Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, a jesli teraz bys zrobila operacje to nie jest tak, że wtedy można zajść ciążę? Wiem, że dwie koleżanki które były po zabiegach dostawały zalecenie by szybko zachodzić w ciążę.

Seli, a młody był teraz w żłobku czy w domu tak zapalenie? Zdrówka.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byl czwartek i piatek w zlobie... Lapal sie za ucho, jest marudny i mial lekkie stany podgoraczkowe. Ale zastanawialam sie czy to nie na zeby.

Po operacjach, jak sie usunie zrosty itp. To zazwyczaj ciaza latwo przychodzi. Wtedy stymulacje tez mozna miec juz. No ale zalezy czego chcecie.

My juz sie pogodzilismy z tym. Jakiegos duzego parcia na kolejne nie mielismy i chyba lepiej jak juz tylko jedno zostanie. Taki coraz wiekszy brzdac to i wiecej z nim mozna.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak często jest łatwiej ale mimo wszystko jest zawsze to usunięcie sporej części jajnika, zrosty itp. Wszystko ma dwie strony. Teraz poczekam te dwa mięsiace i zobaczymy.

• Seli Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Tak często jest łatwiej ale mimo wszystko jest zawsze to usunięcie sporej części jajnika, zrosty itp. Wszystko ma dwie strony. Teraz poczekam te dwa mięsiace i zobaczymy.
    Ale masz dwa jajniki, jesli miasz jest jego dobry to usuwaja tyle ile trzeba albo nadluszczaja i usuwaja torbiel. Usuniecie zrostow jest dobre. Tyle, ze wiadomo, po operacji moga pojawic sie kolejne. Ale cwiczenia z fizjoterapeuta i wieksze szanse, ze bedzie lepiej ;) chyba wiecej jest plusow niz minusow.
    Ale to moje zdanie. Ty musisz sobie przemyslec i obgadac z mezem.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• veritaa Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne Seli. Zobaczymy na ten moment muszę się zapisać na ten rezonans, i za dwa miesiące pójść na kontrolę. I będziemy decydować. Nie chcę być narwana więc na spokojnie staram się do tego podejsc

• Seli Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Jasne Seli. Zobaczymy na ten moment muszę się zapisać na ten rezonans, i za dwa miesiące pójść na kontrolę. I będziemy decydować. Nie chcę być narwana więc na spokojnie staram się do tego podejsc
    Na rezonans czeka sie ok miesiac plus opis kolejne 2 tygodnie ;)

Ja mam 20.03 i troche sie stresuje 🤭

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Na rezonans czeka sie ok miesiac plus opis kolejne 2 tygodnie ;)

Ja mam 20.03 i troche sie stresuje 🤭

A pytałaś czy dzwonią jak coś się zwolni? Albo sama dzwoń.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 24.03.

Seli lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 17:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A pytałaś czy dzwonią jak coś się zwolni? Albo sama dzwoń.

W sumie to dziewczyny na grupie oddaja terminy sobie.

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    W sumie to dziewczyny na grupie oddaja terminy sobie.

Więc bierz śmiało szybszy :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Więc bierz śmiało szybszy :)

Moze jak jakis bedzie 😋 choc i tak sie boje 🤣

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mi polecono jakiegos od kp. do usg i tez nie bylam 🤭 przed ciaza robilam...

Ja bylam w ginemedice po ciazy u super babki. Jest polecana przy kp. Mega szczegolowy wywiad.

Seli, nadrabiam Cie tutaj i oczom nie wierze.
    Trzymam za Ciebie kciuki, bardzo mocno!!

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri, doszlam i do Ciebie. Bardzo mi przykro, ze tyle problemow. Sciskam.

Wiem, ze to brzmi srednio, ale dobrze dziewczyny, ze macie juz swoje male szczescia.

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Veri, doszlam i do Ciebie. Bardzo mi przykro, ze tyle problemow. Sciskam.

Wiem, ze to brzmi srednio, ale dobrze dziewczyny, ze macie juz swoje male szczescia.

Moze srednio ale szczescie, ze jest :) U Veri sa duze szanse na kolejne. Mysle, ze dobry lekarz i diagnoza, leczenie to podstawa. A potem z gorki ;)

A co tam u Was? Ja dzis sie o dziwo super czuje 😂 w domu sie bawimy sami bo maz na delegacji (dostal nagrode kierownika miedzymiastowa 🤭)
    I tak chcialabym byc juz po konsultacjach i operacji. Miec to za soba i z glowy.

dZhdp1.png

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ja mogę tak się wciąć na cito? Znacie proszę może hematologa godnego polecenia we Wrocku?

Koleżanka mi tu panikuje bo jej młoda paromiesięczna ma płytki krwi w kosmosie:/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 14:58

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziewczyny czy ja mige tak się wciąć na cito? Znacie proszę możr hematologa godnego polecenia we Wrocku?

Koleżanka mi tu panikuje bo jej młoda paromiesięczna ma płytki krwi w kosmosie:/

Stanisław Potoczek. On tez dzieci przyjmuje i pracuje w Przyladku Nadziei tez.

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati dzieci mają z reguły większe płytki. Zależy ile większe.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzała normy dla dzieci? Bo laboratoria często dają normy dla dorosłych.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Pati88 Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest jedna norma 150 -400 a młoda ma 632tys/ql. Reszta w normie i kazali jej pilnie do hematologa z tym. Była chora na zapalenie oskrzeli i były w szpitalu. Wyniki wtedy byly ok a teraz 3 tygodnie po te płytki tak w górze :/

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 27 lutego, 07:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    No jest jedna norma 150 -400 a młoda ma 632tys/ql. Reszta w normie i kazali jej pilnie do hematologa z tym. Była chora na zapalenie oskrzeli i były w szpitalu. Wyniki wtedy byly ok a teraz 3 tygodnie po te płytki tak w górze :/

U mnie normą jest 206-465, ale to pewnie zależy od laboratorium. Na płytkach się nie znam. W szpitalu na Klinikach jest poradnia hematologiczna, szybkie terminy (ja 2 tygodnie czekałam). Tylko potrzebuje skierowanie, z opisem cito może przyjmą ja szybciej.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.