Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Applejoy Autorytet

Wysłany: 12 maja 2019, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratulacje!

1bab7e35e8.png[/url]
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 12 maja 2019, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Zdecydowanie lepiej znioslam te cesarkę niż pierwszą. Czuję się ok :) wczoraj CC też miała dziewczyna która ma imię i nazwisko jak ja i też urodziła syna. Leży na sali obok :)
    Magda, już 34 tydzień, super:)

Magda - mbc lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 maja 2019, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Dzięki. Zdecydowanie lepiej znioslam te cesarkę niż pierwszą. Czuję się ok :) wczoraj CC też miała dziewczyna która ma imię i nazwisko jak ja i też urodziła syna. Leży na sali obok :)
    Magda, już 34 tydzień, super:)

wow, jeszcze brakuje żebyście były w tym samym wieku :D

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 12 maja 2019, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    wow, jeszcze brakuje żebyście były w tym samym wieku :D

Nie wiem w jakim jest wieku, ale jest brunetka, synek też na ciemne włosy, a my jesteśmy bialaski :) więc chociaż tak się różnimy. Dobrze, że syn ma inne imię.

futuremama lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 maja 2019, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Nie wiem w jakim jest wieku, ale jest brunetka, synek też na ciemne włosy, a my jesteśmy bialaski :) więc chociaż tak się różnimy. Dobrze, że syn ma inne imię.

Omg, ale by bylo ;p ja zawsze mialam schize, ze pomyla mi dziecko!

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 01:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Omg, ale by bylo ;p ja zawsze mialam schize, ze pomyla mi dziecko!

Mój mąż też ;)

Seli lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Pati88 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 05:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas nastąpiła przeeerwa aż do maja w badaniach lataniach itd. Heh. Potrzebowaliśmy jakiegoś takiego oderwania się od tego całego diagnozowania. Dopiero z początkiem maja wysłałam te testy DNA na te mutacje i mam zamiar jutro zrobić te wszystkie badania od endokrynologa. Biorę nadal wg zaleceń bromergon i formetic i całkowicie zmieniliśmy żywienie co bardzo nam weszlo w krew. Po drodze dwa wesela a jedna takie dość mocno angażujące, bo świadkowałam i wiecie panieńskie te sprawy więc jakoś tak odżyłam wewnętrznie. Teraz odnowieni wypoczęci wracamy do gry ;) Po drodze awanse moje i męża, projekty, premie uznaniowe itd więc jakoś tak nas pochłonęło że mamy maj hah :)
    Czytam Was na bieżąco bo jakos tak się zżyłam ;) Pozdrawiam i udanego dnia!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 05:53

veritaserum, Simons_cat, futuremama, Magda - mbc, Seli, Paula_071 lubią tę wiadomość

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2019, 06:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati powodzenia ! Mam nadzieję że w tym roku zobaczysz wymarzone dwie kreski ;*

Nasza noc dzisiejsza już nie taka fajna czyli wczorajszą to przypadek ;p kurde no nie mam pojęcia czy w ogóle jest jakas zAleznosc kiedy Ania śpi gorzej a kiedy lepiej. same jesteśmy aż do czwartku bo mąż wyjeżdża służbowo mam nadzieję że nie zwariujemy ;D

W sobotę wg moich obliczeń ( hahaha ) pęcherzyk powinien mieć ok 19-20 mam więc dzialismy. owulacja chyba wczoraj była bo czułam dość silnie jajnik. Zobaczymy czy coś z tego będzie. Co będzie to będzie . F. Powiedział że przy karmieniu piersią to trochę jest loteria jednak bo nie wiadomo jaki mam progesteron czy wystarczy itp ale jakoś nie mam ochoty na badania zresztą nie mają one w tym momencie sensu. jak do końca roku się nie uda to od stycznia startujemy na poważnie.

Miłego dnia !

Magda - mbc, Pati88, futuremama lubią tę wiadomość

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, trzymam kciuki za Was :) dobrze, że zaglądasz!

Veri, mam nadzieję, że Wam się uda bez biegania do F. co chwilę. :)

Pati88 lubi tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 07:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati kciuki! Fajnie, ze odpoczeliscie :)

Veri kciuki tez :) u mnie chyba nic sie nie normuje... a ovu nawet wyslalo mi maila, ze po moich objawach oni radza mi isc do gina bo takie objawy ma endometrioza... :p coz, mam ja od 9 lat... takze tego :) myslalam, ze po ciazy bedzie lepiej a nie gorzej.

Gabrys jak zasypia kolo 20 to spi do 7 i ma ok 3 i 6 rano kp :D jest idealny pod tym wzgledem :)

Pati88 lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2019, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli masz fajnie. Ja mam jednak zupełnie inne dziecko pod tym względem ale poza snem nie narzekam na nic.

Magda mam nadzieję też że zajde do końca roku i nie będę latać do F. Co chwilę bo po pierwsze będę jednak miała mniej czasu a finansowo to też boli po kieszeni i wolę jednak na coś innego te pieniądze wydać niż monitoringi.

Seli lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w sumie nie moge narzekac. W dzien spi roznie ale jest ciekawski i mozna go zajac zabawkami itp. :) miewa gorsze dni przez dziasla ale to inna sprawa.

dZhdp1.png

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do tych,które już rodziły,jak wygląda czas zaraz po porodzie we wrocławskich szpitalach? Pytałam na moim forum listopadowym ale to co miasto to inaczej.
    Chodzi mi konkretnie o to czy od razu po porodzie dają maluszka do matki i on zostaje z nią już do samego końca? Czy zabierają gdzieś i później przynoszą? Czy może w pierwszej nocy jest w jakiejs osobnej sali? Jak z prysznicem czy ogarnięciem się po porodzie? Czy w salach są prysznice czy trzeba gdzieś wychodzić na korytarz i zostawiać dziecko same albo z tatusiem? A jak tatuś jest w pracy i trzeba wyjść do toalety?
    Z góry dziękuję za takie łopatologiczne wyjaśnienie ale lubię na wszystko być przygotowana :)

860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratuluję !!!! <3

Paula_071 lubi tę wiadomość

860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Paula gratuluję !!!! <3

Zalezy jaki szpital Cie interesuje ;) i jaki porod bedziesz miala. Jesli cc to sa inne procedury niz po sn.

Rodzilam na klinikach, malego tulilam tylko 2 minuty... na sali porodowej jeszcze po lezalam 2h, dostalam zupe ;p i poszlam sie wykapac z mezem bo sama sie balam. Ale ja sie dobrze czulam. Sa 3 prysznice na klinikach na cala poporodowa, malucha mozna zostawic na chwile pod opieka poloznej jak potrzebujesz, ale po sn raczej po zmierzeniu, zwazeniu oddaja i jest z Toba. W przypadkach chyba, ze cos sie dzieje to polozne sie zajmuja.

Ogolnie polecam na fb grupe "hallo gdzie rodzic wroclaw" ;)

dZhdp1.png

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok,dzięki Seli :) zaraz zajrzę na tą grupę. Nie mam pojęcia gdzie będę rodzić bo ciężko mi się zdecydować i nie wiem jaki porod na razie chyba sn

860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Ok,dzięki Seli :) zaraz zajrzę na tą grupę. Nie mam pojęcia gdzie będę rodzić bo ciężko mi się zdecydować i nie wiem jaki porod na razie chyba sn

Do cc trzeba skierowanie... Ale sn nie jest zle. Ja polecam hehe ;) smigalam pelna energii zaraz po.

dZhdp1.png

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Do cc trzeba skierowanie... Ale sn nie jest zle. Ja polecam hehe ;) smigalam pelna energii zaraz po.
    Czyli do CC trzeba mieć konkretne wskazania? I nie można sobie zazyczyc?:) Bo gdzieś czytałam że w niektórych szpitalach niby można . Ale chyba się mylę. Przy naturalnym boje się rozerwania krocza :( czy to prawda że kobiety z szerokimi biodrami mają lżejszy poród?

860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2019, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bój się rozerwania krocza , jak położna stwierdzi że nie dasz rady to Cię natnie mnie bolało samo nacięcie ale bez przesady a teraz nie boli mnie nic.
    Do CC trzeba wskazanie chyba że dogadasz się z lekarzem albo prywatnie całkiem . Nie jest tak że powiesz " chciałabym mieć cesarkę " i będziesz ją miała. Chyba że jakiegoś lekarza znajomego masz to może.
    W każdym szpitalu jest inaczej w większości jak wszystko jest ok to maluch jest z mama od początku ( jakieś 2h po porodzie ) do końca. Na klinikach są sale 2-3-4 osobowe. Na Boro chyba 2 osobowe podobnie na Kamieńskiego. Nie mam pojęcia jak na Brochowie. Kliniki to dość spartańskie warunki jak komuś zależy na komforcie albo luksusach to niech wybierze inny szpital ;p

Nie bój się porodu. Ja mam szerokie biodra i urodziłam szybciutko ale nie sądzę żeby to miało znaczenie. Moja mama ma szerokie a mnie urodziła przez CC bo brak postępu porodu.

• Seli Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam nacieta bo przy wczesniakach takie procedury, nie czulam tego, szycie nie bylo zle. Mi po wyjsciu ze szpitala rana nieco sie zbabrala bo mialam infekcje a tak to wszystko super, nie czuje tego, niemal nie widac ;) trzeba sie dopatrywac...

Czegos takiego jak na zyczenie nie ma... Mozna kombinowac z dogadaniem sie u lekarza prywatnie. Ale wtedy on tez wpisuje jakies rzeczy do skierowania. A jesli nie jest to cc na zimno, z powodow roznych to decyduje o tym lekarz, ktory przyjmuje Cie na szpitalu. Wiec roznie to moze byc. Ale slyszalam, ze we Wro za 500 zl mozna zalatwic sobie cc ;p

dZhdp1.png

‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego