X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 22 września 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi, na pewno się terminy zwalniają, bo sama zwalniam 😅 Będzie dobrze, najważniejsze, że wiesz co teraz robić i u kogo 🙂 ale współczuję nerwów 😬

    Sisi25 lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 września 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Sisi, na pewno się terminy zwalniają, bo sama zwalniam 😅 Będzie dobrze, najważniejsze, że wiesz co teraz robić i u kogo 🙂 ale współczuję nerwów 😬

    uwierz mi, że to jest mega rzadkością! ja w ciąży z Jurkiem tak czekałam i się nie doczekałam, poszłam do innej lekarki z echo.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 września 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALunia, nie znamy się, ale super, że podzieliłaś się tu swoją historią 💜

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym razie na pewno warto próbować i pytać. Jak trzeba będzie to poczekam. Widziałam, że ona jeszcze na Kamińskiego jest ale tam pewnie nie przyjmuje ;/ nie wiem dlaczego ale bardziej mnie martwi ta taśma niż serducho... jakoś jestem o nie spokojniejsza tak wewnętrznie.

    Dziewczyny a może macie do polecenia jeszcze kogoś oprócz doktor Raś? Bo tak już myślę, że w razie czego może jeszcze do kogoś się uda szybciej, a do niej tak czy siak też pójdę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2021, 10:49

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 września 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    W każdym razie na pewno warto próbować i pytać. Jak trzeba będzie to poczekam. Widziałam, że ona jeszcze na Kamińskiego jest ale tam pewnie nie przyjmuje ;/ nie wiem dlaczego ale bardziej mnie martwi ta taśma niż serducho... jakoś jestem o nie spokojniejsza tak wewnętrznie.

    Dziewczyny a może macie do polecenia jeszcze kogoś oprócz doktor Raś? Bo tak już myślę, że w razie czego może jeszcze do kogoś się uda szybciej, a do niej tak czy siak też pójdę.

    dr Raś pracuje na Kamieńskiego, przyjmuje tylko w Baby Clinic, bo to jest jej biznes, ona jest właścicielką tej Kliniki.

    Ja bylam u Kukawczyńskiej-matki w Ginemedica.
    Byłam zadowolona, ale teraz jak mam porównanie, to Rasiowa jest bez porównania więc czekaj do niej ile wlezie.

    Paula chyba była u Kukawczyńskiej-córki, jeśli dobrze pamiętam?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 września 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam i u matki i u córki. Do Ras się nie doczekałam, chociaż właśnie zadzwonili do mnie, że się zwolnił termin u niej godzinę po wizycie u Kukawczynskiej. U mnie w obu ciążach z serduchem było ok, więc ciężko mi mówić o ich wiedzy i dokładności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2021, 22:47

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tego się też boję, że zacznę chodzić po innych lekarzach, będę słyszeć u każdego coś innego i zwariuje bardziej... Więc racja, lepiej poczekać tym bardziej, że F. Mówił, że na spokojnie.

    Magda - mbc, Paula_071, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się, że doktor teraz nie przyjmuje bo załapała covida ;/ i w sumie niewiadomo kiedy wróci. Niby jestem zapisana na tego 4 listopada ale to różnie może być...i teraz weź tu bądź mądrą.. kompletnie nie wiem co robić i do kogo jeszcze się udać.

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 24 września 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam pro forma czy ktos ma zarezerwowany może termin do babiaka na podciecie wedzidelka i chce oddac? 🤣🤣🤭
    Niestety i nas to czeka. Dzisiaj dzwonilam 5 razy, bo termin dostalismy na 23.02.2023 🤣

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 24 września 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Zapytam pro forma czy ktos ma zarezerwowany może termin do babiaka na podciecie wedzidelka i chce oddac? 🤣🤣🤭
    Niestety i nas to czeka. Dzisiaj dzwonilam 5 razy, bo termin dostalismy na 23.02.2023 🤣
    Veritaa wybacz, że tak się wcinam😁
    Kto Wam zlecił podcięcie wedziedelka, w sensie jakiś lekarz neurologopeda?

    klz9df9hix7ly771.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 24 września 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Veritaa wybacz, że tak się wcinam😁
    Kto Wam zlecił podcięcie wedziedelka, w sensie jakiś lekarz neurologopeda?

    neurologopedzi, to nie lekarze ;), ale tak, to jest doby trop.
    Czesto cdl tez wysylaja. Oceniają też stomatolodzy, laryngolodzy czy chirurdzy.
    Kilka stron wczesniej masz nazwiska neurologopedow odwiedzonych przeze mnie czy przez Veri czy Paulę.
    Moi obaj synowie tez są po cieciu. Starszy 13m, młodszy 3 tygodnie.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 24 września 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Veritaa wybacz, że tak się wcinam😁
    Kto Wam zlecił podcięcie wedziedelka, w sensie jakiś lekarz neurologopeda?

    Neurologopeda. Odwiedzilam 2. Jeden powiedzial ze moze masaze pomoga a jak nie to podciecie a druga ze bezwzgledne podciecie. Syn ma problemy z otwarta buzia i nieprawidlowa pozycja jezyka, problemy z rozszerzaniem diety, bardzo mało ruchomy jezyk, nadmierne slinienie. Jest juz duży wiec naprawd3 zależy mi na jak najszybszun terminie. Mamy typ 3 wiec zalecono nam podciecie u babiaka bo tnie po prostu gleboko lub u Lepki

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 24 września 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas właśnie też otwarta buzia. Chciałam iść do Sylwi S Ale nasza fizjo mówiła, że dużo jej klientek było i niby wszystkim masowo zleca podciecie i tak mnie to trochę zniechęciło.
    Byliśmy u laryngologa i wszystko ok. Poszliśmy do neurologopedy Zielińskiej i według niej i napięcie ok i wrdzuedlko ok. A niestety nadal ma otwarta buzie więc chyba nie do końca jest wszystko dobrze.
    Teraz znowu przekopuje fora i znanego lekarza i zastanawiam się kogo wybrać żeby jeszcze raz skonsultować.

    klz9df9hix7ly771.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 24 września 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u katarzyny sztuckiej (mieszane uczucia, srednio polecam) i Natali Sozynskiej. Tej drugiej zaufalam. Poświęciła nam prawie 1,5h. Uwaza ze wedzidelko natychmiast do podciecia.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 24 września 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak spi z otwarta buzia to spojrz gdzie ma język. Ma byc u gory za dziaslami. U nas jest w dole i jeszcze czesto wystaje pomiedzy wargami. To jest fatalnie.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 24 września 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Jak spi z otwarta buzia to spojrz gdzie ma język. Ma byc u gory za dziaslami. U nas jest w dole i jeszcze czesto wystaje pomiedzy wargami. To jest fatalnie.
    U nas właśnie też najczęściej język jest na dole.
    Dziwi mnie fakt, że ta Zielińska nie zauważyła nic niepokojącego. Trochę to irytujące.
    I niby powinnam zaufać specjaliście bo wie co robi A jednak ciężko zaufać jeśli wszędzie trąbią, że dziecko powinno spać z zamkniętą buzia plus język na górze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 21:46

    klz9df9hix7ly771.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 24 września 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona to ja bym na Twoim miejscu jeszcze gdzieś podeszla.
    U nas problemy zaczely się dopiero przy rozszerzany diety. Syn sobie nie radzi z jedzeniem. Na ten momen zyje tylko na piersi i jakis mikro porcjach jedzenia ktore mu robie ale tk jest na zasadzie ze np zje 3 cząstki banana czy 1 fasolke szparagowa.. Wiec slabo bardzo.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 24 września 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Zielona to ja bym na Twoim miejscu jeszcze gdzieś podeszla.
    U nas problemy zaczely się dopiero przy rozszerzany diety. Syn sobie nie radzi z jedzeniem. Na ten momen zyje tylko na piersi i jakis mikro porcjach jedzenia ktore mu robie ale tk jest na zasadzie ze np zje 3 cząstki banana czy 1 fasolke szparagowa.. Wiec slabo bardzo.

    A ile Synek ma?
    Ja dziś podałam pierwszy raz marchewkę ale zrobiona na papkę i wciągala ladnie;) Ale to papka a przy kawalkach nie wiem jaka będzie reakcja.

    Tak, jesteśmy zapisami do innego neurologopedy ale dopiero na 15 października.

    Natalie Sozynska ktoś Ci polecił, czy szlas w ciemno ?

    klz9df9hix7ly771.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 24 września 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze nie martw sie na zapas :)
    Z polecenia poszlam. Od fizjoterapeuty Czaplickiej

    Bartek skonczyl wczoraj 8 miesiecy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 22:07

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 24 września 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też ostatnio byliśmy u Osteopaty Marcina Brzozowskiego. Pytałam o napięcie w buzi. Stwierdził, że jest prawidłowe więc tym bardziej czuje, że u nas też będzie wina wedziedelka.

    Swoją drogą Pan Marcin, to cudowny człowiek. Oaza spokoju z fantastycznym podejściem do rodzica jak i dziecka.

    klz9df9hix7ly771.png
‹‹ 545 546 547 548 549 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ