Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • anecz_kaa Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Śliż super... jeszcze mówi żebym przyjechała w sob po 15 Żeby nie musiała tyle czekać. i jestem rozczarowana bo czuję się olana a specjalnie chodzę do lekarza który pracuje na klinikach żeby nie miEC takich problemów. To taka uwaga bo najpierw byłam zachwycona a teraz tak średnio. Lekarza zmieniać nie będę ale niedosyt pozostaje. No i Śliż w ramach NFZ mnie przyjął a czułam się jak na wizycie prywatnej. Serio :)

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aznarepse wrote:
    Ja mysle, ze on po prostu wzial na siebie za duzo pacjentek i nie ogarnia... Albo jakosc albo ilosc.
    Tez tak mysle.
    Bylam u diabetologa, podobnie jak endokrynolog uwaza ze mam super krzywe.

Magda - mbc, veritaserum lubią tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Aneczka2014 Przyjaciółka

Wysłany: 12 czerwca 2018, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasianowakja wrote:
    Witam,
    Jestem tu nowa, czy są tu dziewczyny , które mogłyby wypowiedzieć się na temat kliniki InviMed we Wrocławiu? Dr. Zórawski ? leczyła się któraś z Was u dr? z jakim skutkiem? długo trwało leczenie? Proszę o odpowiedź...
    Od 3 lat staramy się z mężem, bezskutecznie... Po roku trafiliśmy do Wrocławskiwgo InviMedu ze wstępnym badaniem nasienia męża... I w zasadzie zaczęto diagnozować tylko męża... ponieważ w moich wynikach badań nic nie wskazywało na to żeby był jakiś problem po mojej str... Androlog zalecił przyjmowanie witamin i kontrolę nasienia za pół roku... Mówiono, że jesteśmy młodzi) ja obecnie 30, mąż 32 lata) i jest jeszcze czas na inne metody... Po roku bezskutecznych działań witamin i braku ciąży umówiliśmy się na kolejną wizytę do androloga, po której zalecił umówić się na wizytę do ginekologa w klinice. Tak zrobiliśmy. Trafiliśmy do dr Żórawskiego ale nie do końca byłam zadowolona z tej wizyty... Dr potraktował Nas " taśmowo" wizyta trwała raptem 15 minut z całym badaniem... podsumowując ja dr tylko powiedział albo IUI albo s grubej rury strzelamy in vitro... byliśmy bardzo zestresowani, nie wiedzieliśmy za bardzo o co pytać... dr zlecił wykonanie badań do IUI tam na miejscu zaraz w dniu wizyty... uczyniliśmy to ( po czym okazało się , że połowę tych badań mieliśmy już wykonane wcześniej). Szczerze mamy mieszane uczucia czy tam wrócić, dr nic nam nie objaśnił... jedynie co kazał zgłosić się na następną wizytę 5 dnia cyklu...
    Proszę jeśli któraś z Was ma jakiekolwiek doświadczenie z tą kliniką , z tym dr proszę o jakiejś informację. Pozdrawiam.
    Ja się lecze u tego lekarza. Pierwsza IUI w zeszłym miesiącu nieuda niestety lekarza wtedy nie było i sam zabieg robiła mi inna lekarka ale całe przygotowanie on robił i może wszystko było by super gdyby nie to że zamiast pęcherzyk pęknąć zrobiła się torbiel (wcześniej już miałam z tym problemy) dzwoniłam do niego i kazał przyjechać do 5 dnia cyklu akurat dzisiaj jest pierwszy dzień i zaraz do niego jadę zobaczymy co powie a;le trochę mi głupio że w taki krwawiący dzień. Czy któraś kiedyś miała badanie ginekologiczne w dniu @?

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka faktycznie do dupy. Ja też uważam że ma za dużo pacjentek. Sporo rzeczy już nie pamięta i trzeba mu przypominac... Naprawdę te 2 lata temu było zupełnie inaczej. Ja do prowadzenia ciąży drugi raz bym go też już nie wybrała...teraz też już zmieniać nie będę bo jest na to za pozno.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:45

Pati88, anecz_kaa lubią tę wiadomość

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę ze kazdej z nas coś u Fabianskiego nie pasuje. Ja tez tak sceptycznie ale mam nadzieje ze jak jutro po wynikach będę się przypominac o to przesuniete laparo to mnie nie oleje i ustawi termin. Mam też nadzieje że je wykona sam. Jak jest na klinikach? w razie "w" jakby ktos inny robil laparo to nie ma się czego bac? nie ma tam jakiegoś "partacza"?;) U mnie dziś uwaga z prawego jajnika ból owu że ledwo oglądam mecz. Nie będę naciskac na mojego malża ale może jeszcze nie jest stracony cykl jeśli chodzi o owu i żołnierzy. Może dotrą do jajka jeśli faktycznie jest to owu a nie już ból po że nie zdążą dolecieć haha. My jutro do pracy pierwszy dzien po urlopie.. Tymczasem piwko i kibicujemy naszym w meczu z Litwą:)

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie tak nad nim zastanawiam... Bo boje sie, ze jak bedzie cos nie tak z dzieckiem to on moze nie pomoc.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jeszcze na Twoim miejscu zmieniała bo jeszcze przed prenatalnymi jesteś. No ale to każdy musi rozważyć. Pewnie przy książkowej ciąży jest okej ale to nie sztuka. Sztuka właśnie jest prowadzić pacjentki z patologia ciąży a on hm słabo to widzę.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Pati jak on Cię ustawi na termin to on Ci to będzie robił.

Pati88 lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja bym jeszcze na Twoim miejscu zmieniała bo jeszcze przed prenatalnymi jesteś. No ale to każdy musi rozważyć. Pewnie przy książkowej ciąży jest okej ale to nie sztuka. Sztuka właśnie jest prowadzić pacjentki z patologia ciąży a on hm słabo to widzę.

No tak myslalam wczesniej... Ale nie znam sie, mialam ochote probowac na ten nfz ale nie zapisalam sie nigdzie i nie wiem.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:46

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam watpliwosci po tym jak mnie ocenil ;p ale... Nie znam innych lekarzy, on i tak sensowniej gadal... Nie wiem co myslec. Bo od poczatku zastanawiam sie nad drugim lekarzem albo innym.

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2018, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:26

Seli lubi tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
    p19u3e3kjl2wboie.png
  • anecz_kaa Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2018, 05:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kontaktu to odczucia podobne :/ serio zaluje troche ale za pozno. Mnie namowila kumpela tez 2 lata temu chodzila do niego. Mi nie chodzi nawet o to ze nie pasuje ale kurde 11h czekac? Serio mialam dosc tylko bolam sie. W pt niby mial pogadac zeby ktos z dyzuru mnie bezproblemu zbadal to tez teksty czemu nie on etc albo jak sie z nim unowilam- no do dupy i sliz sie mna batdziej przejal niz on :/ a wiem ze ma dyzury 3x w mcu to mogl mi np dac znac kiedy czy cos... No Naprawde slabo to moja 3 ciaza i mam porownanie. Fakt nie naciaga na sile na wizyty i bada dokladnie ale chyba jest zbyt mlody zeby pomoc tak jak teraz. Ja nawet nie wiedzialam o tej kolejce do poradni patologi ciazy i caly m tym cyrku jak mnie prowadzil curylo, tez bylo malowodzie. Jeszcze pamietam jak juz w 37+5 lezalam na patologii to kaniak po pierwsze mnie kojarzyl ( 4-5 mcy wczesniej lezalam z krwawieniem) a kolejna rzecz juz mial ustalone z curylo co ze mna dalej! Teraz pewnie olewka. I np curylo przy mnie dzwonil z gabinetu na kliniki zeby mnie przyjeli. Chewilowo moim zdaniem Sliz. Fabijanski moze ma checi ale brak czasu za duzo obowiazkow i to niestety nie jest tp czeka oczekuje prywatnie prowadzac ciaza u lekarza pracujacego w szpitalu

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2018, 06:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a ja chyba dostałam okres... :D poczekam do jutra i powiem Wam na pewno :P

Ja obstawiam, ze dostane w piatek.

Pomimo "lekarskiej" rodziny nie znam nikogo lepszego od F. na te chwile. Kiedys super byla Gizela Jakubowicz (teraz Jagielska), ale tez sie zmienila bardzo, kiedys miala wiecej empatii i zrozumienia.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2018, 06:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

atdcl6d8afs9zxzu.png
    p19u3e3kjl2wboie.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spore obawy. Wieczorem mialam skurcze szyjki... Nie moglam spac. Nie wiem czy to jest ok... A jak ciaza bedzie problematyczna i tak oleje? Cos ja na zawal zejde z nerwow jakby mi tak zrobil...

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

atdcl6d8afs9zxzu.png
    p19u3e3kjl2wboie.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Napisz mu smsa moze? Zobaczymy czy zareaguje!

Nie chce się nakręcać, że one były czymś złym... Poza tym przeszły. I tak nadprogramowo za wizytę dałam 200 i czekają mnie prenatalne za 300 a mam w tym miesiącu wydatki ;/

dZhdp1.png

• Simons_cat Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2018, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, dziewczyny, serio. Może to zależy od tego ile ma na głowie danego dnia? Mi chyba tylko raz nie odpisał ma smsa. Ostatnio jak prosiłam o receptę, bo zapomniałam o niej na wizycie to odpisał po jakichś 40 minutach. A jak byłam w szpitalu po wynik badania hist-pat, to mimo że byłam jego pacjentka niecałe 3 miesiące, to mnie poznał, nawet ja go nie zauważyłam wtedy. Może mu powiedzcie na następnej wizycie, że nie wiecie co o tym sądzić i że was to martwi z wiadomych względów. I że w ciąży naprawdę niepotrzebna są wam dodatkowe zmartwienia pod postacią zastanawiacie się czemu zostało się zbagatelizowaną. Myślę, że nie ma co tego przemilczać. Może jak jedna, druga o trzecia z was mu to powie to może przemysłu sprawę, może coś zmieni. Chyba nie wyrzuci z gabinetu, nie? :D Już podobno jest jakaś zmiana? Veritaserum czy Paula pisały, że nie przyjmuje nowych pacjentek. Może pójdzie ku lepszemu :)

Paula_071, Seli, Pati88, Magda - mbc lubią tę wiadomość

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020, listopad 2020, grudzień 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭 -> szczepienia pullowane🙏

"Better late than never
    Just don't make me wait forever"
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego