X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tej pory miałam pobrany 2 razy zwykły wymaz z kanału szyjki i on chyba był dwa razy po 40 zł. I raz właśnie ten za 200. No niestety. Jakbym sobie policzyła ile kasy już wydałam na te wizyty w ciąży i badania to myślę że ok 4 tys. Bo wizyty na początku miałam częściej, bo ten krwiak później co 3-3,5 tyg a teraz będę miała od 3.08 co dwa tygodnie w tym jedna u Rubisza.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja licząc badania i wizyty to w maju 600 w czerwcu 800 i teraz też 800 :P W sierpniu będzie mniej bo idę do Rubisza na połówkowe.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio za chlamydia mykoplasma i ureaplasma pcr płaciłam w ALABie 191zł wiec w sumie jedna cena jak u niego.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzi mi w sumie o cenę, tylko po prostu nie słyszałam o tym, że w ciąży tyle wymazów się robi - dlatego pytam bardziej doświadczonych :P
    Jak się robi to ok :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jeden lab we Wrocławiu robi pcr i jest to rex. Z tego co wiem.

    Robi się wymazy z szyjki czy na czystość. O tych atypowych bakteriach to nie słyszałam ale i tak wolalam to zrobić i mieć spokój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 08:18

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co jeszcze się robi? Bo robiłam te podstawowe typu morfologia, mocz, hiv, itp. teraz znów morfologia, mocz, wymazy... Coś jeszcze robiłaś?
    Pytam bo chce to jakoś rozłożyć w kosztach, przygotować się :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.alablaboratoria.pl/badanie/8942/wykrywanie_dna_chlamydia_trachomatis_mycoplasma_hominis_mycoplasma_genitalium_ureaplasma_sp_metoda_multipleks_real_time-pcr

    Tu jest w ALAB.
    Zresztą F. mi powiedział, że ALAB robi najlepiej, najrzadziej są pomyłki, dlatego on mi nie pobierał tylko wysłał mnie tam.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    https://www.alablaboratoria.pl/badanie/8942/wykrywanie_dna_chlamydia_trachomatis_mycoplasma_hominis_mycoplasma_genitalium_ureaplasma_sp_metoda_multipleks_real_time-pcr

    Tu jest w ALAB.
    Zresztą F. mi powiedział, że ALAB robi najlepiej, najrzadziej są pomyłki, dlatego on mi nie pobierał tylko wysłał mnie tam.

    mi powiedział, że jak chcę to mogę u kogoś innego zrobić, a jak nie to może on pobrać :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:38

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja właśnie zrobiłam dziś część badań.
    Homocysteinę, wit d, witb12 i kwas foliowy będę miała dziś po 17 w necie.

    ANA 3, AMH i Inhibinę B będę miała za 3 tyg. do odbioru osobistego.

    MTHFR zamówiłam wczoraj ze strony testydna.pl, bo tam były za jedyne 330zł :D
    i w sumie jestem biedniejsza o prawie 1000zł :D

    Także łączę się w bólu dziewczyny!
    jej... Trzeba mieć kasę żeby się starać i w ogóle :P
    Ja jeszcze odkładałam gdyby były potrzebne niftty, ale pójdzie na wózek :P

    A dziewczyny, byłyście w ASKOT? To jakaś hurtownia dziecięca na braniborskiej, bo chce popatrzeć też na łóżeczka, takie tam bajery :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba większy ASKOT jest na Zakrzowie.
    Foteliki polecam w Astrze na Horbaczewskiego (Osiem Gwiazdek, możecie poczytać bloga). Nie ma lepszych specjalistów niż tam. I ceny super.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Chyba większy ASKOT jest na Zakrzowie.
    Foteliki polecam w Astrze na Horbaczewskiego (Osiem Gwiazdek, możecie poczytać bloga). Nie ma lepszych specjalistów niż tam. I ceny super.

    Co prawda samochodu nie ma, nie wiem czy się zdecydujemy i kiedy, ale myslalam o foteliku w komplecie z wózkiem, bo podoba mi się wozek firmy Tutek

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kupuj fotelika w tzw. zestawach 3w1. Oni dorzucają tam foteliki, które nie schodzą i są kiepskie.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Nie kupuj fotelika w tzw. zestawach 3w1. Oni dorzucają tam foteliki, które nie schodzą i są kiepskie.

    Lepiej wziąć bez? I kupić ten maxi cosi?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:38

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    lepiej kupić taki fotelik, który jest tyłem do kierunku jazdy (RWF). Firma chyba ma mniejsze znaczenie :) Ale jak nie macie auta, to lepiej się wstrzymajcie i kupcie fotelik dopasowany do auta i wzrostu/kg dziecka w momencie zakupu auta

    Nie wiem jak zdecydujemy się na auto i kiedy :P myślę o foteliku bo czasem z teściem gdzieś jedziemy, albo moimi rodzicami, myślalam też o taksówce jakbym chciała gdzieś pojechać...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy wypuszcza że szpitala bez fotelika ?? Słyszałam takie dziwne głosy W trzeba mieć ale może to są plotki.

    Ja co miesiąc robię mocz morfo i przeciwciała do grupy krwi bo mam (-)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebny jest fotelik, to nie plotki :) ale chodzi też o cos sztywnego. W sumie ze szpitala to albo teść nas zabierze albo taksówka :P więc tak czy siak jakiś fotelik się przyda.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:38

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że każdy poleca maxi cosi i one tak ok 400 zł kosztują...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ