X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała dzisiaj kończy 7 miesięcy. A jak te noc kiedy się zaczęło pamiętam jak dziś ;) kiedy to zleciało ?

    Wczoraj dałam jej na śniadanie jajecznicę ( nic jej nie było ) , dzisiaj żeby jeszcze zobaczyć i się upewnić dałam 1/4 jajka na półtwardo. Nic się nie dzieje , jutro wjadą placuszki owsiane z jabłkiem startym ;)

    Seli, Paula_071, Magda - mbc, Paula_30, futuremama lubią tę wiadomość

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Paula, o jakie badanie Ci konkretnie chodzi? Tu masz spis badań jakie kobieta powinna zrobić prowadząc ciążę nawet na NFZ:
    https://pulsmedycyny.pl/badania-u-kobiet-w-ciazy-obowiazujace-od-1-stycznia-2019-r-949172

    O USG ładnie już napisała Magda :)
    paula jak sie czujesz? Ty juz na finiszu...

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Paula gratuluję. Wymiar długości malucha to chyba CRL z tego co pamietam ;)
    tylko ze u mnie nie ma tego na usg a patrzylam z kazdej strony. Ale spojrzcie same:

    https://zapodaj.net/cda484f5f10c0.jpg.html

    https://zapodaj.net/5697febb2bac3.jpg.html

    860i3e5edambhnvb.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    tylko ze u mnie nie ma tego na usg a patrzylam z kazdej strony. Ale spojrzcie same:

    https://zapodaj.net/cda484f5f10c0.jpg.html

    https://zapodaj.net/5697febb2bac3.jpg.html

    1,58cm :)
    faktycznie jakieś inne to oznaczenie

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Wołowskiej to w ogóle dziwne jest to USG. Ile razy tam nie byłam to zawsze dziecko o tydzień młodsze. Poważnie, rozważ prowadzenie ciąży poza luxmedem, albo chociaż te USG w każdym trymestrze, a zwłaszcza to pierwsze.

    I gdzie ja na finiszu! Ponad miesiąc mam, nigdzie nie się nie spieszy :p

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Zakochanawżyciu Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, który Ginekolog z Wrocławia jest najlepszy przy leczeniu PCOS?
    Byłam u Lek. Bartłomiej Ślusarski i kompletna porażka...

    Teraz byłam na pierwszej wizycie u Lek. Andrzej Szewczuk ale nie wiem jeszcze czy będę u niego kontynuować leczenie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochanawżyciu wrote:
    Dziewczyny, który Ginekolog z Wrocławia jest najlepszy przy leczeniu PCOS?
    Byłam u Lek. Bartłomiej Ślusarski i kompletna porażka...

    Teraz byłam na pierwszej wizycie u Lek. Andrzej Szewczuk ale nie wiem jeszcze czy będę u niego kontynuować leczenie.
    Chyba Gizler i Myszczyszyn się tym zajmuje... Ale tego drugiego nie polecam :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki wymazu- czysto! koniec antybiotyków :)

    Paula_071, marchev, Seli lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Mozesz ruszyć się już troche z domu czy do końca masz szlaban?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Magda :)

    A my mamy drugiego ząbka . Noc tragedia. Ja spałam 3h mąż chyba 5 ;p ale jak zobaczyłam dzisiaj efekt tej nocy to chociaż wiem że jakiś powód jest ;p

    Seli, Magda - mbc, futuremama lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Super! Mozesz ruszyć się już troche z domu czy do końca masz szlaban?
    Szlaban do końca, ale dziś złamałam i byłam w Ikei. Zamierzam złamać jeszcze raz, jak szyjka będzie okej, ale już nie dla Ikei, chcę iść na ślub przyjaciół. Weselę oleje, ale na ślub chciałabym iść :)

    Seli, Paula_071, veritaserum lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to dobrze :)

    Veri a my sie meczymy... Dziosla napuchniete, ibum pomaga na troche a kazdy zel odpada :/ dzis to sie nie daje dotknac nawet w buzie. A je tylko jak jest juz mega glodny. Szkoda mi go :(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Alunis, to może zmień hematologa?
    Ja acard podczas starań włączyłam na własną rękę i wtedy w końcu coś zaczęło się dziać.

    Tak codziennie przyjmuje neoparin 0.6. (odpowienik clexane)

    Kiedyś miałam mały zator w lewej nodze (jakoś 10lat temu), ale od tego czasu nie miałam zauważalnych dolegliwości.

    Myślę, że homocysteinę warto zbadać. Najlepiej razem z poziomem kwasu foliowego i witaminy b12.
    Mnie ginekolog zleca to badanie mniej więcej co 2 miesiące.

    Dziękuję za cenne wskazówki. A czy możesz zdradzić do jakiego ginekologa chodzisz? Tu lub na priv? Bo dzisiaj kolejny ginekolog rozłożył ręce i powiedział mi, że on nie wie co ze mną zrobić. :( Po prostu mnie spławił...

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunis wrote:
    Dziękuję za cenne wskazówki. A czy możesz zdradzić do jakiego ginekologa chodzisz? Tu lub na priv? Bo dzisiaj kolejny ginekolog rozłożył ręce i powiedział mi, że on nie wie co ze mną zrobić. :( Po prostu mnie spławił...

    Ja chodzę do Krzysztofa Fabijańskiego :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli współczuję.
    U nas dzień marudy i wybuchy płaczu no i ręce non stop w buzi ale dziąsła twarde ma. U nas trochę pomaga Camilia mega dziwne bo to homeopatia w która nie wierzę ale tonący brzytwy się chwyta i mam wraEnie że po.tym.spi spokojniej. Wczoraj nie dałam i było ciężko zobaczymy jak dziś.

    Z jedzeniem.u nas nie ma problemów żadnych , wcina wszystko ,dzisiaj dostała indyka na parze w przyprawach. Zjadła wszystko co jej dałam :)

    Seli, futuremama lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz by mogl sie przebic ten zab bo nie wyrobie... Jeszcze sa jakies kulki co sie rozpuszczaja... Bo nir bede go ibum faszerowac.

    My diete zaczynamy rozszerzac z koncem maja. Ciekawe co u nas bedzie ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocka lepsza zdecydowanie. Budziła się jak na nią standardowo bo co 2,5h :) na śniadanie wcinalysmy placki owsiane z banandm i jabłkiem. Wręcz piszczała z radości ;)

    Seli, sylvvi, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad bierzesz przepisy? Robisz sama czy jakas ksiazka/blogiem sie sugerujesz?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brzmi pysznie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wies co sama robię dużo bo ja ogólnie lubię gotować bardzo ale też teraz dużo czerpie inspiracji z bloga alaantkoweblw

    Seli lubi tę wiadomość

‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ