X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowi ze trzeba sprawdzic techcnicznie co tam kest a potem mowi do mnie niech Pani sie nie martwi. Zobaczymy i ewentualnie naprawimy ten prawy jajowód a potem sa leki na pekanie rośnięcie hehe

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie nie był zmeczony. Ja generalnie dzis specjalnie tak umowiona bylam bo mialam zadyme w pracy wiec nie dalabym rady wczesniej;)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam swoje czopki. Zofran... bo wymiotowalam jak szalona, jeszcze tak zle nie bylo. Fabi mi je przepisal i czytam ulotke i nie wiem co myslec bo na ulotce "nie zalecany w ciazy"...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a nie ma tam ze po uzgodnieniu z lekarzem? Chyba by Ci nie dał złych lekow. Tym bardziej że żadne lwki raczej w ciąży niewskazane. A może migdały jedz i imbir? Kolezance pomagało na wymioty

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda żyjesz tam? weekend! hihi:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Seli a nie ma tam ze po uzgodnieniu z lekarzem? Chyba by Ci nie dał złych lekow. Tym bardziej że żadne lwki raczej w ciąży niewskazane. A może migdały jedz i imbir? Kolezance pomagało na wymioty

    Nie... to niby w ogole preparat dla chorych po chemii i chemioterapii na wymioty... Maz przeczytal ulotke i powiedzial, ze nie ma opcji bym to wziela. Mam elektrolity i sie uzupelniam. Jelita mnie mega bola od wymiotow. Po imbirze jest jeszcze gorzej, migdaly tez wychodza.

    Pati, z gorki teraz poleci po laparo ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie... to niby w ogole preparat dla chorych po chemii i chemioterapii na wymioty... Maz przeczytal ulotke i powiedzial, ze nie ma opcji bym to wziela. Mam elektrolity i sie uzupelniam. Jelita mnie mega bola od wymiotow. Po imbirze jest jeszcze gorzej, migdaly tez wychodza.

    Pati, z gorki teraz poleci po laparo ;)

    Mam nadzieje że bedzie z gorki
    To szukaj jakiś sposobów naturalnych albo wypada mieć nadzieje, że wymioty przejdą:) Napewno dużo pij wody bo moja koleżanka z pracy wymiotowała do 4miesiąca i musiała duzo pić bo ją łapało zapalenie pęcherza

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Mam nadzieje że bedzie z gorki
    To szukaj jakiś sposobów naturalnych albo wypada mieć nadzieje, że wymioty przejdą:) Napewno dużo pij wody bo moja koleżanka z pracy wymiotowała do 4miesiąca i musiała duzo pić bo ją łapało zapalenie pęcherza

    Nie mam pomyslow na to ;) pocieszam sie, ze mam tak 2-3 dni a potem z 4 spokoju. Ale dzis najgorzej bylo.

    Wiesz, jak jajnik pracuje to jest dobrze, a pecherzyk mogl przerosnac z roznych powodow, czasem sie zdarza. Ja myslalam, ze man LUF bo czesto tak bylo ale to stresy, leki itp.

    Pati88 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niby mam tą prolaktynę wyższą ale on mowi że narazie się tym nie zajmujemy. pojutrze umawiamy termin na pierwszy tydzien lipca i patrzymy do kinder niespodzianki co tam mamy. Potem zaczniemy kmnić dalej i jak to on powiedział cel mamy jeden - ciąża hihi

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    No ja niby mam tą prolaktynę wyższą ale on mowi że narazie się tym nie zajmujemy. pojutrze umawiamy termin na pierwszy tydzien lipca i patrzymy do kinder niespodzianki co tam mamy. Potem zaczniemy kmnić dalej i jak to on powiedział cel mamy jeden - ciąża hihi

    Bedzie dobrze, prl latwo zbic.

    Pati88 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Pati, dobre wieści! :) krok po kroku do celu :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, to pozytywne nastawienie i po zabiegu 2 krechy :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ale ja coś czuje że te pęcherzyki kurka nie pękają:/ no nic nie wybiegam z myślami. Żyje do laparo a potem ufam F. bo póki co najlepszy lekarz jakiego miałam:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Mam nadzieje ale ja coś czuje że te pęcherzyki kurka nie pękają:/ no nic nie wybiegam z myślami. Żyje do laparo a potem ufam F. bo póki co najlepszy lekarz jakiego miałam:)

    Mialas ostatnio proga ladnego wiec pekaja :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no właśnie to ze progesteron jest ładny nie oznacza że była owu. Fabi tłumaczył że taki niepękniety pęcherzyk zapada się i wytwarza progesteron dlatego tylko dokladny monitoring usg wychwyca takie sytuacje. Chciałam go zweryfikować i poszperałam wczoraj w necie i faktycznie tak jest. Pęcherzyk np nie pęka ale tworzy się z niego torbiel ala cialko żółte i wytwarza pięknego proga:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Seli no właśnie to ze progesteron jest ładny nie oznacza że była owu. Fabi tłumaczył że taki niepękniety pęcherzyk zapada się i wytwarza progesteron dlatego tylko dokladny monitoring usg wychwyca takie sytuacje. Chciałam go zweryfikować i poszperałam wczoraj w necie i faktycznie tak jest. Pęcherzyk np nie pęka ale tworzy się z niego torbiel ala cialko żółte i wytwarza pięknego proga:/

    Cóż, nie do końca się z tym zgadzam :P bo mi jak nie pękł to nie było progesteronu, ale może co organizm to inaczej. W każdym razie mi wmawiali brak albo piękną owulację i monitoring tego nie potwierdzał, za to wykres i badanie proga tak.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka nie wiedziałam ze kobiety są takie skomplikowane tzn nasze organizmy eh. Zobaczymy jak to będzie ważne że się dzieje;)

    A jak Twoje wymioty? ustały?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 10:48

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nie ma, ale wypiłam elektrolity :) Zawroty głowy niestety zostały. Ale zatoki mam zapchane, gardło... Podejrzewam, że to był początek wczoraj tego... Ja na zatoki cierpię prawie całym rokiem i tak się cieszyłam, że przy ciąży nie miałam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na zatoki cierpie od początku ciąży. Wydzielina nie jest za fajna ale na razie nic z tym nie robię bo to bez sensu. Dodatkowo co drugi dzień krwotoki z nosa. Uroki ciazy.

    Co do brania leków to prawie na każdej ulotce że nie stosować w ciąży albo z lekarzem. Nie są po prostu testowane na ciężarnych a lepiej się zabezpieczyć. Ja estrofem brałam na początku a jest napisany że przeciwwskazany totalnie w ciąży a po on vitro co druga kobieta bierze.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja na zatoki cierpie od początku ciąży. Wydzielina nie jest za fajna ale na razie nic z tym nie robię bo to bez sensu. Dodatkowo co drugi dzień krwotoki z nosa. Uroki ciazy.

    Co do brania leków to prawie na każdej ulotce że nie stosować w ciąży albo z lekarzem. Nie są po prostu testowane na ciężarnych a lepiej się zabezpieczyć. Ja estrofem brałam na początku a jest napisany że przeciwwskazany totalnie w ciąży a po on vitro co druga kobieta bierze.

    Az tak? Ja krwotoki miewalam przed, z zawalonych zatok...

    Nie wiem, ten zofran wydaje sie makabryczny. Nie znalazlam w necie nic o tym, ze kobiety w ciazy biora... Wiec wole nie ryzykowac.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ