X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie tak nad nim zastanawiam... Bo boje sie, ze jak bedzie cos nie tak z dzieckiem to on moze nie pomoc.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jeszcze na Twoim miejscu zmieniała bo jeszcze przed prenatalnymi jesteś. No ale to każdy musi rozważyć. Pewnie przy książkowej ciąży jest okej ale to nie sztuka. Sztuka właśnie jest prowadzić pacjentki z patologia ciąży a on hm słabo to widzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Pati jak on Cię ustawi na termin to on Ci to będzie robił.

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja bym jeszcze na Twoim miejscu zmieniała bo jeszcze przed prenatalnymi jesteś. No ale to każdy musi rozważyć. Pewnie przy książkowej ciąży jest okej ale to nie sztuka. Sztuka właśnie jest prowadzić pacjentki z patologia ciąży a on hm słabo to widzę.

    No tak myslalam wczesniej... Ale nie znam sie, mialam ochote probowac na ten nfz ale nie zapisalam sie nigdzie i nie wiem.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:46

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam watpliwosci po tym jak mnie ocenil ;p ale... Nie znam innych lekarzy, on i tak sensowniej gadal... Nie wiem co myslec. Bo od poczatku zastanawiam sie nad drugim lekarzem albo innym.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kontaktu to odczucia podobne :/ serio zaluje troche ale za pozno. Mnie namowila kumpela tez 2 lata temu chodzila do niego. Mi nie chodzi nawet o to ze nie pasuje ale kurde 11h czekac? Serio mialam dosc tylko bolam sie. W pt niby mial pogadac zeby ktos z dyzuru mnie bezproblemu zbadal to tez teksty czemu nie on etc albo jak sie z nim unowilam- no do dupy i sliz sie mna batdziej przejal niz on :/ a wiem ze ma dyzury 3x w mcu to mogl mi np dac znac kiedy czy cos... No Naprawde slabo to moja 3 ciaza i mam porownanie. Fakt nie naciaga na sile na wizyty i bada dokladnie ale chyba jest zbyt mlody zeby pomoc tak jak teraz. Ja nawet nie wiedzialam o tej kolejce do poradni patologi ciazy i caly m tym cyrku jak mnie prowadzil curylo, tez bylo malowodzie. Jeszcze pamietam jak juz w 37+5 lezalam na patologii to kaniak po pierwsze mnie kojarzyl ( 4-5 mcy wczesniej lezalam z krwawieniem) a kolejna rzecz juz mial ustalone z curylo co ze mna dalej! Teraz pewnie olewka. I np curylo przy mnie dzwonil z gabinetu na kliniki zeby mnie przyjeli. Chewilowo moim zdaniem Sliz. Fabijanski moze ma checi ale brak czasu za duzo obowiazkow i to niestety nie jest tp czeka oczekuje prywatnie prowadzac ciaza u lekarza pracujacego w szpitalu



  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a ja chyba dostałam okres... :D poczekam do jutra i powiem Wam na pewno :P

    Ja obstawiam, ze dostane w piatek.

    Pomimo "lekarskiej" rodziny nie znam nikogo lepszego od F. na te chwile. Kiedys super byla Gizela Jakubowicz (teraz Jagielska), ale tez sie zmienila bardzo, kiedys miala wiecej empatii i zrozumienia.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spore obawy. Wieczorem mialam skurcze szyjki... Nie moglam spac. Nie wiem czy to jest ok... A jak ciaza bedzie problematyczna i tak oleje? Cos ja na zawal zejde z nerwow jakby mi tak zrobil...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Napisz mu smsa moze? Zobaczymy czy zareaguje!

    Nie chce się nakręcać, że one były czymś złym... Poza tym przeszły. I tak nadprogramowo za wizytę dałam 200 i czekają mnie prenatalne za 300 a mam w tym miesiącu wydatki ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, dziewczyny, serio. Może to zależy od tego ile ma na głowie danego dnia? Mi chyba tylko raz nie odpisał ma smsa. Ostatnio jak prosiłam o receptę, bo zapomniałam o niej na wizycie to odpisał po jakichś 40 minutach. A jak byłam w szpitalu po wynik badania hist-pat, to mimo że byłam jego pacjentka niecałe 3 miesiące, to mnie poznał, nawet ja go nie zauważyłam wtedy. Może mu powiedzcie na następnej wizycie, że nie wiecie co o tym sądzić i że was to martwi z wiadomych względów. I że w ciąży naprawdę niepotrzebna są wam dodatkowe zmartwienia pod postacią zastanawiacie się czemu zostało się zbagatelizowaną. Myślę, że nie ma co tego przemilczać. Może jak jedna, druga o trzecia z was mu to powie to może przemysłu sprawę, może coś zmieni. Chyba nie wyrzuci z gabinetu, nie? :D Już podobno jest jakaś zmiana? Veritaserum czy Paula pisały, że nie przyjmuje nowych pacjentek. Może pójdzie ku lepszemu :)

    Paula_071, Seli, Pati88, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie olał przed ciążą, jak pisałam mu wyniki badań. W ciąży jak nie odpisał na wyniki TSH to po prostu uznałam, że jest ok... Nie chciałabym przesadzać.

    W ogóle miałam wyobrażenia, że będę rodzić na kamieńskiego ale widzę niemal same negatywy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi póki co też odposuje;) zobaczymy jak teraz czy też odpisze. Póki co jade do pracy a po drodze bylam w labo zrobić tsh itp. Pech chciał, że mają kontrole aparatury i wyniki będą dopiero jutro w necie:/ więc napiszę jutro jak otrzymam wyniki;)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę zrobić grupę krwi i kontrolnie chyba tsh :P ale tak mi się nie chce... Poza tym to stówka :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a rodzinny Ci nie pisze skierowań? Ja po wizycie u Fabiego poszłam z tą listą badań do mojej Pani doktor i na co mogła, to mi wypisała skierowanie. :)

    Jestem zapisana do małej przychodni i tam średnio... A chciałam iść do innej to mi powiedziała, że nawet nie wyda deklaracji ;/


    A dziewczyny prowadzące u niego, wiecie jakie on ma podejście do cc? w sensie jak zapytam się go to mnie zjedzie?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ