X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 22 października 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a jakieś koleżanki z dzieciaczkami?

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 października 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna :P i do tej pory spotkałyśmy się 3 razy... a jej mała jest z grudnia. Resztę mam bezdzietnych. Rodzina męża w jelczu i jakoś ciężko się spotkać, każdy ma swoje sprawy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 października 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    ja to samo, tym bardziej, że teściowa nie jeździ autem.

    Moja mama też :)

    Przykro mi Seli :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 09:22

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 października 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedzialam, ze na tesciow czy rodzicow nie moge liczyc ale tak przykro, ze wnuka zlewaja 🤷‍♀️ trudno.

    A future co sie nie odzywasz? 😁 jak tam maluchy?

    Nowe dziewczyny tez zniknely 🙊

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 października 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko my, stare wyjadaczki tu siedzimy :P

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj spalam może 3h. Masakra. Kolejne 3h Ania kaszlała. Na końcu obudziłam się z bólem głowy i zatok. Po prostu pięknie. Nie jestem w stanie zrobić w domu nic , nawet obiadu a męża nie ma do piątku. Plakac mi się chce.

    Nie mieć nikogo do pomocy rodziców czy kogokolwiek jest bardzo ciężko.

    F. Mnie wkurzył. Napisał mi że w Ginemedica ma komplet i mam się zapisywać na wizyty na rajska. Po ierwszw godziny ranne mi nie pasują po drugie nie będę jeździć tak daleko. Napisałam że mi nie pasuje.
    Szukam jakiegoś lekarza który pracuje na Borowskiej. Coś polecacie ? Najlepiej jakby wizyta była jakoś za 2 tyg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:32

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 października 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam chyba nikogo z borowskiej 🤔

    Chyba tylko Walaska ale nie jestem pewna czy on nie brochow bo mi sie myli 😂 i on to taki ok gin jak nic nie dolega

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 października 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poważnie tak Ci F. napisał? On teraz mieszka na Stablowicach czy Maslicach to pewnie woli na Rajskiej przyjmować.
    Moja bratowa poleca Pomorskiego, jest zastępcą ordynatora na Borowskiej.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 23 października 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli leśnica dramat właśnie przez korki. Jeden szwagier już stamtąd uciekł, drugi planuje ;)
    Teście tam zadowoleni ale oni autem nie jeżdżą i w ogóle raz na jakiś czas tylko do centrum.
    Ja zaglądam ale próbuje zapanować nad chaosem :D Raz bylam chora, potem mnie jelitówka ścięła i to dzień taki że nie mogłam palcem ruszyć a mąż musiał być w pracy. Wrócił wcześniej ale i tak jestem w szoku jak dałyśmy radę przez 8h same.
    Hanka jest człowiekiem demolką, Kuba wiadomo po przedszkolu też chce uwagi. W żłobku mielismy 1. miejsce a teraz już mamy 3. Także zostawiam gotowość od listopada.
    A jak z Gabrysiem? Nowa rekrutacja czy tam macie to miejsce?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 października 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli leśnica dramat właśnie przez korki. Jeden szwagier już stamtąd uciekł, drugi planuje ;)
    Teście tam zadowoleni ale oni autem nie jeżdżą i w ogóle raz na jakiś czas tylko do centrum.
    Ja zaglądam ale próbuje zapanować nad chaosem :D Raz bylam chora, potem mnie jelitówka ścięła i to dzień taki że nie mogłam palcem ruszyć a mąż musiał być w pracy. Wrócił wcześniej ale i tak jestem w szoku jak dałyśmy radę przez 8h same.
    Hanka jest człowiekiem demolką, Kuba wiadomo po przedszkolu też chce uwagi. W żłobku mielismy 1. miejsce a teraz już mamy 3. Także zostawiam gotowość od listopada.
    A jak z Gabrysiem? Nowa rekrutacja czy tam macie to miejsce?

    My tez obecnie bez auta 😂 moze skusimy sie na lipe albo polane Miloszycka... Jedyne duze mieszkania z dobra cena. Bo 80m2 ciezko kupic...

    My w tym samym... Ogolnie chwala ten zlobek. Puszcze od polowy grudnia to bedzie 12, 5 miesiaca, grudzien i styczen na adaptacje. W lutym mam zaraz ferie... a potem 3 miesiace i wakacje 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 23 października 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale trzymają Wam miejsce mimo że nie chodzi tam czy dajesz go czasami?
    Bez auta w ogóle sobie nie wyobrażam gdzieś dalej mieszkać.
    Tutaj mamy jedno i zaczyna mi to doskwierać bo mąż zabiera do pracy, Hania w wózku za długo nie posiedzi więc jechać gdzieś dalej choćby autobusem to ciężka wyprawa.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 października 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ale trzymają Wam miejsce mimo że nie chodzi tam czy dajesz go czasami?
    Bez auta w ogóle sobie nie wyobrażam gdzieś dalej mieszkać.
    Tutaj mamy jedno i zaczyna mi to doskwierać bo mąż zabiera do pracy, Hania w wózku za długo nie posiedzi więc jechać gdzieś dalej choćby autobusem to ciężka wyprawa.
    Moja kumpela ma dwa auta a młoda za nic nie wsiądzie w auto :P drze się ciągle, całą drogę... więc jeździ komunikacją.
    My płacimy ale nie chodzi, nie był ani razu :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 października 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ciągle autem, nie pamiętam kiedy jechałam komunikacja. Mieszkanie za Wrocławiem ma ten minus, że np. Luxmed nie dojedzie.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Paula tak mi napisał. Sam z siebie bo nawet nic nie mówiłam o wizycie.
    Pomorski nie jest zastępcą. Zastępca jest Fuchs. Ale do niego terminy na styczeń....
    Ale o Pomorskim słyszałam super opinie.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 października 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe skąd mi się wzięlo, że jest zastępcą, hmm... wydawało mi się, że czytałam o tym na stronie ale teraz nie widzę. W każdym bądź razie moja bratowal była zadowolona.

    veritaserum lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 23 października 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Tak Paula tak mi napisał. Sam z siebie bo nawet nic nie mówiłam o wizycie.
    Pomorski nie jest zastępcą. Zastępca jest Fuchs. Ale do niego terminy na styczeń....
    Ale o Pomorskim słyszałam super opinie.
    Ja Fuchsa mogę polecić jako lekarza od CC. Mega przyjemny lekarz,pamięta pacjentki- pamiętam jak się zdziwilam jak miesiąc po CC jeszcze leżałam w szpitalu a on akurat miał obchód i pytał się mnie jak synek,czy sobie radzi ,jak z oddychaniem itp. A tylko mnie cial,nie byłam jego pacjentka. Potem na korytarzu jak go mijałam to zawsze się przywitał,podał rękę (serio) o pytał o zdrowie. Pójdę do niego na pewno po połogu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 21:02

    Seli, Magda - mbc, futuremama lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 października 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Ja Fuchsa mogę polecić jako lekarza od CC. Mega przyjemny lekarz,pamięta pacjentki- pamiętam jak się zdziwilam jak miesiąc po CC jeszcze leżałam w szpitalu a on akurat miał obchód i pytał się mnie jak synek,czy sobie radzi ,jak z oddychaniem itp. A tylko mnie cial,nie byłam jego pacjentka. Potem na korytarzu jak go mijałam to zawsze się przywitał,podał rękę (serio) o pytał o zdrowie. Pójdę do niego na pewno po połogu.

    A jak u Was? Jak prognozy?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 23 października 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A jak u Was? Jak prognozy?
    A dziękuję w miarę dobrze ( oby nie zapeszac) mnie wypisali w poniedziałek bo brak miejsc w szpitalu a małego jak wszytko się tak dobrze pójdzie to jeszcze tydzień dwa i do domku. Jutro skończy 36 tydzień więc jeszcze miesiąc powinien być w brzuchu. Ale z inkubatora już wyjęty,oddycha sam,uczymy się jeść z butelki. Ja katuje cyce laktatorem i byle do przodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 21:32

    Seli, veritaserum, Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 października 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    A dziękuję w miarę dobrze ( oby nie zapeszac) mnie wypisali w poniedziałek bo brak miejsc w szpitalu a małego jak wszytko się tak dobrze pójdzie to jeszcze tydzień dwa i do domku. Jutro skończy 36 tydzień więc jeszcze miesiąc powinien być w brzuchu. Ale z inkubatora już wyjęty,oddycha sam,uczymy się jeść z butelki. Ja katuje cyce laktatorem i byle do przodu

    Super! Jeszcze chwilka 💜 u nas szybko przeszlismy z butli na cyca i bylo duzo latwiej.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 października 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Borkowskiej mogę polecić Woytonia Roberta. Na grobli przyjmuje.

    veritaserum lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ