X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a ile masz lat?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26, od 8 lat leczę endometriozę, mam wycięty lewy jajnik i jajowód (od 5 lat) i leczyłam się do tej pory ciągle hormonalnie, vissane itp. Przed operacją miałam biochemiczną i po operacji 2msc też... Ale wtedy nie chcieliśmy się starać ani badać bo byliśmy przed ślubem, bez pracy, studenci i kasy nie było na leczenie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję, ale swoją drogą gdzie ja w wieku 26 lat myślałam o dziecku :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam kiedyś... Potem... Wolałam nie myśleć. A od 18 r.ż. się męczę... A jak stwierdziliśmy, że podejmiemy walkę bo jesteśmy ustatkowani, dwa lata po ślubie, super praca -oboje, wszystko pięknie ładnie to i tak się nie da. Mam nawet teraz takie skurcze,że... ;/ a miałam iść pod prysznic. Poczekam na męża bo jak mam sobie krzywdę zrobić to ja dziękuje ;/ czuje się jak kaleka.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:01

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano... Moje bole podobno nie sa ginekologiczne. Szok... Dostalamglucophage 1000 i mam przyjsc za 2 miesiace ;p takze tyle z tego...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:20

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze to od dupka, usg tylko dopochwowe...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:20

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie progesteron, ze to nie moj... a od dupka ;p a bole sa od pewnie jelit albo czegos innego... Dominujacego nie ma i nie bedzie. Odpuscil monitoring. Kazal przyjsc za minimum 2 miesiace...


    Takze mam wizyte do odstapienia na poniedzialek 13.30, na piatek 18.30

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem, po co kazal Ci brac dupka i badac progesteron? A jednoczesnie odpuscic cykl? To sie kupy nie trzyma.
    Idz do internisty, zrob crp, usg jamy brzusznej. Nie wiem po ktorej stronie Cie boli, ale moze np. przewlekle zapalenie wyrostka?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:02

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee... Cos zle napisalam bo nie kazal mi robic proga ;p ale ostatnio majac piekny wykres a wiem, ze u mnie dupek na to nie wplywa bo nie raz mialam i badanie krwi przy dupku i byl plaski wykres i prog 0.79... a jak mu powiedzialam, ze jednego dnia byl taki prog a po dwoch zmalal to jak to mozliwe, ze przy takiej dawce samej byl inny no to powiedzial, ze to indywidualna sprawa i tak jest. Takze nie zgadzam sie z tym, ze dupka w krwi mozna wykryc. No ale to moje zdanie.

    Crp mam dobre.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:20

    Seli lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja nie wiem do konca co on z tym dupkiem mysli.
    Ja jak mialam niski kiedys 8-10 i pisalam do niego ze niski a on ze spoko przeciez jeszcze dupka biore to jest wyzszy.
    Innego razu bralam te sama dawke i wyszedl mi prog 18 piszs jaki jest a on ze troche niski jak na branie dupka.
    I badz tu madry.

    hahaha :D no trudno, niech tam mu to będzie... Nie jest alfą i omegą, choć... Wydaje mi się, że jest dobry. Co prawda dziś męczy mnie mega skurcz szyjki :P muszę się zebrać i zrobić usg jamy brzusznej... Bo się bałam, wiecie jak to jest... Zacząć jednego lekarza to lawina...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie jest chyba jedynym lekarzem ktory twierdzi ze dupek jest wykrywany we krwi.
    Ja sama nie wiem jak to jest.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem... tak czy siak teraz to u mnie znaczenia nie ma ;p na najblizsze miesiace prognozy na ciaze nie ma. Z mezem zdecydowalismy sie na adopcje. Rozpoczniemy procedury ;)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:20

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie. I tak to 2-3 lata zajmie a ja bedziemy spokojniejsi. Nie musimy miec dziecka za wszelka cene biologicznego. Jak pare miesiecy mam czekac, potem pewnie mnie odesle na stol... To ja wole sie tym nie denerwowac bo juz wiem co mnie czeka i jak to wyjdzie ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolezanka byla wczoraj na wizycie pierwszej u Fabijanskiego. Mówi że spoko śmieszny. Ale ona jest po tabsach i od grudnia ich nie bierze. Zdolowana bo powiedział że cykl bezowulacyjny. I że poki co nic nie zleca po po anty trzeba rok dać jajnikom na powrót do plodności:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ