X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Endo miałam zawsze po owulacji 14-16 mm więc gdybym mogła bym Ci pożyczyła ;)
    Z powodu braku perspektyw wakacyjnych kupiliśmy ogródek działkowy :) będzie gdzie wyjść z chłopakami. Zbliżają się urodziny i dzień dziecka to dostaną piaskownicę, huśtawkę i domek :)

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Planuje zasięgnąć opinii innego lekarza co do mojego stanu zdrowia. Czy macie opinie na temat dr Andrzeja Szewczuka?
    Mam wrażenie że mój dotychczasowy lekarz spoczął na laurach. A ja już mam dość czekania na niewiadomo co. Chcę działać. Pomóżcie. Z góry dziękuję.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:31

    klz9df9hix7ly771.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, a ja w srode ide pierwszy raz do Szewczuka. Tak go wszyscy zachwalają, że pod wpływem impulsu się zapisałam :)

    Ooo to daj znać po wizycie jak wrażenia 😁😊

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:31

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:31

    klz9df9hix7ly771.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    A Ty do kogo chodziłaś do tej pory ?

    Do dr Bala. Bardzo miły lekarz ale chyba bardziej specjalizuje się w prowadzeniu ciazy niż w problemach z płodnością. Podstawy zrobił ale nic więcej.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:31

    klz9df9hix7ly771.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Część dziewczyny. Planuje zasięgnąć opinii innego lekarza co do mojego stanu zdrowia. Czy macie opinie na temat dr Andrzeja Szewczuka?
    Mam wrażenie że mój dotychczasowy lekarz spoczął na laurach. A ja już mam dość czekania na niewiadomo co. Chcę działać. Pomóżcie. Z góry dziękuję.

    Poznałam go w szpitalu przy drugim porodzie. Ja mam alergię na lekarzy, którzy się wywyższają i z pogardą patrzą na innych (on nie lubi np. grubych pacjentek). Nie znam go jako lekarza prowadzącego, ale blizne po CC która mi zrobil mam krzywa, dr Korzeniewski zrobił mi pierwszą dużo lepiej :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Paula z Szewczukiem mialam stycznosc na Klinikach.
    Mialam zakladany szew w 23tc i wtedy mnie konsultował razem z dr Blokiem na prosbe Fabijanskiego i potem wypisywal mnie do domu po cc

    No nie poszłabym do niego ;) dziwny jest. Mowil do mnie per dziecko. Mam 32 lata ;)
    Bloka, Mszczyszyna polecam.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że na hormonach i zachodzeniu w ciążę to on się za bardzo nie zna... Jest specyficzny. Dziwne poczucie humoru tzn mi pasowało ale ogólnie specyficzny. Do prowadzenia ciąży myślę że jest ok ale przy staraniach... Szukałabym kogoś innego

    Magda a co u Was? Jak synek? Napisz coś więcej :) I

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 11:30

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ja myślę że na hormonach i zachodzeniu w ciążę to on się za bardzo nie zna... Jest specyficzny. Dziwne poczucie humoru tzn mi pasowało ale ogólnie specyficzny. Do prowadzenia ciąży myślę że jest ok ale przy staraniach... Szukałabym kogoś innego

    Magda a co u Was? Jak synek? Napisz coś więcej :) I

    U nas dobrze :)

    11.05 zaczynamy 11miesiąc a potem czeka nas korona-roczek 🙈

    Jerzozwierz jest bardzo ruchliwym i radosnym chlopcem. Chodzi już przy meblach, wszędzie go pełno. Jest raczej bezproblemowy. Teraz idą następne zęby (ma dwie dolne jedynki na ten moment) więc dwie noce były średnie.

    Teraz musze się zastanowić jak ugryźć prace. Wracam 10.08, a mały jest na 4 miejscu w kolejce do żłobka.
    Na pewno sie dostanie, pytanie czy ostatecznie pojdzie.

    Mamy kilka pomyslow jak sprawe rozwiazac. Zobaczymy co przyniesie czas :)

    W sumie nie wiem co więcej napisać :)


    veritaa lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ja myślę że na hormonach i zachodzeniu w ciążę to on się za bardzo nie zna... Jest specyficzny. Dziwne poczucie humoru tzn mi pasowało ale ogólnie specyficzny. Do prowadzenia ciąży myślę że jest ok ale przy staraniach... Szukałabym kogoś innego

    Magda a co u Was? Jak synek? Napisz coś więcej :) I

    Ja Właśnie czytałam że wielu dziewczynom pomógł zajść w ciążę. No nic już się zapisałam. Zobaczymy. Do swojego już nie pójdę bo znów usłyszę że mam brać leki i czekać. To że mi pęcherzyki nie pękają to tego.nie widzi.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Jasne ;)


    I jak było u Szewczuka?jakie wrażenia?

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja Właśnie czytałam że wielu dziewczynom pomógł zajść w ciążę. No nic już się zapisałam. Zobaczymy. Do swojego już nie pójdę bo znów usłyszę że mam brać leki i czekać. To że mi pęcherzyki nie pękają to tego.nie widzi.

    Niki a skad wiesz ze nie pekaja? Kontrolujesz po owu? Bralas ovitrelle jak nie pekaja?

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:31

    klz9df9hix7ly771.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 1 maja 2020, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Wrażenia pozytwynie, fakt ma specyficzne poczucie humoru ale mi akurat ono podpasowalo. Dawno nie czułam się tak dobrze z jakimś lekarzem, dużo mi tłumaczył. Przepisał dostinex. Chciałam przyjść za tydzień na monitoring ale stwierdził,że szkoda kasy i trzeba dać czas aby lek zadzialal i żeby przyszła w kolejnym cyklu.

    A kiedy robiłaś te prolaktynę? Powtarzałas badanie? Dlaczego tak dużo preparatów suplementu jesz?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 1 maja 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat te suplementy co bierze ZielonaHerbata to nie jest duzo wg mnie :d ja od tego cyklu zaczelam podobnie plis do tego koenzym Q10, i NAC :D zobaczymy.

    Zastanawiam sie czy jak gin zrobi mi wymazy o godzinie 18 to czy moge kolejlnego dnia o 8 zawiezc do microfamu... W diagnostyce jest cholernie drogo a microfam przez korone nie pobiera na moejsci. Telefonu nie odbieraja a ja na klinikacj zeby podejsc zapytac bede dopiero za tydzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2020, 08:01

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 1 maja 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:32

    klz9df9hix7ly771.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 1 maja 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    No właśnie też uważam,że te preparaty które suplemnetuje to nie jest dużo i większość, to zwykle witaminy które powinien brać każdy człowiek nawet nie starając się o dziecko.
    Oprócz Inofemu i kwasu foliowego i pregna nie ma tam nic typowo "staraczkowego " 😁

    Kwas foliowy lepiej brać metylowany wg mnie niż zwykły. B12 oznaczałas? Bo to nie jest łatwe brać dobra dawkę.
    Moja koleżanka ma termin teraz na maj, brała zwykle witaminy dla kobiet w ciąży i okazało się, że ma za wysoki poziom kwasu foliowego, b12 i żelaza. Przeplakała 2 tygodnie że w ciemno brała witaminy i mogła zaszkodzić dziecku.

    Verita, jak można to lepiej podnosić poziomy witamin dieta niż suplementami.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 419 420 421 422 423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ