X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Co do znieczulenia to naklinikach raczej to i tak nie dostaniesz

    Tak jak napisała Paula, zzo już jest, chyba że trafie na te anestazjolog, co mnie miała znieczulać do szwu i jak popatrzyła na moją kartę, to powiedziała, że ona mi zzo nie zrobi i myślała, że będzie jednak ogólne i wyszła i przysłała taką co mi zrobiła :P


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 07:47

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :p ale no wlasnie, zalezy z jakim rozwarciem przyjedziesz. Mi odeszly wody i mialam 1 cm, potem dlugo, dlugo nic i w 30 min mialam pelne ;p

    Czemu wozek zabawke? Cybex jest ozdobny... ale chyba ma ta funkcjonalnosc?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Tak jak napisała Paula, zzo już jest, chyba że trafie na te anestazjolog, co mnie miała znieczulać do szwu i jak popatrzyła na moją kartę, to powiedziała, że ona mi zzo nie zrobi i myślała, że będzie jednak ogólne i wyszła i przysłała taką co mi zrobiła :P

    Ja trafiłam na Igora jakiegoś tam. Starszy facet, ale super - miły, wszystko mi tłumaczył, pytał jak się czuje, potem jeszcze mi dał kroplówkę na mdłości po znieczuleniu. Polecam :) a ja też z trombofilie, nie miał żadnych problemów.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja trafiłam na Igora jakiegoś tam. Starszy facet, ale super - miły, wszystko mi tłumaczył, pytał jak się czuje, potem jeszcze mi dał kroplówkę na mdłości po znieczuleniu. Polecam :) a ja też z trombofilie, nie miał żadnych problemów.
    No i takich ludzi nam potrzeba. Tamta babka (starsza) była jakaś nawiedzona. Przyszła młoda i raz dwa było po sprawie.

    Nie pisałam Wam tu wcześniej, bo chyba musiałam przetrawić, ale powinni zakazać zdejmowania szwu bez jakiejś formy znieczulenia. Bo samo zdjęcie (ciągnięcie, przecinanie czy co oni tam robią) szwu nie boli. Ale to co robią żeby się do niego dostać, to jest masakra... i tak naprawdę z tego bólu dla Ciebie nic nie wynika. A ja myślałam, że tam zemdleje, serio.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam, ze zdjecie szwu jest bolesne... bardziej czadem niz porod. Tak dziewczyny opowiadaly...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Slyszalam, ze zdjecie szwu jest bolesne... bardziej czadem niz porod. Tak dziewczyny opowiadaly...

    tego nie wiem, ale jak bede po, to powiem :D

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, a Ty teraz codziennie na ktg jezdzisz czy jak?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Magda, a Ty teraz codziennie na ktg jezdzisz czy jak?
    Nie, na szczęście nie. Jutro mam wizytę u F. i pojde na nią, bo do poradni mam iść w pt. i pon., a nie chce iść w pt. Do tego jeszcze ten wymaz mam do zrobienia. I może F. pozwoli mi nie iść w poniedziałek jeśli do tego czasu nie urodzę.
    Szczerze mówiąc siedzenie tyle godzin w tej poradni jest dla mnie mega męczące, wolę iść na wizytę i zapłacić.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktg kosztuje 80-100zl więc też wolałam iść prywatnie.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ktg kosztuje 80-100zl więc też wolałam iść prywatnie.
    no właśnie! A w ndz. jak go prosiłam smsowo, że pójdę do gine na ktg, to odp., że mam iść do poradni :/

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    no właśnie! A w ndz. jak go prosiłam smsowo, że pójdę do gine na ktg, to odp., że mam iść do poradni :/

    Mi też kazał iść do poradni. Ja byłam tam raz i mi wystarczy, więcej tam nie chce iść.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3cm rozwarcia, mam się nie oszczędzać już :P

    Simons_cat, futuremama lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli idzie :D ale jak coś to szybko jedź bo może dość szybko pójść :D

    A tak btw u nas na grupie jest dziewczyna co urodziła po skończonym 38 i coś jej się nie podobało... ale lekarze nic nie mówili, mała tak trochę do tyłu i poszła prywatnie to okazało się, że ona ma cechy wcześniacze i powinna być brana pod uwagę jako wcześniak :O

    Ja za to chyba za mocno przesadzam, mieliśmy dziś kolejną konsultacje u neurologa, wczoraj u rehabilitanta i będziemy mieć też fizjo w następnym tygodniu. Kolejny lekarz powiedział, że liczymy wiek metrykalnie, że Gabryś bardzo fajnie sobie daje radę i lada moment zacznie raczkować :) Przyjmuje już pozycję, gibie się w przód, w tył i coś tam rusza ale się wywala :D Podpór mógłby mieć lepszy bo się momentami rozjeżdża ale podobno jak na ten miesiąc to i u normalnego dziecka tak jest więc nie ma co na siłę się czepiać :D

    Magda - mbc, futuremama lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie lataj Seli bo to bez sensu raczkowanie to tak naprawdę 8-9 miesiąc w przypadku większości dzieci. Siad to samo 7-8 miesiąc.

    Magda to spoko trzymaj się mam nadzieję że na dniach urodzisz najgorsze czekanie. Generalnie życzę Ci takiego porodu jak ja miałam czyli szybkiego i w miarę bezbolesnego ;)

    Magda - mbc, Seli lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziś na spokojnie, bo mąż ma wieczorem gastroskopię, ale faktycznie nie ma co wylegiwać się już na kanapie :P

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to są cechy wcześniacze?

    My z młodym idziemy też do fizjo, bo wydaje mi się, że preferuje jedną stronę.

    Magda, wykorzystaj męża, to powinno popędzić młodego na świat :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to np. torbiele w glowce, ale inaczej u wielu dzieci oczka wygladaja na poczatku, wolniej sie rozwija itp.

    Veri no wiem wlasnie ;) chce dobrze i tak przesadzam czasem ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Co to są cechy wcześniacze?

    My z młodym idziemy też do fizjo, bo wydaje mi się, że preferuje jedną stronę.

    Magda, wykorzystaj męża, to powinno popędzić młodego na świat :)

    Paula, już zapomniałam jak to się robi :P
    Dasz mi namiary na fizjo?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja po doświadczeniach z Ania i te asymetria stwierdzam że to że dziecko preferuję jakąś stronę jest normalne. Powinno minąć ok 3 miesiąca. A fizjo na bank powie Ci że to wymaga ćwiczeń. Chyba że naprawdę masz takiego zaufanego. U nas neurolog sama powiedziała że z Ania jest okej a fizjoterapeuci wielce zdziwieni bo Asymetria.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, podam Ci namiary po wizycie. Nie znam tej fizjo, więc nie chce polecać. Zarekomendowała nam tę babeczkę nasza pediatra, do której mam zaufanie.

    Ze starszym synem nigdzie nie chodziłam, bo moim zdaniem nie miał żadnych odchyleń. Lubił leżeć na brzuchu, nie preferował żadnej strony szczególnie. Generalnie szybko i ładnie się rozwija. Ale ma głoski, które mówi nie "środkiem" tylko przekrzywia usta na jedną stronę. Logopedzi (dwóch) twierdzą, że często to wynik właśnie jakieś asymetrii. Więc wolę to teraz skontrolować u fizjo.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ