Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam gdzie nie mam jajnika?... bo bol prawego to jeszcze jakos mozna by zwalic na owulacje jesli taka by byla bo powinna byc 18 dc a mam 10... boli mnie macica, doslownie szyjka. Mam ciagniecia i kucia takie, ze momentami chodzic ciezko... bol na bliznie po laparotomii... takze ja u siebie nic dobrego nie widze. Na te 7 cykli ten poprzedni tylko byl z malymi bolesciami. Ja tak dluzej nie dam rady.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz co Ci powie. Daj koniecznie znać po!

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:01

atdcl6d8afs9zxzu.png

p19u3e3kiytw9r2q.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam... Ale sie nie nastawiam na nic dobrego.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a ile masz lat?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    26, od 8 lat leczę endometriozę, mam wycięty lewy jajnik i jajowód (od 5 lat) i leczyłam się do tej pory ciągle hormonalnie, vissane itp. Przed operacją miałam biochemiczną i po operacji 2msc też... Ale wtedy nie chcieliśmy się starać ani badać bo byliśmy przed ślubem, bez pracy, studenci i kasy nie było na leczenie.

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję, ale swoją drogą gdzie ja w wieku 26 lat myślałam o dziecku :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam kiedyś... Potem... Wolałam nie myśleć. A od 18 r.ż. się męczę... A jak stwierdziliśmy, że podejmiemy walkę bo jesteśmy ustatkowani, dwa lata po ślubie, super praca -oboje, wszystko pięknie ładnie to i tak się nie da. Mam nawet teraz takie skurcze,że... ;/ a miałam iść pod prysznic. Poczekam na męża bo jak mam sobie krzywdę zrobić to ja dziękuje ;/ czuje się jak kaleka.

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:01

atdcl6d8afs9zxzu.png

p19u3e3kiytw9r2q.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano... Moje bole podobno nie sa ginekologiczne. Szok... Dostalamglucophage 1000 i mam przyjsc za 2 miesiace ;p takze tyle z tego...

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:20

• Seli Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze to od dupka, usg tylko dopochwowe...

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Seli Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie progesteron, ze to nie moj... a od dupka ;p a bole sa od pewnie jelit albo czegos innego... Dominujacego nie ma i nie bedzie. Odpuscil monitoring. Kazal przyjsc za minimum 2 miesiace...

Takze mam wizyte do odstapienia na poniedzialek 13.30, na piatek 18.30

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem, po co kazal Ci brac dupka i badac progesteron? A jednoczesnie odpuscic cykl? To sie kupy nie trzyma.
    Idz do internisty, zrob crp, usg jamy brzusznej. Nie wiem po ktorej stronie Cie boli, ale moze np. przewlekle zapalenie wyrostka?

Magda - mbc lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:02

atdcl6d8afs9zxzu.png

p19u3e3kiytw9r2q.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 05:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee... Cos zle napisalam bo nie kazal mi robic proga ;p ale ostatnio majac piekny wykres a wiem, ze u mnie dupek na to nie wplywa bo nie raz mialam i badanie krwi przy dupku i byl plaski wykres i prog 0.79... a jak mu powiedzialam, ze jednego dnia byl taki prog a po dwoch zmalal to jak to mozliwe, ze przy takiej dawce samej byl inny no to powiedzial, ze to indywidualna sprawa i tak jest. Takze nie zgadzam sie z tym, ze dupka w krwi mozna wykryc. No ale to moje zdanie.

Crp mam dobre.

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 06:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Seli lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja nie wiem do konca co on z tym dupkiem mysli.
    Ja jak mialam niski kiedys 8-10 i pisalam do niego ze niski a on ze spoko przeciez jeszcze dupka biore to jest wyzszy.
    Innego razu bralam te sama dawke i wyszedl mi prog 18 piszs jaki jest a on ze troche niski jak na branie dupka.
    I badz tu madry.

hahaha :D no trudno, niech tam mu to będzie... Nie jest alfą i omegą, choć... Wydaje mi się, że jest dobry. Co prawda dziś męczy mnie mega skurcz szyjki :P muszę się zebrać i zrobić usg jamy brzusznej... Bo się bałam, wiecie jak to jest... Zacząć jednego lekarza to lawina...

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie jest chyba jedynym lekarzem ktory twierdzi ze dupek jest wykrywany we krwi.
    Ja sama nie wiem jak to jest.

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego