Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet

Wysłany: 10 lutego, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni nie zwalniaja.... Nie mieliby powodu bo l4 u nas to norma... A ludzie sie pozwalniali. Nie ma prawie nikogo juz z kim gadalam w pracy przed ciaza. Nikt juz nie chce tak pracowac w szkole. Jak tak policze to w ciagu roku zwolnilo sie 15 osob 🤯

Ja chce zaczac nowa prace od wrzesnia i juz tez poza zawodem. Nie chcialam teraz zmieniac no bo mlody w zlobie i glupio co chwila w nowym miejscu chodzic na l4

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 07:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak się nie zgodzisz na ich warunki to Cię nie zwolnią? A tam muszą zrobić tak jak ty chcesz czyli 7/8 bez nadgodzin.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ale jak się nie zgodzisz na ich warunki to Cię nie zwolnią? A tam muszą zrobić tak jak ty chcesz czyli 7/8 bez nadgodzin.

No mysle, ze raczej nie zwolnia. A jesli... No to trudno 🤷‍♀️

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No mysle, ze raczej nie zwolnia. A jesli... No to trudno 🤷‍♀️

Nie rozumiem dlaczego nie chcesz iść na wychowawczy i pracować na 7/8.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Nie rozumiem dlaczego nie chcesz iść na wychowawczy i pracować na 7/8.

Chce isc ;) Tylko na razie z ich strony jest opcja pelen etat plus nadgodziny. A jesli nie pozwola mi inaczej to nie wiem 🤷‍♀️

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chce isc ;) Tylko na razie z ich strony jest opcja pelen etat plus nadgodziny. A jesli nie pozwola mi inaczej to nie wiem 🤷‍♀️

Albo ja czegoś nie rozumiem albo Ty.

Na urlopie wychowawczym możesz przez rok pracować w swojej szkole, wystarczy, że obniżysz sobie etat by był mniejszy niż 100% czyli tak jak chcesz te 7/8. Wpiszesz podanie, zanosisz i MUSZĄ go przyjąć. Nie mogą się nie zgodzić.
    Więc nie wiem nad czym się zastanawiasz :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 05:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Albo ja czegoś nie rozumiem albo Ty.

Na urlopie wychowawczym możesz przez rok pracować w swojej szkole, wystarczy, że obniżysz sobie etat by był mniejszy niż 100% czyli tak jak chcesz te 7/8. Wpiszesz podanie, zanosisz i MUSZĄ go przyjąć. Nie mogą się nie zgodzić.
    Więc nie wiem nad czym się zastanawiasz :)

Ja rozumiem. Ale to wszystko pieknie w teorii wyglada :p czekam na odpowiedz bo powiedzialam,.ze tak pracowac nie mam mozliwosci.
    W chwili obecnej wyglada.na to, ze oni nic nie musza :p tak samo z godzina na kp... Niby nie moga odmowic a jednak. Przyslugiwalaby co prawda tylko w dwa dni no ale i tak jej nie dostane 🤷‍♀️

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nie muszą? Muszą. U mnie ostatnio nawet dziewczyna poszła do sądu i wygrała, dlatego wiem, że muszą.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Dlaczego nie muszą? Muszą. U mnie ostatnio nawet dziewczyna poszła do sądu i wygrała, dlatego wiem, że muszą.

No to pewnie bym musiala walczyc sadowo...

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, wyjasnilam im wszystko, rozpisalam i nie kumaja 🤦‍♀️🤷‍♀️

Dostalam sie do R. Na jutro... Ciekawa jestem co powie. Mam podejrzenia ale licze na cos wiecej 🤭 od 3 dni mam dodatkowo mega zawroty glowy i mdlosci, wymioty... nie wiem czy to ze soba wiazac 🤔

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Matko, wyjasnilam im wszystko, rozpisalam i nie kumaja 🤦‍♀️🤷‍♀️

Dostalam sie do R. Na jutro... Ciekawa jestem co powie. Mam podejrzenia ale licze na cos wiecej 🤭 od 3 dni mam dodatkowo mega zawroty glowy i mdlosci, wymioty... nie wiem czy to ze soba wiazac 🤔

Jeśli napisałaś tak jak nam to się nie dziwią, że nie kumają 😉

Z wymiotowanie to bym poszla do gastroenterologa albo do neurologa a nie do ginekologa.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Jeśli napisałaś tak jak nam to się nie dziwią, że nie kumają 😉

Z wymiotowanie to bym poszla do gastroenterologa albo do neurologa a nie do ginekologa.

Nie, nie tak ;p tam bardziej szczegolowo, z ładem i składem. Tu przyznam, ze nie chce podawac az takich szczegolow, w sumie i tak duzo napisalam i ktos moze rozpoznac...

Ja mam zawroty glowy i wymioty od owulacji do okresu. Tym razem mi nie minely po... Dlatego to lacze ze soba. Mam tez mocne bole jajnika, lewej strony jak przed ciaza. Tez nad blizna czuje jak twardsze mam, boli mnie a nigdy tak nie bylo... No i jest gorzej. W terminie niby mialam plamienie... Ale trwalo 5 dni, potem tak ze mnie chlusnelo i bylo smierdzace z duzymi kawalkami skrzepow jak watrobka... I to mnie cholernie przeraza.
    Domyslam sie, ze powie o laparoskopii...

dZhdp1.png

• veritaa Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli super że udało Ci się na jutro! Ja też czekam z niecierpliwością na wizytę bo mma dość wiecznych plamie, też mnie brzuch pobolewa albo prawy jajnik.

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj się termin zwolnil i wzielam. Ja mysle, ze u mnie zrosty... I nie wiem jak ma sie jajnik ale rozregulowaly mi sie cykle. Bole sa inne niz do tej pory.

dZhdp1.png

• veritaa Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak po wizycie. Trzymam kciuki!

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam znac 😁

dZhdp1.png

• futuremama Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie też myślenie że muszą ale się nie zgodzą jest nie do przyjęcia;) Zwłaszcza że tak jak mówisz od września chcesz pracę zmieniać.
    U mojego męża to samo przecież marudzenie że dlaczego on l4 bierze a nie ja. Jak powiedział że do końca tygodnia bierze to pytanie szefa "i tyle będziesz na zwolnieniu?" No nie, bierze l4 żeby i tak do pracy chodzić a dzieci nie wiem gdzie będą... i argumenty jeszcze że ostatnio święta były i tyle dni wolnych było...

Magda jak nie zmienisz wymiaru etatu to jakoś chyba miesiąc ochorny tylko masz. Z tego co kojarzę dziewczyny zmieniały na 7/8 bo wtedy jakoś dłuższa ta ochrona była. Edit. Teraz widzę ze Paula link do tego wrzuciła.

Jak to czytam to jeszcze bardziej się cieszę że branże zmieniłam. Ważny moment w pracy, nie chciałam l4 ale Hani do złobka też nie chciałam puszczać. 2 dni praca z domu i ogarnęłyśmy. Potem jeszcze dzień sobie urlop, na godzinkę tylko zajrzałam żeby jakieś gorące kwestie rozwikłać.

Seli a jaki masz plan od września?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego, 17:26

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam w 6 mscu ciąży to też PM mnie namawiał na delegację żeby u kienta 3dni szkolenia im robić i serio kombinował jak mógł żeby mnie namówić. Ale nie mogą zmusić bo miałam 3 latka w domu i jedyne co mógł to właśnie wymieniać niezliczone zalety :D
    Także naprawdę Seli jak się nie martwisz o zwolnienie i i tak masz inne plany przyszłość to bym twardo trzymała się swojego. Nie wyobrażam sobie o 19 do domu wracać.

Paula_071 lubi tę wiadomość

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co od wrzesnia... szkola jest tak slabo platna, duzo stresu i pracy za free.... bo platne 20h a reszta to za darmo.... nie placa za rady, spotkania z rodzicami.... na rodzicow czekasz do 17... bo pracuja. Spotkan jest duzo... przed ciaza siedzialam w tej szkole niemal non stop. Maz sie wkurzal, ze zarabiam 1/4 tego co on a nie ma mnie ciagle, duzo stresu. Moze jakis urzad, moze sklep ;p nie wiem. Bede tez patrzec pod katem nowego mieszkania.

dZhdp1.png

• veritaa Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Seli jak to czytam to rozumiem Twoje dylematy.

Nic nie cenie sobie tak bardzo jak to że jestem max 16 w domu. Wszyscy jesteśmy. I tak mma wrażenie że nic nie mam z tego dnia już a jak ludzie pracują do 17 czy coś.... Nie wyobrażam sobie.

‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.