się przypominac o to przesuniete laparo to mnie nie oleje i ustawi termin. Mam też nadzieje że je wykona sam. Jak jest na klinikach? w razie "w" jakby ktos inny robil laparo to nie ma się czego bac? nie ma tam jakiegoś "partacza"?;) U mnie dziś uwaga z prawego jajnika ból owu że ledwo oglądam mecz. Nie będę naciskac na mojego malża ale może jeszcze nie jest stracony cykl jeśli chodzi o owu i żołnierzy. Może dotrą do jajka jeśli faktycznie jest to owu a nie już ból po że nie zdążą dolecieć haha. My jutro do pracy pierwszy dzien po urlopie.. Tymczasem piwko i kibicujemy naszym w meczu z Litwą:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ