X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia. W ogóle nie poruszyłam z nim tematu porodu,on też nic nie mówił

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze? Bo ja tak myślę o tej cc... Boje się, że psychicznie sobie nie poradzę i odwalę coś jak przed laparo :P na salę mnie prowadzili ogłupioną bo raban zrobiłam... Co prawda to 5 lat temu było i wiedziałam na co się piszę ale mega się bałam, teraz na luzie bym to powtórzyła... Boje się, że rodzić będę w kaftanie :P

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    haha, no ja też jestem panikarą na maksaaa :D
    ja panikuje przed pobraniem krwi także tego :P nie do pobicia :P

    ja już się trochę oswoiłam z pobieraniem :P ale przed laparo wyrwałam sobie cewnik (był źle założony), powiedziałam, że ja nigdzie nie idę, w ogóle wariować zaczęłam, chodzić, nerwówka totalna. Dostałam tabletkę. Życie ze mnie uleciało i tylko płakać mi się chciało i mówiłam, że się nudzę :P mama do tej pory się z tego śmieje... Cewnik mi dopiero założyli po narkozie. Więc ja wierzę, że jak zacznę rodzić to dostanę takiego powera i spierdziele :P Brzmi komicznie no ale... Bardzo możliwe :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po 2cc i chcialabym sn ale niewiem czy mi pozwola a o porodzie tez noe rozmawialam.

    Licze ze z przyjeciem nie bedzie cyrku a mam porownanie... A to ze nie przyjmuje to dobrze



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Ja jestem po 2cc i chcialabym sn ale niewiem czy mi pozwola a o porodzie tez noe rozmawialam.

    Licze ze z przyjeciem nie bedzie cyrku a mam porownanie... A to ze nie przyjmuje to dobrze

    Miałaś wskazania? Bo w sumie jak tak dwie... To z trzecią może być gorzej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:46

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Boże aneczka za tydzień masz donoszoną ciąże a on nie ustalił z Tobą czy cesarka ? Masakra.

    Ja będę robić wszystko żeby rodzić naturalnie, zobaczymy jak to wyjdzie. Jakoś po szkole rodzenia i zajęciach zaczęło mi zależec na tym bardzo.
    Wiadomo jak będą wskazania do CC to idę na stół i tyle.

    Ja uważam ze wszystko jest do przezycia, wiem że kazdy ma inny próg bólu ja mam chyba wysoki, bo jak leżałam z tymi kobietami w szpitalu na klinikach, to była masakra one wszystko strasznie przeżywały nawet włożenie czopka w dupę za przeproszeniem. No proszę Was...O tej lewatywie też krąża takie opowieści to jest 5 sekund niekomfortowej sytuacji tyle.

    Ja bólu totalnie się nie boje bo mam dość spory :) Raczej chodzi, że boje się różnych powikłań.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zartujesz lewatywy się bać? jedyne co to dyskomfort psychiczny. Ja tam obeznana w temacie bo na kontrolne badania dowdupne sama robie sobie lewatywkę;)
    bardziej bałabym się cewnika na żywca heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2018, 11:26

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    zartujesz lewatywy się bać? jedyne co to dyskomfort psychiczny. Ja tam obeznana w temacie bo na kontrolne badania dowdupne sama robie sobie lewatywkę;)
    bardziej bałabym się cewnika na żywca heh

    jak potrafią założyć to nie czuć tego wcale :P

    wiecie co, trochę mnie dziwi lewatywa... Bo to tak jakby... Średniowiecze :P 5 lat temu dostałam syropek i tyle. Byłam dobrze "przeczyszczona", żadnej lewatywy nie było.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem bo ja bezjelitowa więc nie należe do normalnych ludzi hihi. Mi lewatywa i nie jedzenie kolacji dzień wcześniej wystarczy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2018, 11:59

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a ja chyba dostałam okres... :D poczekam do jutra i powiem Wam na pewno :P
    szkoda, ze nie ma "nie lubię" ... :(

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    może był bezowulacyjny, a może była biochemiczna, skoro jakiś tam cień był, a potem nic. Cholera wie. Zobaczymy co dalej po wizycie.
    Trzymam kciuki :) pewnie w weekend dołączę do 11 cs :/ kompletnie nie wierzę w ten cykl...

    Akceptacja!
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam w normie TSH;) wynosi 1,62 qlU/ml :D
    Napisałam smsa do F. i czekam na info:)

    aznarepse, veritaserum, Magda - mbc, Paula_071 lubią tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, supeerrr!! :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati dobra wiadomość :D

    Ja napisałam do F. ból podbrzusza jest nieznośny, niepokoi mnie. Chyba jest za mocny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Pati dobra wiadomość :D

    Ja napisałam do F. ból podbrzusza jest nieznośny, niepokoi mnie. Chyba jest za mocny.

    Nie chcesz jechac na IP?
    Ja mam wynik wolnego testosteronu 0,67 oraz adrostendionu 2,24. Chyba sa ok. Zaczynam juz wymyślać teorie, ze skoro wyniki sa ok, a mnie ciągle boli i nie zachodze w ciaze to moze cos mi uszkodzili podczas lyzeczkowania.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nie wiem jaki to ból w sensie nasilenie, ale w takich sytuacjach jak krwawienia ani plamienia nie ma bierze się nospę i magnez. I jak przechodzi to jest okej. Ja caly pierwszy trymestr miałam bóle podbrzusza.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce na IP bo sama jestem i mogę tylko na kamieńskiego a tam... No cóż :P mogę se siedzieć i mogą nie przyjąć...

    Ból właśnie jest inny niż te jakie miałam, niepokoi mnie, ogólnie nie biorę nic bo mam duży próg bólu i rozumiem, że ma się rozciągać i boleć, ale ten jest właśnie inny, a do tego miałam skurcze szyjki wczoraj... Więc mnie to zmartwiło. Bo za mocno. Jak miałabym porównać to taki ból jak przy torbieli albo stanie zapalnym...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ