X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dostałam 2 :) też spoko. Nie wiem jeszcze ile tu będę.
    Wizyta położnicza w Ovo to 220zł Seli :P

    już się zmieniło? :O ja jak chodziłam płaciłam 190 a z wymazami 250...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 6 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie ogarniam cen, bo za kazdym razem place inna kwote.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cenią sobie... Ale jeden i czytelny cennik powinien być.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceny sa zabojcze. Nic, tylko zostac ginem :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 6 listopada 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cennik jest na www i w nawiasach że od 5.11 zmiana cen - normalnie podane:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 listopada 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze rozumiem bo budynek nowy, sprzety, gabinety, luksus. Ale jak chodze do S. i on ma mega sprzet, gabinet bardzo przyzwoity z poczekalnia i place 200 a kolejna 150 i 100 zl to spoko, u F. teraz wydalabym prawie 700 a nie 550... i jeszcze za wymazy by sobie liczyl... ten nie bierze ode mnie kasy za to. Zbankrutowalabym :o

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zawsze jest inaczej kiedy lekarz ma swoją praktykę, ale nie ma się co czarować musi mieć na to kasę. Mój gin z Częstochowy ma prywatną praktykę i sprzęt ma odjechany w kosmos, ale ma rodziców, którzy jak to się mówi śpią na kasie więc nawet 10zł kredytu nie musiał na to wziąć, także to nie jest takie proste.

    A tu F. ma przychodnię z super sprzętem, ma pacjentki, niektóre to całkiem ciekawe przypadki :P (tak, mówię o nas) i nie musi brać kredytu. Z takiej wizyty za 220zl powiedzmy, że trafia do niego 110zł, także on kokosów raczej z tego nie ma. Oczywiście, ilość pacjentek na pewno zapewnia mu godziwą pensję i bardzo dobrze, bo ma rodzinę, którą musi utrzymać, a jeśli sam chce się dalej kształcić też musi mieć na to hajs.

    Mam kolegę urologa, który co miesiąc lata na jakieś międzynarodowe sympozja i konferencje, oczywiście za wszystko płaci sam więc tu znowu dobrze, że może sobie pozwolić na tak aktywne życie dokształcające.

    Lekarze nie mają łatwo, prawnicy też nie wg panującej wszędzie opinii. To nie jest tak, że kasa nam spada z nieba, bo skończyliśmy prawo. :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ceny sa zabojcze. Nic, tylko zostac ginem :)
    Ja utrzymuję, że lepiej stomatologiem :D
    Śmialiśmy się z mężem kiedyś dawno, że jak będą dzieci to może dentyści :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 08:26

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dentysta to praca stojąca, kręgosłup Ci wali szybko. Można też być fryzjerem po zawodówce i brać za ścięcie włosów 200zł - znam takich. Szkoda, że ja się tak dobrze nie ustawiłam i nie wpadam w drugi próg ;)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa wynajmuje mały gabinet (jest dermatologiem), gdzie przyjmuje prywatnie. Sam łysy pokój za godzinę to 100zł, dodatkowo płaci za sprzęt (jakieś tam azoty na wymrażanie i inne) też 100zł za godzinę. Tak więc za godzinę płaci w ciemno 200zł, na każdego pacjenta przeznacza się średnio 20 minut, to z samych opłat wychodzi prawie 70zł/osobę. A gdzie kasa za pracę. I jej gabinet jest mocno średni patrząc jak wygląda Ginmedica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 08:37

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boże to znowu podwyżka cen...masakra.

    Paula ja też nie miałam dodatkowej wizyty, nie ma to sensu na prenatalnych i tak zbada Cię ginekologiczne w sensie zajrzy do środka bo na pomiar długości aZyjki to jest to za wcześnie.

    Co do zawodów to ja mam koleżankę fryzjerkę. Zarabia na siebie od 20 roku życia chyba. W tym momencie ma wypasiony gabinet, dom wybudowany , 3 dzieci. Bez studiow tylko po szkole fryzjerskiej . Uważam że jak ktoś ma talent to jest to mega mega biznes i w zasadzie zero stresów.


    Pati tak można odciągnąć ręcznie dzisiaj robiłam to w nocy , wstałam 20 minut przed Ania i sciahgalam. Nie jest łatwo ale da się. Ja mam nadzieję że pokarmu nie zabraknie póki co jest dobrze a podobno w 3 miesiącu kryzys przychodzi. Chciałabym karmić minimum pół roku a najlepiej rok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 09:01

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to tez prawda, tam wynajmuja, nic nie jest ich wiec tez wydaje mi sie, ze kokosow to on nie ma z tego...

    I wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma :D
    Ja uwielbiam jak ktos mowi, ze nauczyciel ma dobrze i duzo zarabia, duzo wolnego ma :D a pensje glodowe ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 listopada 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nauczyciel ma dużo wolnego, ale dużo nie zarabia. Nie słyszałam, o bogatym nauczycielu (chyba, że z korków;)).
    Mój mąż pracuje na uczelni, mam masę wolnego, ale zarabia niewiele. Śmieje się, że to taki zasiłek, dla tych co nie chcą chodzić do pracy na 8h.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Bo nauczyciel ma dużo wolnego, ale dużo nie zarabia. Nie słyszałam, o bogatym nauczycielu (chyba, że z korków;)).
    Mój mąż pracuje na uczelni, mam masę wolnego, ale zarabia niewiele. Śmieje się, że to taki zasiłek, dla tych co nie chcą chodzić do pracy na 8h.

    Ale w zwykłej szkole jest dużo rad, spotkań z rodzicami. Ja często szłam na 8, wychodziłam o 18-19 i miałam płacone tego dnia tylko za 5 godzin :P lubię swoją pracę i gdyby nie to, że mąż zarabia kilka razy tyle co ja w miesiącu to bym nie mogła pracować jako nauczyciel.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Tylko dentysta to praca stojąca, kręgosłup Ci wali szybko. Można też być fryzjerem po zawodówce i brać za ścięcie włosów 200zł - znam takich. Szkoda, że ja się tak dobrze nie ustawiłam i nie wpadam w drugi próg ;)
    Albo kosmetyczką! Tu też jest duża kasa :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 listopada 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Niestety ale tak wygląda szkoła, moja kuzynka jest nauczycielką i to samo... A przecież przygotowanie jakichś przedstawień, cała ta papierologia która trzeba przygotować i siedzisz w domu i dziubiesz... do tego tak jak mówisz, rady, zebrania, a tu jakieś problemy z dzieckiem i rodzice przychodzą na spotkania...

    Dokładnie, a teraz nie można nic do domu brać :P jakieś nowe ustawy co chwila. Właśnie więcej człowiek siedzi w papierach niż uczy ostatnio. System trochę tutaj podupada. Jeszcze w niektórych szkołach widziałam arkusze do obserwacji nauczyciela dyżurującego na korytarzu, u mnie zrobili arkusz do obserwacji apeli szkolnych - masz pilnować dzieci a zamiast tego siedzisz w papierach ;/ chore.

    Ja kombinuje co zrobić żeby zostać w dziedzinie dzieciaków a nie koniecznie w szkole.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 listopada 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, no, mój mąż też musi przygotowywać się do zajęć, czytać prace magisterskie czy kolokwia. Ale to i tak, jakby mówić, że ktoś kto pracuje w korpo pracuje 8-16 i nie ma nadgodzin - niewykonalne.

    Future - jak się czujesz?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż pracuje w spedycji i siedzi od 8 do 16 , w piątki do 15 i nie ma nadgodzin :p ani nie robi nic w domu poza pracą, baaardzo rzadko się zdarza, że odbierze jakiś telefon i tyle. Prace ma w pracy i nie przenosi jej w żaden sposób do domu... A jeszcze jak weźmie HO to popracuje 3-4 h i ma wolne :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie byla u mnie lekarka, powiedziala ze nie chce mnie tu trzymac w ciazy, zebym czegos nie zlapala. Nie wie kiedy splyna wszystkie wyniki, bo zrobili bardzo obszerne, wiec jutro mnie wypusci do domu bez wypisu z samym L4 a na wypis bedziemy sie umawiac. Powiedziala, ze celuje na poniedziałek/wtorek z wypisem i będzie chciała żebym przyjechała i wtedy wszystko omówimy. Także takie dobre wieści w sumie :)

    Seli, Pati88, KAL, veritaserum, futuremama lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 listopada 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I super!

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ