X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 maja 2020, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Teraz zaczynamy 7cs.
    trzymam kciuki i napisz koniecznie co powiedzial :)

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:37

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Mam zrobić krzywe bo dużo osób ma problemy z IO. Mam odwtwic leki na tarczycę i na prolkatyne bo według niego są niepotrzebne.
    Do tego mam rozważyć drożność jajowodów.

    Nie wiem co o tym myslec. Andrzej co innego i ten zupełnie inne zdanie, i kto ma rację ?

    A co powiedział o wynikach, które zrobiłaś? I o pcos?

    Wydaje mi się, że jakbyś poszła do jeszcze innego lekarza to też byś usłyszała jeszcze coś innego xd tak to niestety działa...każdy inaczej...dlatego ja długo nie chciałam zmieniać Andrzeja bo wiedziałam, że zmianą lekarza będzie się wiązała z tym, że ktoś inny zupełnie inne leczenie wprowadzi...ale kto wie...może lepsze i skuteczniejsze. Ale żeby drożność? Na jakiej podstawie?

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:37

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:37

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A coś rozmawiałaś z nim o monitoringu?

    Andrzej mnie jedynie wkurza z tym, że daje leki bez badań i nic póki co nie dostałam od niego na stymulację...nie podoba mi się to stanie w miejscu i czekanie na cud :/

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:37

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ja byłam u Andrzeja raz. I już po pierwszym razie zauważyłam,że właśnie za bardzo nie jest skłonny do działania i do badań i to mi się nie spodobało.

    A jakie dał Ci leki bez badań?

    Bromergon mi przepisał bez zbadania prolaktyny. Ja pierwszy raz poszłam do niego z gotowymi wynikami i między innymi też tam byla prolaktyną i wynik był w porządku. Ale po 3 miesiącach leczenia metformaxem, ovarinem i duphastonem stwierdził ,że to jednak za mało i muszę wziąć bromergon. Brałam 3 dni i więcej nie dałam rady no umierałam. Wtedy napisałam do niego ,że źle się czuje po tym leku i ,że zbadam.sobie prolaktynę bo wynik 3 miesiące wcześniej miałam super. Zrobiłam błąd bo poszłam na kolejne badanie tak z dnia na dzień ,jeszcze wymęczona braniem bromka i wynik wyszedł na granicy normy, ale jak dla mnie to nie jest tragedia. Wysłałam mu ten wynik, a on, że wysoką prolaktyną i przepisał jakiś norprolac, ale go nie wykupiłam bo stwierdziłam, że jeszcze raz na spokojnie powtórzę sobie prolaktynę tylko niestety wtedy wybuchła ta całą epidemia i nie miałam jak. Później znowu byłam u niego na wizycie i powiedziałam, że po tamtym drugim leku też źle się czułam i nie biorę go to stwierdził, że w takim razie przepisze mi dostinex i, że muszę dać lekom czas bo inaczej to nawet on vitro mi nic nie da...zapytałam wtedy czy może warto powtórzyć jeszcze jakieś badania ,bo trochę czasu minęło, to powiedział, że nie trzeba. No a druga sprawa to to, że przepisał mi duphaston od 16 dnia cyklu ,a nawet nie wiem przecież czy mam owulację w takim czasie...no może też moja wina bo powinnam wcześniej reagować i szukać innego lekarza, ale już u wielu byłam i miałam dosyć więc postawiłam na niego i na jeden kierunek leczenia.

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:37

    klz9df9hix7ly771.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zwróćcie uwagę za co chwalony jest Andrzej: za prowadzenie ciąży głównie. Już któraś z dziewczyn pisała, że on nie jest specjalistą od zachodzenia w ciążę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    No właśnie i to jest to. Ja nie wiem na co on czeka? Przecież aktualne badania, to podstawa. Z drugiej strony ma dużo opinii pozytywnych.
    Ja sama już mam duży mętlik.

    Mi F kazał odstwic dostinex mówi ,że to za silny lek i nie miałam na tyle wysokiej PRL aby ją przyjmować. I że może to właśnie dostinex zablokował mi teraz owulację.
    Z drugiej strony mówił też,że mam odstwic inofem.
    A większość lekarzy poleca Inofem.
    Jestem skołowana i nie wiem już komu wierzyć.
    A ty miałaś chociaż 2-3 cykle monitorowane?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ale zwróćcie uwagę za co chwalony jest Andrzej: za prowadzenie ciąży głównie. Już któraś z dziewczyn pisała, że on nie jest specjalistą od zachodzenia w ciążę.

    no właśnie...ja wdzięczna mu jestem, że mnie zdiagnozował bo wierzę w to pcos bo widziałam swoje USG i wyniki i moje objawy... wszystko się zgadza. Tylko kurde...no leczy strasznie schematycznie i pewnie takie samo leczenie ma u niego każda babka z pcos...a nie każda jest taka sama przecież.

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:38

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:38

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:38

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dużo dziewczyn przy pcos ma stymulację i dość szybko zachodzą w ciążę 😊

    Wiem...dlatego tak liczyłam właśnie, że dostanę w końcu coś na stymulację, żeby sprawdzić czy z tym coś ruszy...no ale nic. Mam nadzieję, że F. Coś od razu da bo już nie chce czekać...staramy się od roku, a zaraz zacznę 8 miesiąc jak się leczę...ehh

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:38

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ja bym przycisnela Andrzeja i bym mu po prostu powiedziała,że mi zależy na stymulacji.

    A miałaś drożność jajowodów ? Bo jak nie,to pewnie F zleci Ci to przed ewentualną stymulacja.

    Nie miałam...do Andrzeja dopiero mam iść w sierpniu także kolejne miesiące czekania na niewiadomo co...dlatego zależy mi na konsultacji u F. Zobaczę co powie

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 maja 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 13:38

    klz9df9hix7ly771.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 maja 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona herbata to ja bym sprawdziła najpierw owulacje. Myślę ze F bez pewności ze je masz tez nie zrobi ci drożności...bo ty by było troche bez sensu

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ