X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Z innej beczki wczoraj kupiliśmy wózek!! Jestem mega szczęśliwa bo zaoszczędziliśmy sporo bo kupiliśmy używany jeszcze ponad rok na gwarancji ;) Taki jaki chciałam, w zasadzie zero śladów użytkowania, tylko kilka rys na stelażu no ale ciężko żeby ich nie było, pół roku był używany, kobieta przemiła dołączyła mi full gratisów. Jestem usatysfakcjonowana i najgorszy zakup za mną ;)

    super, że Ci się udało tak kupić wózek!! A jeszcze fajniej, jak się takie rzeczy kupuje albo sprzedaje fajnym osobom. Ja swoją suknię ślubną sprzedałam 3 dni po ślubie wspaniałej dziewczynie, do dziś ją wspominam! Specjalnie dla niej odpuściłam sesje w plenerze, żeby nic się nie zniszczyło i miała ładnie wszystko jak ja.

    Ja też tak zamierzam zrobić - tzn. szukać najpierw używanego :) tym bardziej, że wózek, który chce mieć jest chyba drogi, chociaż nie znam się na cenach wózków tak naprawdę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 08:05

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:27

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:48

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:48

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Też chciałam tego uniknąć , a byłam chyba 5 cykli stymulowana ;/;/ Jeszcze raz go zapytalam jak długo on to przewiduje te stymulacje a on do mnie że tak długo aż ja będe tym zmęczona...co mnie wkurzyło bo za bardzo nie miał planu co dalej . Na szczeście wymusiłam trochę tę histero no i się udało.

    Udalo sie wtedy bez stymulacji? Czy z?

    Gdzie kupilas wczoraj truskawki? :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:28

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie chce mieć jak najmniej rzeczy, już się ledwo mieścimy więc wszystko co mogę ograniczam do minimum. Niestety mój jest z tych co wszystko by zostawiał bo a może się przyda...Jeszcze garnitur z matury miał ostatnio ech.

    Seli byłam wtedy też stymulowana ale wg mnie nic to nie dalo, czy bez czy po stymulacji nigdy nie miałam więcej niż jednego pęcherzyka. Chyba tylko jeden cykl miałam 2 pęcherzyki.
    Truskawki kupiłam na targowisku blisko mnie na chyba Komandorskiej? Tam jest taki mini targ.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mam za daleko, a na moim targu nie ma już :P Choć jeszcze się przejdę dziś... Tylko jak się ogarnę, bo coś dzisiaj dziwnie się czuje.

    Nie znam się na stymulacji ale podobno nie każda reaguje na nią...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    azna, a Ty który cykl już się starasz?
    Byle jak to juz rok, a tak z obserwacjamu od wrzesnia.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy te badania hormonalne trzeba robic na czczo?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Seli, a Ty ile brałaś tego gluco - też 850x2?

    Nie... 2x1000 ale tylko od 10 dc do 29 jak sie dowiedzialam o ciazy. Tyle, ze u mnie shgb bylo 60 a homair 4.7

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    ja się łudzę, że nam się uda teraz do tych 3 cykli, bo strasznie nie chce się stymulować dziwnymi hormonami :/ no ale wiadomo, jak trzeba, to trzeba.

    Szczerze?... Moim zdaniem zaczal od dupy strony. Meczysz sie z gluco a nie wiesz czy masz owulacje i jakie. Moim zdaniem monitoring to podstawa do dawania lekow i tego co dalej. Co z tego, ze da Ci stymulacje jak moze to nie ten problem i Cie przestymuluje. Ja bym sie zastanowila... I jakos ta teoria z shgb i tym gluco... To chyba jego jedyna.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:28

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Jneikizielarz5 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    http://zielarzradzi.pl/12-mieszanki-ziolowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no chyba nikt nie zgodzi się na stymulację bez monitoringu...Ja się nie zgodziłam nawet bez drożności jajowodów i dla mnie i tak chore że najpierw proponował stymulacje a poznej drożność. Absolutnie nie zgadzajcie się na to. Nigdy.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:28

    veritaserum lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak masz owulacje to w czym ma Ci pomoc stymulacja, bo tego nie rozumiem ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja też miałam owulacje i byłam stymulowana. Czasami stymulują bo wtedy jest większa szansa że komórka jajowa jest dojrzała i sprawna. No i zwiększa się tym samym szanse na zapłodnienie bo często dojrzewają 2-3 pęcherzyki. Ale to zalezy już od kobiety.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli ja też miałam owulacje i byłam stymulowana. Czasami stymulują bo wtedy jest większa szansa że komórka jajowa jest dojrzała i sprawna. No i zwiększa się tym samym szanse na zapłodnienie bo często dojrzewają 2-3 pęcherzyki. Ale to zalezy już od kobiety.

    Mhm. Rozumiem. Wydawalo mi sie, ze jak jest owulacja, cialko zolte to jest dobre i problem lezy w czym innym.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:28

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ