X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a to moze dobijaj sie do F. i moze Cie przyjmie w ginamedica?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Seli a to moze dobijaj sie do F. i moze Cie przyjmie w ginamedica?

    No napisałam, czekam na odpowiedź, bo trochę za mocno i takie inne niż miałam do tej pory. Mówię to boli bardziej jak przy stanie zapalnym... A nie jak wcześniej miałam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Seli a to moze dobijaj sie do F. i moze Cie przyjmie w ginamedica?

    W srode chyba nie przyjmuje, jesr chyba na Klinikach.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    W srode chyba nie przyjmuje, jesr chyba na Klinikach.

    Ja bywałam u niego w środy

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwooooń, Seli. Może oddzwoni między pacjentami jak będzie widział, że się dobijasz. A tak SMS może poczekać :(

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Dzwooooń, Seli. Może oddzwoni między pacjentami jak będzie widział, że się dobijasz. A tak SMS może poczekać :(

    No nie wiem, wydaje mi się, że jak napisałam i przedstawiłam sprawę... Smsa łatwiej przeczytać między pacjentkami, on często zerkał na telefon siedząc przy kompie :P (przynajmniej przy mnie)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nie obraź się ale gdyby to było coś naprawdę poważnego to już byś na izbie była. A argument że jestes sama mnie nie przekonuje, bierzesz taksi i jedziesz skoro jest tak źle.

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyskoczyl mi sms ze mam jutro wizyte u Fabiego haha wiec to dobrze bo sprawdze czy owu byla i pokaze mu progesteron 7dpo z tamtego cyklu oł jeee;)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli nie obraź się ale gdyby to było coś naprawdę poważnego to już byś na izbie była. A argument że jestes sama mnie nie przekonuje, bierzesz taksi i jedziesz skoro jest tak źle.

    A gdzie najlepiej jechać? Bo na kamieńskiego podobno nie przyjmują...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli jedz na kliniki. Ja trafiłam wtedy akurat źle ale izba była pusta.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziewczyny wyskoczyl mi sms ze mam jutro wizyte u Fabiego haha wiec to dobrze bo sprawdze czy owu byla i pokaze mu progesteron 7dpo z tamtego cyklu oł jeee;)

    mi chyba już nie odpisze...

    Zobaczę jak będzie, bo na razie leżę i jest lepiej... Ale jak zaboli to pojadę na pogotowie. A jak będzie spokój to i tak pójdę skonsultować to, chyba już do kogoś innego.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli jedz na kliniki. Ja trafiłam wtedy akurat źle ale izba była pusta.

    Kliniki to Chałubińksa, prawda? Wiem, że głupio pytam ale ja się nie znam... A mąż też totalnie się nie orientuje w szpitalach... Mimo, że to on tu mieszka od urodzenia...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu jedziesz na IP. Ja sama jezdze teraz jeszcze autem a wygladam i czuje sie jak słon.

    Na klinikach przyjma bankowo, za duzej kolejki na IP nie ma zazwyczaj ( 1-2 os) czekasz jak np jest cc czy cos sie dzieje na gorze.

    Ja miałam pierwsze cc przez zagrazajaca zamartwice przy partych, 2 cc malowodzie i mnie nastraszyli a teraz wiem ze moga probowac wywowac, ale nie wiem na czym stoje pije herbate z lisci malin i lykam olej z wiesiołka

    a te bole jak z boku/na dole jakby w pachwinie to wiezadła macicy sie rozciagaja i faktycznie to boli dosc mocno ale to fizjologia



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Po prostu jedziesz na IP. Ja sama jezdze teraz jeszcze autem a wygladam i czuje sie jak słon.

    Na klinikach przyjma bankowo, za duzej kolejki na IP nie ma zazwyczaj ( 1-2 os) czekasz jak np jest cc czy cos sie dzieje na gorze.

    Ja miałam pierwsze cc przez zagrazajaca zamartwice przy partych, 2 cc malowodzie i mnie nastraszyli a teraz wiem ze moga probowac wywowac, ale nie wiem na czym stoje pije herbate z lisci malin i lykam olej z wiesiołka

    a te bole jak z boku/na dole jakby w pachwinie to wiezadła macicy sie rozciagaja i faktycznie to boli dosc mocno ale to fizjologia

    My nie mamy auta, więc taksówka.

    Nie bolą mnie pachwiny, ale boli mnie na lini majtek w poprzek. Wczoraj mnie mocno bolało, nie mogłam spać z bólu, ale oczywiście ja "wytrzymam" i jak dziś znów zaczęło boleć to się zastanawiam, bo raczej normalne to nie jest... umiejscowione jest to przy bliźnie po laparo, może tylko macica się przesuwa i boli przez bliznę? Choć nigdy mnie blizna nie bolała.... Jakoś inaczej jest. Wolę to skonsultować. Na razie nie jest tak źle... Bo leżę i tylko lekko czuje już teraz. Ale patrzę jak się rozwinie i albo pojadę na IP albo jutro do lekarza mimo wszystko.

    Może panikuje za bardzo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedz na IP, taksa skoro bez auta. A blizna moze Cie bolec bo macica sie rozciaga, ale zawsze lepiej sprawdzic niz załować



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    jedz na IP, taksa skoro bez auta. A blizna moze Cie bolec bo macica sie rozciaga, ale zawsze lepiej sprawdzic niz załować

    no tak.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że pewnie jak nie ma krwawienia/plamienia to maluch jest bezpieczny ale pewnie pojedz i się upewnij.

    Ja teraz to mam takie dziwne bóle w nocy jak próbuje z boku na bok się okręcić, też nie wiem co to jest i zawsze z prawej strony ;/

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli mi tez nie odpisał na esa. Ja mu napisalam że jutro mam wizytę i jak się pojawię to omowimy temat:)

    Co do blizn to mają wpływ na bóle. Nie bylam w ciązy więc nie wiem ale duzo o bliznach zrostach i metodach szycia powlok doiwedziałam sie od fizjoterapeuty. Mi osobiście rozmasowywal i niemal rozrywał zrosty ale ja mam mega bliznę przez caly brzuch od wzgorka po biust. Okazuje się, że blizny po operacjach, laparo oraz po cc mogą boleć i zagrażać rozrastającej się macicy. Dzieje się tak gdy poszczególne warstwy skóry są zszyte razem do kupy a nie tak jak powinno być warstwa po warstwie. Dlugo by tu opowiadac. Moim zdaniem skoro czujesz że to boli to idz do lekarza czy na ip czy prywatnie lub dobijaj się do Fabiego bo wkoncu mu placisz i sam oferuje kontakt. Nie ma co bagatelizować bólu bo skąd masz wiedzieć czy tak ma być? Będzoe dobrze, ale nie bój się i działaj bo stres tylko szkodzi:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati - myślałam, że wizytę Ci on umówił :P

    Wiecie, niby mówi się o plamieniach, ale są tu na ovu przypadki, że dziewczyny nie plamiły, a akacja serca się zatrzymała a ból brzucha był od tego, że już za długo było noszone... ;/ I schiza jest. Może to tylko blizna, ale wolę to sprawdzić.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, ja nosiłam dwa tygodnie i nie wiedziałam, że serduszko się zatrzymało. Nie miałam żadnych objawów poza tym, że ciągle wymiotowałam. Ale ja brałam luteinę i dupka. Pewnie dlatego nic wcześniej nie wiedziałam. Jak sobie przypomnę to mi słabo. Więc jeśli naprawdę coś cię niepokoi to jedź. Lepiej dmuchać na zimne. Może to faktycznie blizna. Ale lepiej to sprawdzić i się uspokoić. Ja do tej pory żałuję, że nie poszłam z tymi wymiotami do lekarza. Może byłoby inaczej :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2018, 20:23

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ