Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 22 marca, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż o miesiąc przesunęła? Zdrowia życzę.

Verita, daj znać po. A młoda z mamą czy z mężem?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 22 marca, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ja się dobrze czuje i idę. Prędzej w robocie złapie wirusa niż tam. Ale jakbym miała jakiekolwiek objawy to też bym przesunęła.
    Na stronie jest oswiadczenie, ze z widocznymi objawami jakiejkolwiek infekcji nie wykonaja badania. A ja ledwo mowie, i wygladam jak chora to nie bylo sensu 🤷‍♀️ nie chodzilo, ze sie boje zarazenia tam.

Paula no niestety o miesiac :/ ale bede wydzwaniac czy cos sie zwolni w kolejnym tygodniu.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 22 marca, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała z mężem była ten tydzień. Od poniedziałku ja wzięłam opiekę i tak będziemy się wymieniać.

Cyce cały czas obecne w jej pamięci... Ostatnio mówi sama do siebie oglądając książkę " jeść jeść jeść am am am cycusie"

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca, 17:26

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 22 marca, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy bardzo komfortowo, bo ja jestem na macierzyńskim, a mąż nie ma zajęć na uczelni więc ogarniamy dwójkę nasza.

A masz jeszcze mleko?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 22 marca, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nacisnę to się pojawia ale ja już nie czuję nic żeby coś się napełniało.

Paula_071 lubi tę wiadomość

• Simons_cat Autorytet

Wysłany: 22 marca, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po okresie... Odkładamy w tym cyklu starania... Może wrócimy w przyszłym jak się trochę sytuacja poprawi. Jak nie, to chyba się zaryczę.

68eb28bfb59ec560cf2406f862e58758.png

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami💉
    Dieta Akademii Płodności🥗 + rowerek🚴: kwiecień 2020 72,3 kg -> maj 2020 70,2 kg 💪
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 23 marca, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Ja już po okresie... Odkładamy w tym cyklu starania... Może wrócimy w przyszłym jak się trochę sytuacja poprawi. Jak nie, to chyba się zaryczę.

Przykro mi :(

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 24 marca, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie moje szczęście :/ jak już coś zaczyna być dobrze to dla równowagi musi też coś je... :)

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami💉
    Dieta Akademii Płodności🥗 + rowerek🚴: kwiecień 2020 72,3 kg -> maj 2020 70,2 kg 💪
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 24 marca, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po rezonansie 45 minut leżenia w tej trumnie ale dałam radę... Ważne że już po.

Simon szkoda ale tak to już jest. Żyje z przekonaniem że wszystko ma swój cel więc i tak Tobie napisze. Będzie dobrze!

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 25 marca, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ja jestem po rezonansie 45 minut leżenia w tej trumnie ale dałam radę... Ważne że już po.

Simon szkoda ale tak to już jest. Żyje z przekonaniem że wszystko ma swój cel więc i tak Tobie napisze. Będzie dobrze!

Kiedy opis?
    Mnie złapała jelitowka, oby dzieci oszczędziło.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 25 marca, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    opis za jakies 3 tyg.

Współczuję jelitówki. Ja przez tę całą sytuację, siedzenie głównie w domu niestety ostatnio puścilam Ani pierwszy raz bajkę. Mam ogromne wyrzuty sumienia... Bo niestety gapilaby się w ten ekran non stop i jak wyłączę to placz. a pozniej caly dzien chodzi i baja baja.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 26 marca, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    opis za jakies 3 tyg.

Współczuję jelitówki. Ja przez tę całą sytuację, siedzenie głównie w domu niestety ostatnio puścilam Ani pierwszy raz bajkę. Mam ogromne wyrzuty sumienia... Bo niestety gapilaby się w ten ekran non stop i jak wyłączę to placz. a pozniej caly dzien chodzi i baja baja.

Ja włączyłam pierwszy raz Tomkowi jak miał 2,5 roku Pepe po angielsku. A tak to włączałam mu bajki do słuchania. Teraz oglada raz dziennie ok 20-25 minut.

Magda - mbc lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Co u Was słychać? Żyjecie? :)

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żyję. Pracuje z domu od połowy marca. Obniżyli nam etat ;) ale przynajmniej praca jest. Nie wszyscy mają tak dobrze :( u męża też stabilnie póki co. Ja mam wahania nastrojów co jakiś czas, wpadam w panikę, że zajde w ciążę ... Jak to się potrafi zmienić ech :/ a co u was? Jak dzieciaczki to znoszą? Jak wy? :P

Z początkiem kwietnia okazało się, że szczepienia w Łodzi dalej robią. W razie czego przynajmniej o to nie muszę się martwić...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 15:26

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami💉
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę na zmianę opiekę i praca i jakoś leci. Moi mąż normalnie chodzi do pracy.

U mnie po rezonansie w zasadzie wyszło to co mówił rubisz. Jedna torbiel endometrialna i zrost jajnika z przymaciczem. Nic więcej. Jest ok. Podjęliśmy z mężem decyzję że staramy się naturalnie do końca roku. Jak nie wyjdzie to laparo i będę szukała raczej lekarza na NFZ skoro nie jest tak źle :)

Simons_cat, futuremama lubią tę wiadomość

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, spokojnie. Jak zajdziesz w ciążę to będzie powód do radości a nie do smutku:)
    Verita, a jak odstawiłas Anię to widzisz że zmienił Ci się cykl, dni płodne są bardziej płodne?
    Seli, a co u Ciebie?

Simons_cat lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę różnicy. Raczej powróciły mi plamienia znowu i mega krótkie cykle. Podejrzewam że mam też za krótka fazę lutealna. Ale my też nie chcemy dawać sobie presji. Nie obserwuję za bardzo. Będzie co będzie. Gdzieś tam mam z tyłu głowy różnice wieku że chciałabym możliwe najmniejsza ale co ma być to będzie bo inaczej nie zylahyn tylko egzystowała i zwariowała :)
    wystarczajaco mi ciężko z myślą że gdzieś za 2,5 miesiąca bym rodziła i miała wymarzoną różnice wieku. Ale cóż począć

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 20:24

• Simons_cat Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ja biorę na zmianę opiekę i praca i jakoś leci. Moi mąż normalnie chodzi do pracy.

U mnie po rezonansie w zasadzie wyszło to co mówił rubisz. Jedna torbiel endometrialna i zrost jajnika z przymaciczem. Nic więcej. Jest ok. Podjęliśmy z mężem decyzję że staramy się naturalnie do końca roku. Jak nie wyjdzie to laparo i będę szukała raczej lekarza na NFZ skoro nie jest tak źle :)

Dobrze, że już wiecie na czym stoicie i że nie jest źle :) kciuki!

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami💉
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Simons, spokojnie. Jak zajdziesz w ciążę to będzie powód do radości a nie do smutku:)
    Verita, a jak odstawiłas Anię to widzisz że zmienił Ci się cykl, dni płodne są bardziej płodne?
    Seli, a co u Ciebie?

Pewnie, że bym się cieszyła :) ale chyba długo bym ukrywała, żeby uniknąć gadania za plecami :/

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami💉
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita jak bardzo krótkie?

Simons oj tam pewnie że radość by była. A ludzie zawsze gadają ;) Ja w pierwszej ciąży założyłam że zanim nam się uda się wszystko poukłada bo mąż zaczął nową pracę teoretycznie w końcu normalna umowa (bo wtedy się przebranżawiał) mi też się wydawało że w końcu swoje miejsce znalazłam a wszystko się powywracało milion razy w ciągu kilku miesięcy. I ktoś z boku też by powiedział że kiepski moment ale idealny nie nadejdzie :) Zanjoma też długo się starali i teraz się okazało że w ciąży. Tyle czekali A teraz pierwsza reakcja strach bo mówią żeby się wstrzymać. Póki co wszystko dobrze i tego Wam też życzę :)

Simons_cat lubi tę wiadomość

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.