X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się golilam cały czas sama. Trochę na czuja przed porodem z lusterkiem. Jak zależy Ci na komforcie to wybierz poród na Kamieńskiego i opłac położna jeśli Cie stać i porozmawiaj o porodzie, obawach itp może będziesz spokojniejsza. Tam sale są tylko do porodów rodzinnych więc możesz być z mężem itp.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam od poczatku infekcje, nie przez szpital ;p a mi tam warunki na klinikach nie przeszkadzaly. Jakos dla mnie szpital jak szpital. Zle nie bylo. Wiadomo, ze nie jak w hotelu ;p

    Veri dobrze radzi. Poza tym masz czas. Mozesz tez sobie pozwiedzac porodowki.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też nie przeszkadzało bo wychodzę z założenia że ma byc czysto ( i było ) i trzeba przeżyć te raptem kilka dni i tyle ;) inne rzeczy są wtedy ważne.

    Seli, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Mi też nie przeszkadzało bo wychodzę z założenia że ma byc czysto ( i było ) i trzeba przeżyć te raptem kilka dni i tyle ;) inne rzeczy są wtedy ważne.

    dla mnie oddział neonatologiczny był ważniejszy ;) co prawda przeżyłam tam dwa tygodnie :P ale nie potrzebowałam tam niczego więcej niż to co było. A i uważam,że miałam świetną pomoc doradczyń laktacyjnych.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie w czasie porodu, ale przez te 8dni pobytu na klinikach uważam, że opieka jest tam bardzo dobra i to było dla mnie najważniejsze.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... A czy zaświadczenie o objęciu opieki mogą mi wystawić położne z gineamedici? Skoro miały tam mają dokumentację i poszłabym z książeczką ciąży? Bo nie mam ochoty umawiać się na wizytę do F. po zaświadczenie....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli myślę że tak chodzi Ci o zbecikowe ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 06:21

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chodzi o becikowe ;) no my się łapiemy bo tam jest 1922 zł a my dosłownie mamy złotówki mniej :P ale mąż ma premię, która się nie wlicza bo inaczej też byśmy nie dostali.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 maja 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest Medfemina, prywatny szpital na Borowskiej gdzie robia tylko CC. Jak nie masz wskazań to Ci znajdą, najtańszy pakiet chyba 8 tys, ale warunki hotelowe.
    Ja jestem na Klinikach, udało się, że mam jedynkę. Do pionizacji po CC byłam na sali pooperacyjnej, dziecko może być wtedy koło matki tylko jeśli jest ktoś inny dorosły obok, bo matka nie jest mobilna. Później jest już cały czas jest z matką. Ale gdy idę np. pod prysznic to dziecko oddaje na te 10 minut na neonatologie by na niego patrzyły.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja szczerze mówiąc nie chciałabym być w jedynce. Najlepsze są dwójki moim zdaniem. Ja tam lubię mieć sąsiadkę do pogadania ;) ja byłam na 4 i mimo że dziewczyny fajne to jest to zdecydowanie za dużo.

  • Donek Koleżanka
    Postów: 48 13

    Wysłany: 13 maja 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem z Wrocławia i zaczęłam 7tc ciąży mam pytanie gdzie prowadzicie ciąże ? Pytam szczególnie te z ciekawsza karta chorobowa...;) sama mam ciąże obumarła w 12tc później wcześniak 34 zdrowy chłop 😊i teraz ciąża po 10mc starań po clo z badan laiden hetero, niedobór białka s, antykoagulant tocznia, hashimoto, pco.
    Ogólnie chciałabym cieszyć się drugim maluchem ale ciagle się boje powtórki....:(

    Mama Aniołka 11tc oraz Wiktorka 34 tc
    PCO, niedoczynność z Hashimoto, laiden hetero, niedobór białka s, dodatni antykoagulant tocznia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donek a przeczytałaś wątek chociaż trochę ? Ja przepraszam ale troszkę denerwuje mnie jak ktoś od razu pisze nie zadając sobie chociaż najmniejszego trudu poczytać trochę wcześniej o nas ;) nie odbierz tego źle proszę . Współczuję strat i gratuluję zdrowego synka.

    Większość z nas prowadziła ciążę u doktora Krzysztofa Fabijanskiego , przyjmuje prywatnie w ginemedica a pracuje w szpitalu na Chałubińskiego.

    Magda - mbc, Paula_071, Donek, Paula_30 lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 maja 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówi Veri większość z nas jest u Fabijańskiego. Te z ciekawą historią też (patrz moja stopka, plus mam szew na szyjce od 24tc).
    Dziewczyny, które podczytują (pozdrawiam!) ale rzadziej się udzielają chodzą zdaje się do różnych lekarzy.

    Na wątku kilkakrotnie był poruszany temat lekarzy (ostatnio zdaje się jakoś w kwietniu).

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 14 maja 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak nazywa się ten facet że zdjęcia na stronie ginmediki co stoi z tymi babeczkami? Pierwszą fotka co się wyświetla.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 maja 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Dziewczyny, jak nazywa się ten facet że zdjęcia na stronie ginmediki co stoi z tymi babeczkami? Pierwszą fotka co się wyświetla.
    dr Michał Śliż, on też pracuje na klinikach zdaje się :)

    Jak się macie z maluszkiem?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kiedy wychodzicie? :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 14 maja 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    dr Michał Śliż, on też pracuje na klinikach zdaje się :)

    Jak się macie z maluszkiem?

    Właśnie był na obchodzie i miałam zaćmienie jak się nazywa. Ja mogę dzisiaj dostać wypis, czekam aż pediatra obejrzy czy młody nie zrobił się zbytnio żółty i przybiera na wadze i będziemy iść. 4 dni mi wystarcza.

    futuremama, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie do tych,które już rodziły,jak wygląda czas zaraz po porodzie we wrocławskich szpitalach? Pytałam na moim forum listopadowym ale to co miasto to inaczej.
    Chodzi mi konkretnie o to czy od razu po porodzie dają maluszka do matki i on zostaje z nią już do samego końca? Czy zabierają gdzieś i później przynoszą? Czy może w pierwszej nocy jest w jakiejs osobnej sali? Jak z prysznicem czy ogarnięciem się po porodzie? Czy w salach są prysznice czy trzeba gdzieś wychodzić na korytarz i zostawiać dziecko same albo z tatusiem? A jak tatuś jest w pracy i trzeba wyjść do toalety?
    Z góry dziękuję za takie łopatologiczne wyjaśnienie ale lubię na wszystko być przygotowana :)
    Pierwszy poród kliniki prawie 4 lata temu. Małego położyły dosłownie na chwilę na mnie, potem oglądały ale on dostał 7pkt więc też inaczej. Potem tata trzymał jak mnie "dokańczali" potem godzinka na porodówce jeszcze, dali obiad ale zbytnio się nie interesowali. Potem przyszła położna że mogę iść pod prysznic i na normalną salę a oni małego zabierają. Mogłam go wziąć 4h później.
    Drugi poród niecałe pół roku temu Kamieńskiego, dostałam małą i długo leżała że mną z pępowiną, one jeszcze wywiad przeprowadzały bo przed porodem wiele nie zdążyli. Potem badania i położyły mnie w takiej jakby sali położnych gdzie dostałam małą na 2h. Co chwilę ktoś zaglądał, sprawdzali co i jak. Potem małą zabrali na maluszki a ja czekałam na salę. Niestety musiałam poczekać na wypisy bo nie było miejsc więc 5h tam leżałam i wtedy już mało kto się interesował. Potem dostałam sale i odebrałam małą.
    Ogólnie za całokształt większy plus dla Kamieńskiego ale za to na klinikach chyba w standardzie mają usg główki i brzuszka maluszka czego nie robią na Kamieńskiego.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli mi wystawiała położna od gina to zaświadczenie. Sprawdziła tylko kiedy pierwsza wizyta była

    Seli lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to trzymam kciuki żeby Was puścili:) bez porównania w domu lepiej.
    Ja byłam na sali 3 osobowej i zaraz obok dyżurki także ogólnie dużo hałasu zwłaszcza że pierwsza noc to jakoś koło 22 nam dziewczynę po cc dali i wiecie co chwilę ktoś zaglądał do niej co i jak a nie przejmowali się zbytnio by być cicho.

    Nasza gwiazda w końcu sensownie ruszyła do przodu bo frustrowała się strasznie że jej to słabo wychodzi :D

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ