X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze rzyganie za mna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2019, 06:41

    860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję wymiotów ja miałam tylko kilka razy przez całą ciążę ale nudności mnie męczyły do jakoś 14 TYG.

    Do nas wczoraj doszła limuzyna dla Ani, mam nadzieję że ma te warunki miejskie się sprawdzi chociaż mąż już mnie straszy że nie ma pompowanych kół i źle.sie będzie jeździć. A ja głównie postawilam na lekkość.

    Moje dziecko dzisiaj nie spało w nocy od 24 do 1.30. dosyć że jestem permanentnie zmęczona to jeszcze taka przerwa... Maskara. A pobudka i niespanie od 6.30 .

    Postepy robi niesamowite zaczyna składać sylaby i wychodzi jej baba, dada, papa, tata, mamama ,Blabla ;p

    Idziemy jeść śniadanie miłego dnia !

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Współczuję wymiotów ja miałam tylko kilka razy przez całą ciążę ale nudności mnie męczyły do jakoś 14 TYG.

    Do nas wczoraj doszła limuzyna dla Ani, mam nadzieję że ma te warunki miejskie się sprawdzi chociaż mąż już mnie straszy że nie ma pompowanych kół i źle.sie będzie jeździć. A ja głównie postawilam na lekkość.

    Moje dziecko dzisiaj nie spało w nocy od 24 do 1.30. dosyć że jestem permanentnie zmęczona to jeszcze taka przerwa... Maskara. A pobudka i niespanie od 6.30 .

    Postepy robi niesamowite zaczyna składać sylaby i wychodzi jej baba, dada, papa, tata, mamama ,Blabla ;p

    Idziemy jeść śniadanie miłego dnia !

    To Twój mąż moim wózkiem załamałby się totalnie :P To Wam ma być wygodnie, bo Wy się będziecie głównie razem prowadzać po mieście :)

    Miłego :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Pierwsze rzyganie za mna...

    Ja nie rzygałam ani razu.
    Ale tu Paula jest weteranką, biedna bardzo długo się męczyła. Trzymaj się!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tez wspolczuje, ja mialam po kilkanascie razy dziennie do 17 i potem na koncowce 1-2 razy...

    Kuzynka ma 10 miesieczniaka i jest w drugiej ciazy. Pierwsza przeszla na luzie, nawet nie czula, ze jest w ciazy. Teraz ledwo zyje a to dopiero 7 tydzien...

    Veri a co kupilas? Valco? ;D

    Magda a Ty co za fure masz? ;)


    U nas przez zmiane czasu on sie kladzie o 22... i budzi 7.30... a wczesniej ma dwie przerwy na cyca po ok 10 min. Ale zebym nie wiem co nie udaje sie nam go wczesnie uspic.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cybexa miosa, takie małe i mocno miejskie.
    Chciałam babyzen yoyo, ale się trochę bałam.
    Spacerówkę mam ze zdjęcia, gondole mam grantaową, bo trafiła mi babeczka, co sprzedawała swoją :)
    e14b0d9e15f44632med.jpg

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, współczuję wymiotów, ja ledwo dawałam radę, byłam wykończona, zwłaszcza, że chodziłam do pracy i mam dziecko w domu.

    Magda, szacun za kolka, ja bym się na takie nie zdecydowała never. Ale ja mieszkam w miejscu, gdzie jest sporo krawężników i kostka.

    Młody ciągle ma powyżej 38. Słabo śpi, bo kaszel go dusi, jestem mega zmęczona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2019, 08:18

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslelismy o nim, ale wzielismy mutsy. Gondola za mala bo w srodku 72 cm a mlody zaraz z niej wyrosnie nam... i mamy piankowe kola i na te drogi wroclawskie, gdzie prawie wszedzie jest kostka to slaba opcja ;p chce teraz valco baby snap 4 kupic z pompowanymi. Wazy 7 kg :)

    A ten babyzen yoyo to bardzo niski i raczej nie od 0 jak mowia. Tym bardziej, ze w zime ciezko by bylo.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na osiedlu jedna dziewczyna ma ten wózek, przerzuciła się na niego ze stokke xplory i jest b. zadowolona (też ma psa). Mam nadzieję, że u nas też się sprawdzi.
    Mnie się podobał jeszcze joolz day2, ale nie wiem czy wtedy dałabym radę z wózkiem i psem, bo ja pod tym kątem głównie patrzyłam :)

    Generalnie dla mnie te wózki, to jest dramat. Tyle tego jest, mnie się praktycznie nic nie podobało. Większość taka wielka, że ledwo dawałam radę z pustym, a co dopiero dziecko i pies :D

    Moja siostra mówiła, że w Londynie prawie każdy śmiga z tym babyzenem albo bugaboobee, ale w sumie to są wózki, które dostosowane są do bramek metra więc nie ma co się dziwić.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam valco ale na normalnych kołach. Dla mnie liczy się każdy kg a ta ma chyba 6,2 kg :) wzięłam te wersje ciu lepsza niż podstawowa. W razie czego wersja spacerowa od wózka 2w1 będzie czekać bo nie sprzedajemy czeka na drugie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znac jak Ci sie sprawdza :) kilo roznicy jest chyba na pompowanych?

    Magda tez mielismy dylematy :p chcialam cos lekkiego... no i mam, ze mi sie dziecko nie miesci :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    To daj znac jak Ci sie sprawdza :) kilo roznicy jest chyba na pompowanych?

    Magda tez mielismy dylematy :p chcialam cos lekkiego... no i mam, ze mi sie dziecko nie miesci :p

    a spacerówka nie rozkłada Ci się na płasko? Czy tam jest kubełek?
    W miosie siedzisko rozkłada się totalnie na płasko (możesz wtedy dokupić taki specjalny śpiworek albo wkładkę ze skóry owczej żeby było cieplej) więc jak gondola szybko mi się zrobi za mała, to przełożę do spacerówki :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a spacerówka nie rozkłada Ci się na płasko? Czy tam jest kubełek?
    W miosie siedzisko rozkłada się totalnie na płasko (możesz wtedy dokupić taki specjalny śpiworek albo wkładkę ze skóry owczej żeby było cieplej) więc jak gondola szybko mi się zrobi za mała, to przełożę do spacerówki :)

    Rozklada ale jest taka totalnie nieokryta, nie podoba mi sie dla takiego malucha. Cybexy chyba maja normalne gondole?:p

    Ogolnie spacerowka sie przyda mi taka zwykla. Moj maz tez mowi, ze tylko kola pompowane ... ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Rozklada ale jest taka totalnie nieokryta, nie podoba mi sie dla takiego malucha. Cybexy chyba maja normalne gondole?:p

    Ogolnie spacerowka sie przyda mi taka zwykla. Moj maz tez mowi, ze tylko kola pompowane ... ;p

    hahaha, nie wiem co to jest normalna gondola :P
    84x42 ma. To nie wiem czy to dużo czy mało.

    No mój mąż jak wybieraliśmy wózek, to powiedział, że dla siebie brałby „cięższy” (priama), ale od razu powiedział, że ja sobie nie dam rady z moim psim majdanem i priamem :)

    Dlatego już sobie znalazł przyczepkę rowerową, która też może być wózkiem z thule i będzie kombajn na wycieczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2019, 09:03

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli jest 1,5 kg różnicy. Pompowana wersja ma chyba 7,6 kg. Zobaczymy mam nadzieję że Ania będzie zadowolona i jestem ciekawa czy te koła się szybko nie zetrą.
    Do mojej gondoli Ania jeszcze wchodzi. Ja mam espiro next i jestem z tego wózka ogólnie bardzo zadowolona ale to olbrzym jak większość wózków 2w1 na pompowanych kołach. Kupiliśmy coś mniejszego też żeby łatwiej złożyć do Auta bo mamy w planach dużo jeździć juz. Rozglądamy się też za nosidlem ale to powoli jak Ania usiądzie. Znajomy ma mi pożyczyć tule i zobaczę czy mi się podoba. Chusta już powoli nam się nie sprawdza bo Ania nie chce być przodem do mnie mogłabym się nauczyć na plecach ja nosić ale to potrzebuje i doradcy i krótszej chusty co mi się nie kalkuluje bo już wole te nosidło i mąż też skorzysta

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że ta tula to fajna sprawa, daj znać :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my jak poszliśmy na oglądanie wózków to też stwierdził, że większości wózków nie dźwignę :P a my bez auta więc wjazd do tramwaju/autobusu muszę mieć ułatwiony lekkością :)

    Ja chyba skłonna jestem na tych pompowanych wziąć valco :D ale poczekam na Twoją opinię :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No do tramwaju zdecydowanie lekkość i smukłość robią robotę :)
    Ale to też jest tak, że jak już się zacznie korzystać, to się widzi, co jest potrzebne bardziej, a co mniej. Jak mi się mios nie sprawdzi, to poszukam innego, a ten sprzedam.

    Z tego co widzę, to nie ma problemu ze sprzedażą tego wózka, mnie się nie udało kupić całej używki, bo co ktoś wystawiał, to zaraz nie było, jak była dobra oferta. A jak wisiała dłużej, to cena była taka, że śmiało znaleźć można było sklep z podobną ceną za nówkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2019, 09:22

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda o to, to :) my niby staraliśmy się przemyśleć to i owo a i tak teraz dopiero widzimy wiele aspektów :)

    Ja próbowałam valco kupić używkę ale nie ma ani jednego. Był super stan i w ogóle na fb ale sprzedał się w mig :P

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja widziałam ale były i tak po 800 zł to już wolałam dołożyć te 300 i mieć nowy. Chociaż ja wzięłam te lepszą trochę wersje więc kupiłam w askocie za 1300.

    Póki co sprawdza się zarąbiście bo dziecko w nim śpi prawie godzinę a matka piję kawę i rozkoszuje się ciszą ;D

‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ