Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • veritaa Ekspertka

Wysłany: 26 stycznia, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech zdrówka dla Tomka.

Schodzenie paznokci jest dość częste dla tej choroby. Też lekarka nas uorzedzala aczkolwiek póki co u Ani jest dość łagodnie.

• futuremama Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 05:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio aż tak? Nigdy nie słyszałam o tym ale może to i lepiej bo bym się bardziej stresowała ostatnio :D
    Paula to super że tak to znosi. Ja ucho strasznie wspominam, płacz co chwilę że go boli.
    Dużo zdrówka dla dzieci.
    I to prawda, jakaś masakra jest w tym roku ale też szczerze chyba nie pamiętam aż tak ciepłej zimy.

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część :) My właśnie wracamy do Wrocławia po pierwszym szczepieniu :) Nie jest tak źle póki co. Bolał tylko moment wstrzykiwania szczepionki. Za 2-3 dni mogą pojawić się dolegliwości grypowe i ogólne rozbicie. Za 3 tygodnie powtórka :)

Paula_071, Seli, veritaa, futuremama, Magda - mbc lubią tę wiadomość

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Część :) My właśnie wracamy do Wrocławia po pierwszym szczepieniu :) Nie jest tak źle póki co. Bolał tylko moment wstrzykiwania szczepionki. Za 2-3 dni mogą pojawić się dolegliwości grypowe i ogólne rozbicie. Za 3 tygodnie powtórka :)

I potem czekacie na owulację i jeszcze w tym roku zostajecie rodzicami?:)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, taki jest plan! <3 liczę, że przez ten rok moje szybkie zachodzenie w ciążę nie poszło w las i w marcu będę mogła się pochwalić pozytywnym testem :D a jak nie w marcu to chociaż w kwietniu na urodziny haha

Paula_071, futuremama, Magda - mbc lubią tę wiadomość

• SylwiaG Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mogę dołączyć? W prawdzie nie mieszkam we Wrocławiu ale niedaleko i poszukuje rekomendacji. Szukam ginekologa, który ma doświadczenie w PCOS i wywoływaniu owulacji (np. clo). Fajnie by było na NFZ i tak żeby przyjmował po południu ale prywatnie też może być. Możecie kogoś polecić we Wrocławiu?

❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

💊 kwas foliowy
    💊 olej z wiesiołka 2x2 do owulacji
    💊 wit D 4000j
    💊 ovarin 2x1

57324f99b63bb82ebb3c847aeca39fa9.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Hej. Mogę dołączyć? W prawdzie nie mieszkam we Wrocławiu ale niedaleko i poszukuje rekomendacji. Szukam ginekologa, który ma doświadczenie w PCOS i wywoływaniu owulacji (np. clo). Fajnie by było na NFZ i tak żeby przyjmował po południu ale prywatnie też może być. Możecie kogoś polecić we Wrocławiu?

Hej :) na nfz to chyba ciezko kogos znalezc.... Ale mi na mysl przyszedl Myszczyszyn. On chyba tak zajmuje sie pcos. Przyjmuje prywatnie w Atal Towers.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Camarilla Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:

Szukaj lekarza w ginemedica albo medfeminie.
    Prywatnie, koszt wizyty z usg to ok 220 zł, za monit oczywiście mniej.

Starania od 08.2018
  • SylwiaG Autorytet

Wysłany: 28 stycznia, 06:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Sprawdzę ☺️

❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

💊 kwas foliowy
    💊 olej z wiesiołka 2x2 do owulacji
    💊 wit D 4000j
    💊 ovarin 2x1

57324f99b63bb82ebb3c847aeca39fa9.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam słychać, jak zdrówko? U nas Tomek ma zapalenie uszu :(

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • veritaa Ekspertka

Wysłany: 31 stycznia, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Ania w zasadzke zdrowa ale mąż przejął od niej bostonke i wczoraj obudził się z wysypka. Haha. Ja za to cierpię na zatoki i ból gardła boję się że skończy się angina bo naprawdę nie jest ciekawie. I tak się dobrze trzymam biorąc pod uwagę co się dzieje nawet I u mnie w pracy.

Paula współczuję :\

Dziewczyny slyszalyscie coś albo macie doświadczenia z tą szczepionka doustna broncho vaxom? Nie wiem co o tym myśleć i pediatra i laryngolog poleca.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dawałam Tomkowi właśnie gdy ciągle chorował w żłobku. Nic mu nie dało. Zresztą sama też brałam, bo ciągle zarazalam się od niego. Też mi wszyscy polecali.
    Bostonka u dorosłego to chyba nic ciekawego.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • veritaa Ekspertka

Wysłany: 1 lutego, 07:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sCzescie nic mu się nie dzieje. Generalnie dość łagodna postać ich zaatakowała chyba. Momentami zastanawiam się czy to na pewno bostonka ale lekarka pracująca na pediatrii i chorobach zakaźnych na klinikach była pewna.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 3 lutego, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u reszty co słychać?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • TakBardzoCiebieChcę Znajoma

Wysłany: 3 lutego, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Można dołączyć ? Wrocław się wita. Zaczęliśmy z mężem intensywne starania o drugiego maluszka, mamy córkę 10 miesięcy ogólnie nie chcemy dużej różnicy wieku stad ta decyzja. Jestem po CC, karmie piersią, cykle od samego początku regularne, testy owulacyjne pozytywne jednak od 3 miesięcy test ciążowy negatywny 🤷‍♀️

Niedoczynność tarczycy - Letrox
    Starania o maluszka od 10 2017r.
    Dwie kreski na teście 15 07 2018r.
    Córeczka 👧😍 03 2019r.
    Starania o drugiego maluszka od 12 2019r.
  • veritaa Ekspertka

Wysłany: 3 lutego, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiące to tyle co nic :D zresztą widzę że o 1 dziecko też się trochę staraliscke. dołączyć zawsze można :)
    Witamy serdecznie

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 lutego, 13:57

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 3 lutego, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakBardzoCiebieChcę wrote:
    Cześć dziewczyny. Można dołączyć ? Wrocław się wita. Zaczęliśmy z mężem intensywne starania o drugiego maluszka, mamy córkę 10 miesięcy ogólnie nie chcemy dużej różnicy wieku stad ta decyzja. Jestem po CC, karmie piersią, cykle od samego początku regularne, testy owulacyjne pozytywne jednak od 3 miesięcy test ciążowy negatywny 🤷‍♀️

Hej,

Dołączaj, śmiało :) widzę u Ciebie w stopce 2 kreski w lipcu 2019, to pomyłka w roku czy poroniłas?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • TakBardzoCiebieChcę Znajoma

Wysłany: 3 lutego, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Hej,

Dołączaj, śmiało :) widzę u Ciebie w stopce 2 kreski w lipcu 2019, to pomyłka w roku czy poroniłas?

Kurcze rzeczywiście machnęłam babola 🤦‍♀️ 2 kreski były w 2018 zdecydowanie za szybko ten czas leci...

Paula_071 lubi tę wiadomość

Niedoczynność tarczycy - Letrox
    Starania o maluszka od 10 2017r.
    Dwie kreski na teście 15 07 2018r.
    Córeczka 👧😍 03 2019r.
    Starania o drugiego maluszka od 12 2019r.
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 6 lutego, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy w microfamie zrobią mi cytologię? Znowu mam przeboje żeby się dostać tam gdzie chce, o której godzinie chce :[[[

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 6 lutego, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Hej, czy w microfamie zrobią mi cytologię? Znowu mam przeboje żeby się dostać tam gdzie chce, o której godzinie chce :[[[

Tak.

Simons_cat lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)