X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka i tak się nie martw bo już masz w zasadzie donoszona ciążę. Ważne że jesteś już w szpitalu i będą pewnie ciąć w razie czego. Seli jak nie ma wód monitoruje się sytuacje ,to nie jest tak ze nie ma wód i od razu poród.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Aneczka i tak się nie martw bo już masz w zasadzie donoszona ciążę. Ważne że jesteś już w szpitalu i będą pewnie ciąć w razie czego. Seli jak nie ma wód monitoruje się sytuacje ,to nie jest tak ze nie ma wód i od razu poród.

    Nie znam się, ale brzmi to właśnie dla mnie tak... Bo dziecko żyje przecież w tych wodach, nie? Jej, przede mną to wszystko :P

    Jedna babeczka od F. pisała, że ma za wiele wód... Też nie ocenił tego wcześniej i na klinikach od razu zrobili CC, więc on chyba ma problem z ocenieniem tego :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 07:47

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja nie wiem ale mi on tam póki co pasuje. Chyba jeszcze mnie nie doprowadził do zwątpienia. Moze to kwestia podejścia. Ja do niego idę nie podważam jego zdania ale jestem konkretna i wprost mowię czego oczekuję od niego jako lekarza. Zaznaczylam mu na pierwszej wizycie że jeśli on będzie tak samo bez planu i skutkow jak poprzednicy to będę szukać dalej lelarza, ktory wie o co chodzi. Heh więc póki co się stara. Zobaczymy po laparo:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyje ale pewnie coś tych wód jeszcze ma jak Ania napisała.
    Ja się chyba na USG 3 trymestru przejdę do jakiegoś innego lekarza. Szewczuka z klinik...

    Pati ja nie mówię że on zły jest czy coś mi do czasu prowadzenia ciąży też pasował i się starał itp. teraz jakby nie do końca my ufam że się zna na tym super, nie kazdy ginekolog musi być super położnikiem
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 08:04

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On stwierdził afi 7.5 i wysłał do poradni patologii ciąży. I tu juz miałam kontrolę co 3-4 dni. W sobotę wyszło 4. Mi wczoraj mówił ze jeszcze chcą poczekać bo to jednak wcześniak. No i crp mam 50 przy braku żadnych dolegliwości :/ generalnie jeśli na usg okaże się że znów jest mniej to pewnie cc. A F niestety ma rację ze trzeba monitorować bo nic innego na tym etapie nie można zrobić :/



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati... Ale czasem co można? Jak ja np. się na ciąży nie znam to mi nic to nie da :P Nie wyczytam sobie sama nic z obrazu usg :P A potem okazuje się, że są jakieś ekstremalne sytuacje. Ja na pewno będę konsultować z innym lekarzem. Wydaje mi się, że on jest młody i nie koniecznie zna się na wszystkim, przecież to człowiek, a nie jakaś chodząca, ginekologiczna encyklopedia :P I widzisz, Tobie odpisuje o termin wizyty w parę godzin, a ja z zapytaniem o bóle czekałam dwa dni :P A co jakby to było coś poważnego? Miałabym go informować z pogotowia? No tak trochę... Nie fajnie. Nie wiem po co daje telefon skoro olewa.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i antybiotyk. Ja JUZ mam dość powoli :(



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    No i antybiotyk. Ja JUZ mam dość powoli :(

    a na co antybiotyk? :( bo crp pokaźne... Ale wiedzą od czego?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedzą. Zapobiegawczo dostaje. Żadnej infekcji nie mam :/



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka spokojnie przecież od 37 jest już donoszona ciaza ?
    Co do crp to jest wysokie ale nie jakieś mega wysokie ten wskaźnik naprawdę potrafi mocno skoczyć. Ja raz przy zapaleniu pęcherza miałam 280 a czułam się dobrze i w zasadzie oprócz pieczenia przy oddawaniu moczu nic mi nie było. No i temp 38.
    Trzymam kciuki Ania będzie dobrze na pewno. Ważne że jesteś już w szpitalu i tam monitorują.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche lipa...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież nie napisalam, że dramatyzujecie. Tylko że póki co mi pasuje. Ale dzięki Waszym opiniom napewno po zaciążeniu nie pozostane tylko przy nim jedynym;)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Przecież nie napisalam, że dramatyzujecie. Tylko że póki co mi pasuje. Ale dzięki Waszym opiniom napewno po zaciążeniu nie pozostane tylko przy nim jedynym;)

    Mi chodziło to, że nie zawsze można powiedzieć konkret i przewidzieć pewne rzeczy. Bo to jego obowiązek jest by monitorować stan ciąży, ja nie wiem co jest ok a co nie :P

    Pati88 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś mam super dzień póki co ;) Poleciałam rano na targowisko ( ciągle sobie mówię że nie powinnam dzwigać ale chodzę na zakupy z plecakiem) ,wróciłam, zrobiłam kilka słoiczków dżemu z truskawek, kompot z truskawek i ogórki małosolne duży słój bo uwielbiam :D

    Simons_cat lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poszlam na male zakupy... (chleb i wedlina), jakos slabo mi bylo, tak bez sil i spalam 2h ;p ale lapie mnie tylko sennosc. Wstaje sie ogarnac. Ja tone w robocie... A mam jeszcze jutro tylko l4. Musze wrocic na 3 dni, nie wiem jak dam rade ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a Ty nie pracujesz w szkole? Nie masz problemu, ze tylko na chwilke wracasz?

    Ja kolejny dzien odpoczywam nad Baltykiem. Jutro musze poleciec do labolatorium zrobic badania, wizyta w poniedzialek u F.

    Ja pierwsza ciaze prowadzilam tylko u jednego lekarza, zadnego wielkiego specjalisty. Ciaza ksiazkowa, wiec niczym sie nie przyjmowałam. Teraz cala ciaze bede brac zastrzyki w brzuch, bedzie to ciaza wysokiego ryzyka wiec bede wolala miec dwóch ginekologow i hematologa. Teraz zostawilam zatrzyk z heparyny w aucie i mi sie zagotowal. Dobrze, ze jestem z lekarzem na urlopie, to wykupie w aptece nowy. Co prawda 80zl zamiast 2 zl (bo bez refundacji), ale placi sie za bezmyslnosc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 13:08

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:27

    Pati88, aznarepse lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wypoczywaj:) Bałtyk ciepły już czy nadal nie bardzo? heh

    Magda no to elegancko:) Jesli to biochemiczna byla to i tak dobrze bo jest trop:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pracuje w szkole :) I wracam bo mam w środę egzamin zawodowy :P I w sumie po to tylko wracam. W czwartek nie ma zajęć, jest krótko, a w piątek to też tylko 2h. Mam prenatalne w piątek więc na spokojnie wtedy przedłużę l4.

    Zazdroszczę bałtyku, ja pewnie jak się uspokoi a będzie możliwość to chociaż gdzieś na 2 dni wyjadę :P bo zwariuję tu w mieście.


    Magda to masz plan działania :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:27

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ