X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Czyli on zakłada że masz zrosty bez histero/ laparo?

    Tak. W zadnych dotychczasowych badan zrosty nie wyszly. Nic nie wyszlo. A mnie boli pol roku. Nie wiem jak nazywa sie lek, maz odebral recepte. Wroce do domu napisze.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja co zjadłam to lądowało w kibelku... Co zjadłam, co wypiłam :P więc sama czułam głód i ból brzucha po tym, ale przestalam się jakoś schizować. A z ryb mam ochotę na makrelę wędzoną a podobno nie wolno...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nie można ? Ja Nie jem tylko surowych wędlin w stylu szynka parmeńska i surowej ryby jak w sushi i tatara resztę wpierniczam.

    To że wymiotowałas nie miało żadnego wpływu na przyrost i pęcherzyk żółtkowy. Powtarzam się ale tak jest.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita nie podważam tego :) Tym lepiej tylko dla dziecka na tym etapie :)

    Podobno nie można... Tak samo nie polecają łososia. A ja np. z ryb to tylko łosoś...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaginekolog niedawno mówiła o rybach, że nie szkodzą, jeśli je się 2 max 3 razy w tygodniu. Bo nie da się stwierdzić, w których rybach rtęć jest, więc dopóki się nie je codziennie jest wszystko ok. I sama je makrele. Nawet podawała przepis na pastę. Nawet zapisałam ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 17:53

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wędzoną lubię :D taką po prostu :) a dziś mnie na śledzie naszlo ale z domu się nie wychylam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem. Tak jak Simons napisała po prostu nie jem częściej niż raz na dwa tygodnie takiej wędzonej ryby. Jem przeróżne. I makrele, łososia , pstrąga czy halibuta z wędzonych. Z pieczonych jem też wszystkie ostatnio jadłam dorade z pieczonym selerem pycha : D

    Ogólnie podejść do wszystkiego zdroworozsądkowo wg mnie. Ja np cole też czasami się napije ale to łyk na miesiąc jak mam po prostu ochotę czy zjem garść chipsów...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja jem. Tak jak Simons napisała po prostu nie jem częściej niż raz na dwa tygodnie takiej wędzonej ryby. Jem przeróżne. I makrele, łososia , pstrąga czy halibuta z wędzonych. Z pieczonych jem też wszystkie ostatnio jadłam dorade z pieczonym selerem pycha : D

    Ogólnie podejść do wszystkiego zdroworozsądkowo wg mnie. Ja np cole też czasami się napije ale to łyk na miesiąc jak mam po prostu ochotę czy zjem garść chipsów...

    To ja colę częściej. Czasem mam mega ochotę, chipsy też miałam rzut, jak nie jadłam od lat tak w ciąży zjadłam już z pięć paczek w różnym czasie oczywiście ale jednak :P
    Np. jak mialam takie mega wymioty to chęć była tylko na mc, i tylko mc potrafiłam nie zwrócić...

    Przed ciążą walczyłam z jadłowstrętem, teraz w ciąży o dziwo jest dużo lepiej i się staram ale nie jestem super fit, eko i zdrowa....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie jestem. Staram się podejść do wszystkiego z roZsadkiem bo bym zwariowała inaczej.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:39

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się uważać ale... No :P moje chęci rządzą się swoimi prawami. Przed ciążą uwielbiałam pizze, dla mnie mogła by tylko ona istnieć :P a ta w ciąży... nie :P teraz znów mogę, wczoraj aż z radością zrobiłam pizzę w domu :D gotuje sama, staram się nie używać niczego przetworzonego. Ale nie przykładam się do tego. Nie potrafię :P ale chyba jutro kupię makrelę :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam Distreptaz i po przeczytaniu ulotki nie widzę żadnych powodów dla których miałabym nie spróbować.Tylko zastanawiam się czy mogę brać w trakcie okresu, bo podejrzewam, że mogę wtedy mocniej krwawić. Seli, Tobie też to zapisał?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Dostałam Distreptaz i po przeczytaniu ulotki nie widzę żadnych powodów dla których miałabym nie spróbować.Tylko zastanawiam się czy mogę brać w trakcie okresu, bo podejrzewam, że mogę wtedy mocniej krwawić. Seli, Tobie też to zapisał?

    Paula... Brałam distreptazę ale przepisałam i ją Zabielska... Dzięki temu rozwalił mi się cykl, zrobił torbiel na dwa cykle ;/ NIE POLECAM!! I wiesz co? No żesz kuźwa nie rozumiem ;/ jak mu powiedziałam o tym to on "jak można przepisać lek, który był używany 70 lat temu?" i był w ogóle zdziwiony i mówił, że ZROSTÓW NIE WIDAĆ NA USG!! On ma rozdwojenie jaźni? Czy co? Teraz Tobie go przepisuje? Ogólnie drogie to, wsadzasz doodpytniczo i nagrzewasz... Ogólnie na hemoroidy... Zrostów to raczej nie rozpuszcza. O ile je w ogóle masz.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam co on wymyśla... To mam nadzieję, że chociaż ciąże dobrze prowadzi ;/ i nie zmienia zdania i poglądów i nagle swojej wiedzy ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mu ufam tylko jest jak chorągiew. Ja słyszałam tylko o tym leku ale na co on jest nie mam pojęcia.

    Cieszę się trochę że idę do Rubisza w tym 36 tyg i on ma mnie spojrzy ;) zawsze to inna opinia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 18:45

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak powiedziałam mężowi to się uśmiał a potem w sumie popatrzył z przerażeniem i pytał czy on jest poważny... No ale cóż. Może jednak lek sprzed 70 lat nagle jest super...
    Ja wycierpiałam się na distreptazie, nie wiem czy pisałam wam o niej w lutym, czy na innym wątku. Ból był tylko gorszy, sama odstawiłam, narobił mi więcej szkód niż pożytku...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja mu ufam tylko jest jak chorągiew. Ja słyszałam tylko o tym leku ale na co on jest nie mam pojęcia.

    Cieszę się trochę że idę do Rubisza w tym 36 tyg i on ma mnie spojrzy ;) zawsze to inna opinia.

    ja też :P tyle,że ja idę w 21, nadal się zastanawiam czy nie zmienię Fabiego... Bo skoro on co chwila zmienia zdanie... A w dodatku płacę 200 zl i do tej pory nikt mi cisnienia nie zmierzył nawet to tak słabo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no ale czemu Ty się nie upomnisz sama ? Przepraszam ale od kilku tygodni biadolisz na F.( Ja trochę też miałam taki moment ale podjęłam decyzję że zostaje i tyle ) więc albo go zmień albo nie wiem.
    I nie mówię tego złośliwie. Żeby nie było.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I teraz nie wiem co robić. Boli mnie tak bardzo, że jestem gotowa na wszystko byle przestało mnie boleć...

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja bym mimo wszystko spróbowała. Decyzja nalezy do Ciebie. Trochę nie rozumiem czemu zwleka z laparo czy histerię ale widocznie ma jakis inny plan. Oczywiście zrobisz co uważasz.

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ