X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Anonimek Przyjaciółka
    Postów: 110 51

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons cat, przez przypadek polubiłam :)

    relg3e5e3c6j2p62.png
    Azoospermia, u mnie wszystko (niby) ok.
    8 x AID bez skutku
    20.11.2018 start in vitro
    06.12.2018 szczęśliwy transfer, brak mrozaków
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avina, zycze Ci duzo sily, zdrowia i madrego lekarza. Ile masz lat jesli mozna spytac?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 8 maja 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula za 4 miesiące będę miała 28 lat
    Dziękuję dziewczyny! Jakoś sobie wszystko poukładałam i mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dobrze.

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 9 maja 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Czy któraś z Was może polecić reumatologa lub immunologa z Wrocławia? Z góry dzięki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2018, 00:20

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 maja 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avina wrote:
    Paula za 4 miesiące będę miała 28 lat
    Dziękuję dziewczyny! Jakoś sobie wszystko poukładałam i mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dobrze.

    Młoda dziewczyna jesteś, trzymam kciuki, że Twój mocny organizm i poradzisz sobie z przeciwnościami :)

    Nadzieja22 - dla osoby dorosłej?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 9 maja 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie to dla mnie :)

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 maja 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Tak, dokładnie to dla mnie :)

    Najlepiej połóż się do szpitala na Borowską na reumatologię. Weź skierowanie od rodzinnego, porobią Ci kompleksowo badania. Tylko nie wiem co Ci dokładnie jest.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 9 maja 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ANA+++

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 maja 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź skierowanie idź do szpitala, na NFZ będzie długo czekać do samego specjalisty, a prywatnie będzie wszystko dużo kosztować.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a ja mam do Ciebie pytanie. Czy możesz polecić jakąś przychodnię na NFZ dla maluszka żeby go zapisać?? Może za wcześnie się interesuję tematem, ale wolę się teraz zorientować jakie są w ogóle możliwości. A mieszkamy w podobnych dzielnicach czyli w mieście bo ja do dworca mam 15 minut piechota.
    Wiadomo że zalezy mi na ogarniętym pediatrze, najlepiej żeby nie przepisywał antbiotyków na wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2018, 12:13

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 9 maja 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, a co dokładnie powinno być na takim skierowaniu? Wystarczy jak będzie, że skierowanie na oddział reumatologii?

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 maja 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Paula, a co dokładnie powinno być na takim skierowaniu? Wystarczy jak będzie, że skierowanie na oddział reumatologii?

    Tak.

    veritaserum - nie znalazłam takiego pediatry na NFZ. Chodzimy prywatnie do dr Lilianny Baran jak trzeba. Przerobiłam przychodnię na NFZ na Joannitów, na Glinianej i na Gwarnej - żadnej nie polecam. Zapisałam teraz młodego do przychodni koło moich rodziców koło Astry i tam chodzimy na te darmowe szczepienia. Mam też dla młodego abonament w Luxmedzie więc czasami też tam chodzimy.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej dziękuję. Gdzieś chyba trzeba dziecko zapisać , żeby właśnie szczepienia pozałatwiać prawda? Pewnie jak będzie potrzeba to też prywatnie będziemy chodzić

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) ja widzialam dzis pecherzyk ;) tak jak myslalam - ciaza wczesniejsza niz wedlug OM no ale pozna owulacja itp. 11mm pecherzyk, tam gdzie trzeba i mam l4 na dwa tygodnie. Odpoczne bo padam, ciagle plecy bola i spiaczka dopada.

    futuremama, Simons_cat, Paula_071, Magda - mbc, Pati88 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Seli! Na spokojnie teraz czekaj, nie ma co już nic nie badaj tylko spokój i tyle ;) Szybko zleci.

    U kogo w końcu byłaś? U Rubisza?

    Oj te początkowe tygodnie to jest koszmar. Ja tylko przychodziłam z pracy, coś jadłam ale mało i spałam do rana. I tak przez 3 tygodnie. Później doszły wieczne nudności i wymioty. Zero jedzenia. Ale nadrobiłam to po 12 tyg :D I nadrabiam obecnie hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2018, 18:31

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Gratuluję Seli! Na spokojnie teraz czekaj, nie ma co już nic nie badaj tylko spokój i tyle ;) Szybko zleci.

    U kogo w końcu byłaś? U Rubisza?

    Oj te początkowe tygodnie to jest koszmar. Ja tylko przychodziłam z pracy, coś jadłam ale mało i spałam do rana. I tak przez 3 tygodnie. Później doszły wieczne nudności i wymioty. Zero jedzenia. Ale nadrobiłam to po 12 tyg :D I nadrabiam obecnie hehe

    Poszlam do Fabiego ;p bo z nim pisalam i dzwonil do mnie. Wtedy kontolowal te leki itp. No i dzis byl mocno uhahahany z nas ;p stwierdzil, ze niezwykly przypadek, ja powiedzialam, ze zlosliwy organizm ;p jedyne co to kazal tsh i ft4 znow powtorzyc. Wypisal witaminki i takie tam. Ale bardzo fajnie tym razem. Posmielismy sie z tamtego, a jeszcze mnie straszy, ze na razie jeden pecherzyk widac i jest szansa na drugi ;p ja wymiotow nie mam ale na wieczor bola mnie plecy i padam ;p

    Simons_cat, Pati88 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Veritaserum ja wyglądam tego 12 tygodnia jak zbawienia ale jeśli będzie tak jak za pierwszym razem to dopiero 16 coś pomoże :D

    Hehe ja też tak miałam, czasami aż płakałam z bezsilności. Wszyscy mówią że minie po 12 tyg i faktyczne też tak było u mnie. W zasadzie od tego czasu nic mi nie dolega, czasami mnie kłuje w prawym boku czym się martwię oczywiście mimo że lekarz nic nie widział złego i mam te swoje myśli co z szyjką się dzieje itp. Boję się ze za 3 tyg pójdę na wizytę i się okaże że nie wyrabia czy coś. Ale to dlatego że mojej bliskiej koleżance poród zaczął się w 24 tyg, urodziła i niestety dziecko nie przeżyło ;( A była to ciąża przebiegająca wzorowo.

    No ale musi być dobrze! Mam nadzieję że Tobie też wkrótce odpuści!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Poszlam do Fabiego ;p bo z nim pisalam i dzwonil do mnie. Wtedy kontolowal te leki itp. No i dzis byl mocno uhahahany z nas ;p stwierdzil, ze niezwykly przypadek, ja powiedzialam, ze zlosliwy organizm ;p jedyne co to kazal tsh i ft4 znow powtorzyc. Wypisal witaminki i takie tam. Ale bardzo fajnie tym razem. Posmielismy sie z tamtego, a jeszcze mnie straszy, ze na razie jeden pecherzyk widac i jest szansa na drugi ;p ja wymiotow nie mam ale na wieczor bola mnie plecy i padam ;p

    No to dobrze że jesteś zadowolona. To w klinice byłaś? Bo dziś chyba nie przyjmuje prywatnie?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    No to dobrze że jesteś zadowolona. To w klinice byłaś? Bo dziś chyba nie przyjmuje prywatnie?

    Prywatnie ;) na krawieckiej. Ale wszystko wytlumaczyl, mezulowi pozwolil popatrzec, przebadal, ogolnie mowie - bardzo fajnie. I mam dzwonic jak cos, jest w kontakcie. Jak cos pisalam to odpisywal zaraz to czulam sie spokojniej ;) dzis po wizycie tez.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Młoda dziewczyna jesteś, trzymam kciuki, że Twój mocny organizm i poradzisz sobie z przeciwnościami :)

    Nadzieja22 - dla osoby dorosłej?

    Niby młoda, ale po ślubie już 6 lat i żałuję, że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na dziecko. Może nie miałabym tych problemów, które mam teraz :/

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ