X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:38

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:38

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wyjście ze szpitala znajomi mieli nam pożyczyć fotelik :P ale co dalej i jak to nie wiem :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy też kto ile jeździ. Jeśli masz jechać mega sporadycznie to bym nie inwestowała w ten pierwszy fotelik który posluzy do max chyba 12 miesięcy 1000 zł tylko znalazła coś za 500 i wiem że.takie też są okej. My byliśmy w sklepie rozmawialiśmy i kupimy albo maxi Cosi pebble albo cybex aton 5. Bo wszystkie te foteliki pierwsze są montowane tyłem do kierunku jazdy.

    Ten drugi fotelik z kolei to już będziemy chcieli kupić bardZo dobry bo i posłuży dłużej i pewnie od roku będziemy częściej z Dzieckiem jeździć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 09:38

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Zależy też kto ile jeździ. Jeśli masz jechać mega sporadycznie to bym nie inwestowała w ten pierwszy fotelik który posluzy do max chyba 12 miesięcy 1000 zł tylko znalazła coś za 500 i wiem że.takie też są okej. My byliśmy w sklepie rozmawialiśmy i kupimy albo maxi Cosi pebble albo cybex aton 5.

    Ten drugi fotelik z kolei to już będziemy chcieli kupić bardZo dobry bo i posłuży dłużej i pewnie od roku będziemy częściej z Dzieckiem jeździć.

    no właśnie baaaaaardzo rzadko, nie wiem czy do roku dziecko by było w samochodzie od 2 do pewnie góra 5 razy :P ale to wątpliwe. Raczej powrót ze szpitala, ew. wyjazd na badania. To jednak wypada na zimę, to przecież maleństwo, nie będę targać dziecka nie wiadomo gdzie...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:38

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie latałam samolotem, mam stracha :P A po porodzie nie będę miala ochoty na podróże, mówię, jak coś to taxa albo teść i wyjazd na badania. Tak to jak wyjdę z maluchem to na krótki spacerek w wózku, albo do sklepu - też w wózku.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:38

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Zadzwoń do tych gości od ośmiu gwiazdek, niech Ci doradzą, co w Twoim przypadku będzie najlepsze

    Zapiszę sobie :) bo teraz to i tak nie będę brać :P rozejrzę się bliżej porodu :P na razie rozglądam się za łóżeczkiem, komodą itp. bo muszę przemeblowanie w domu zrobić.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam polecam łóżeczko z płozami i z obniżanym bokiem.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    To ja Wam polecam łóżeczko z płozami i z obniżanym bokiem.

    szukam takich :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś się dowiedziałam że moja szwagierka po raz drugi w ciąży. 2 razy 1cs i udany. Niektórzy to mają szczęście :)

    Magda - mbc, Seli, Paula_071, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, dzwoniłaś do szpitala? Umowilas sie?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 18 lipca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam jest masakra się dodzwonić... Dziś podejście nr 3 eh

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest w dużych ośrodkach...moja mama lecząc się w Krakowie musiała jechać osobiście żeby się zarejestrować bo nikt nie odbierał telefonu. Mam nadzieje że się dodzwonisz ;)

    A ja się witam w rozpoczętym 33 tygodniu. Ten opis z suwaczka o przeżyciu jakoś bardzo mnie buduje ;)

    Simons_cat, Paula_071, Seli, futuremama, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Tak to jest w dużych ośrodkach...moja mama lecząc się w Krakowie musiała jechać osobiście żeby się zarejestrować bo nikt nie odbierał telefonu. Mam nadzieje że się dodzwonisz ;)

    A ja się witam w rozpoczętym 33 tygodniu. Ten opis z suwaczka o przeżyciu jakoś bardzo mnie buduje ;)

    Oj myślę, że nie tak prędko :P z tego co slysze to raczej pierwszy poród jest po terminie niż przed :P Także Fabi na spokojnie wróci z urlopu i jeszcze wakacje możesz spokojnie zaliczyć :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jest analogia w tym że jak rodzila matka tak może córka rodzić. Jeśli tak to czeka mnie wywołanie , zero rozwarcia i decyzja o cesarce bo zero postępu porodu ;p chciałabym bardzo tego uniknąć...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Nie wiem czy jest analogia w tym że jak rodzila matka tak może córka rodzić. Jeśli tak to czeka mnie wywołanie , zero rozwarcia i decyzja o cesarce bo zero postępu porodu ;p chciałabym bardzo tego uniknąć...

    Chyba nie ma analogii... Ja ciążę zupelnie inaczej przechodzę niż moja mama dwie :P okres i uczulenia, czy niektore leki dzialają na nas tak samo ale ciąża jest zuuuupelnie inna i poród itp. też będzie inny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Nam położna na szkole rodzenia powiedziała że trochę się z tego sprawdza niestety ale nie poparła tego żadnymi naukowymi doniesieniami tylko swoim doświadczeniem

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam dziewczyny to jest inaczej :P z resztą moja mam jest w szoku bo dla niej ciąża to zero wymiotów, pełna energii... no nie czuła jej w ogóle. Ruchy też dużo później niż ja itp. a rodziła... No koszmarnie :P mną miała masaże, te chwyty, skakali jej po brzuchu, ostatecznie cc było, za drugim razem już nie ryzykowali i ze względu na problemy po moim porodzie drugie było cc zaplanowane.

    Jak F. mówi, u mnie ciąża książkowa, nie sądzę by mnie ktoś pokierował na cc :P co najwyżej stanie się tak, że mnie natną czego bardzo nie chce. Będę ćwiczyć z aniballem, zobaczę :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ