X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli ja widziałam ale były i tak po 800 zł to już wolałam dołożyć te 300 i mieć nowy. Chociaż ja wzięłam te lepszą trochę wersje więc kupiłam w askocie za 1300.

    Póki co sprawdza się zarąbiście bo dziecko w nim śpi prawie godzinę a matka piję kawę i rozkoszuje się ciszą ;D

    no to nie opłacało się :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do nosideł to nie wiem jakie kupimy , jestem ciekawa tej tuli. Fajne są jeszcze z lenny lamb bo są wykonane z chusty. I mają fajna serie dla początkujących w przystępnej cenie. No nic i tak czekam na samodzielne siedzenie a to może trochę potrwać.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tulę, odkąd młody usiadał do 2,5 roku był w niej noszony. Cena jest wysoka, ale dla mnie to jest must have. W nosidle też dziecko się nosi twarzą do siebie albo na plecach, ale chyba to powyżej roku.

    Mam ten Valco Snap 4, koła piankowe, bo gdy kupowałam 2,5 roku temu tylko takie były. Sprawdza się super. Jest lekki, poręczny, zwrotny, duże koła. W Czechach sprzedawali wtedy pompowane i mąż był gotów je kupić przed wyjazdem nad morze, by śmigać po plaży, ale jakoś temat upadł. Może przy drugim dziecku się zdecydujemy.

    A co do kocyka, to ja mam chyba z 10. Nigdy nie przywiązywałam do tego wagi jaki ma być. Teraz kupiłam jeszcze taki: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40427109/ bo dziecko będzie typowo letnie, więc coś lekkiego chciałam. Chociaż zawsze można przykryć pieluchą tetrową czy muślinową.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja mam tulę, odkąd młody usiadał do 2,5 roku był w niej noszony. Cena jest wysoka, ale dla mnie to jest must have. W nosidle też dziecko się nosi twarzą do siebie albo na plecach, ale chyba to powyżej roku.

    Mam ten Valco Snap 4, koła piankowe, bo gdy kupowałam 2,5 roku temu tylko takie były. Sprawdza się super. Jest lekki, poręczny, zwrotny, duże koła. W Czechach sprzedawali wtedy pompowane i mąż był gotów je kupić przed wyjazdem nad morze, by śmigać po plaży, ale jakoś temat upadł. Może przy drugim dziecku się zdecydujemy.

    A co do kocyka, to ja mam chyba z 10. Nigdy nie przywiązywałam do tego wagi jaki ma być. Teraz kupiłam jeszcze taki: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40427109/ bo dziecko będzie typowo letnie, więc coś lekkiego chciałam. Chociaż zawsze można przykryć pieluchą tetrową czy muślinową.

    To dlugo uzytkujesz i jak? Nie trzesie mocno?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nie używam z pół roku, ale cały czas dawał radę.

    Seli lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A co do kocyka, to ja mam chyba z 10. Nigdy nie przywiązywałam do tego wagi jaki ma być. Teraz kupiłam jeszcze taki: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40427109/ bo dziecko będzie typowo letnie, więc coś lekkiego chciałam. Chociaż zawsze można przykryć pieluchą tetrową czy muślinową.

    No i o to mi chodziło, biorę ten sam! Dzięki <3

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a jaka macie tule? Bo jest kilka. Mój znajomy ma jakieś dwa rodzaje w sensie ddla mniejszego i większego. Ma mi dać teraz te mniejsza.

    I dlaczego dopiero od roku na plecach ? W chuście można w zasadzie od momentu jak dziecko trzyma samo stabilnie główkę.

    Co do kocyków to ja mam 4 i mi to w zupełności wystarcza. Mam zwykły polarowy, jakiś minky, bawełniany i bambusowy na lato.i tyle.

    Kurde Ania sobie śpi w tym wózku a ja się zastanawiam czy jej krzywdy nie robię bo to oparcie na płasko całkiem się nie rozkłada. Jest lekki spad. Myślicie że jest ok ? Kąt może 30 stopni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2019, 14:21

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.babytula.pl/pages/faq tu jest napisane, że dziecko musi mieć juz wypracowane mięśnie karku i stabilny kręgosłup. Podobnie jest z jazdą w foteliku/krzesełku na rower.

    Tomek przesiadł się do Valco jak już siedział, więc nie miałam dylematów.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Tulę mam standard.

    veritaserum lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeee ząbek nam idzie ;) jeszcze nie widać ale czuć konkretnie pod palcem ostry jak brzytwa. To co się ostatnio wyprawia w nocy musiało to zwiastować. Dzisiaj się budziła co 45 minut z płaczem.
    W dzień zresztą też nie lepiej. Obudzi się po drzemce godzinnej i już jęczy. Tragedia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2019, 08:37

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Jeeeeee ząbek nam idzie ;) jeszcze nie widać ale czuć konkretnie pod palcem ostry jak brzytwa. To co się ostatnio wyprawia w nocy musiało to zwiastować. Dzisiaj się budziła co 45 minut z płaczem.
    W dzień zresztą też nie lepiej. Obudzi się po drzemce godzinnej i już jęczy. Tragedia.

    A próbowałaś dać paracetamol?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie pampersy i ile wsadzić do koszyka w gemini? Czy może kupić w rosmannie lub superpharm?
    Podpowiedzcie :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieluchy to indywidualna sprawa :P ja używałam na początku premium care i próbowałam też dady, oryginalnych to i active dry z pampersów, próbowałam happy, bambiboo i teraz jestem na babydream fun&fit i mi te z rossmanna najbardziej odpowiadają :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dziewczyny, jakie pampersy i ile wsadzić do koszyka w gemini? Czy może kupić w rosmannie lub superpharm?
    Podpowiedzcie :)

    Gemini jest drogie moim zdaniem jeśli chodzi o pieluchy. Mi przy Tomku sprawdziły się Dada (Biedronka, Hebe) i te z Lidla. Pieluchomajtki najlepsze Pampersa. Jak masz aplikację Rosmanna i zaznaczysz, że oczekujesz dziecka to dostaniesz koło 30-32 tygodnia paczkę pampersów Premium Care 1.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Pieluchy to indywidualna sprawa :P ja używałam na początku premium care i próbowałam też dady, oryginalnych to i active dry z pampersów, próbowałam happy, bambiboo i teraz jestem na babydream fun&fit i mi te z rossmanna najbardziej odpowiadają :)

    acha... no to jakie mam wziąć? Seli kurde no konkrety mi potrzebne. Czyli Ty polecasz babydream i mam brać rozm.1 i ile paczek, ze 2-3? Czy 1?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Gemini jest drogie moim zdaniem jeśli chodzi o pieluchy. Mi przy Tomku sprawdziły się Dada (Biedronka, Hebe) i te z Lidla. Pieluchomajtki najlepsze Pampersa. Jak masz aplikację Rosmanna i zaznaczysz, że oczekujesz dziecka to dostaniesz koło 30-32 tygodnia paczkę pampersów Premium Care 1.

    Tak, zaznaczyłam już jakiś czas temu :)
    Dady mam jakieś próbki więc spoko.
    A ile mam tego kupić na początek? 2 paczki? I rozmiar 1 tak?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam nr 1 Pampers zwykły, Pampres Premium Care 1 dostałam z Rossmanna, a ten Lidlowe kupiłam nr 2. Tak kupowałam w ciemno, nie wiem jak duże dziecko urodzę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Dady z bieddry tych fioletowych k dla mnie są zdecydowanie najlepsze. Nie mam pojęcia czym się różnią od niby oryginalnych pampersów chyba tylko tym że oryginalne mega śmierdzą chemia ( przynajmniej dla mnie ) . Ja miałam chyba dwie paczki na początek 1 . A w szpitalu chyba jakaś 0 miałam malutka .

    Paula nie podałam ale dziś jej zaaplikuje jak się tak będzie zachowywać. Chociaż noszenie na rękach i cyc w buzi i w miarę jest spokojna ale nie śpi.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja kupiłam nr 1 Pampers zwykły, Pampres Premium Care 1 dostałam z Rossmanna, a ten Lidlowe kupiłam nr 2. Tak kupowałam w ciemno, nie wiem jak duże dziecko urodzę.
    dobra, to mam już ogląd sytuacji :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ