X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    On ma 2 albo 3 braci. Chyba 2 bo smial sie ze mnie i meza ( mamy 2 cory i bedzie 3 :p) u niego odwrotnie ;)

    No tak się nie będę zagłębiać :P ale tyle co na fb widziałam :P jakoś też nie szperałam bo w sumie i po co :P on taki śmieszny po prostu :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:41

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Mi on sam gadal o rodzinie. Nie szpieguje go na fb bo sama nie mam konta. Ma corke Anne i syna Piotra ;) na bank ma teraz urlop bo wesele brata, moze w sierpniu ma znowu nie mam pojecia. Szkoda bo mam rodzic na poczatku wrzesnia to bym wolala zeby byl gdzies na terenie szpitala hehe.
    I zone ma oczywiscie tez ::p fizjoterapeutke bodajze.

    Na wrzesień może wróci :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mam takie głupie pytanie... Bo chciałabym iść do jakiegoś gina na kamieńskiego do szpitala, normalnie mogę iść i tam się zapisać na nfz? Czy tam do poradni muszę mieć jakieś skierowanie? Bo chciałabym mieć tak jakby dwóch prowadzących :P bo chcę rodzić tam i chciałabym mieć kogoś "znajomego" przy sobie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 maja 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az weszlam na to fb i widze, ze mamy wspolnych znajomych. Az dziw, ze razem nie imprezowalismy ;)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Az weszlam na to fb i widze, ze mamy wspolnych znajomych. Az dziw, ze razem nie imprezowalismy ;)

    Chyba nie chciałabym imprezować z ginekologiem :P hahaha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu, ja bym do takiego znajomego nie chodzila :p



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Czemu, ja bym do takiego znajomego nie chodzila :p

    ja mogłabym mieć znajomego ale nie leczyć się u niego :P bo impreza, mąż, ginekolog, oboje zaglądają mi między nogi i co? razem piweczko piją? :p hahaha

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha dziewczyny ile wy o nim wiecie;) ja nie widzę wiele na jego fb. Tylko profilowe i tą babkę w zbożu haha

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    haha dziewczyny ile wy o nim wiecie;) ja nie widzę wiele na jego fb. Tylko profilowe i tą babkę w zbożu haha

    Mi też się nie rozgaduje :P no na fb to tylko widać po znajomych jaką ma rodzinę :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chyba nie chciałabym imprezować z ginekologiem :P hahaha

    Ja mam znajomych z jego roku, wiec specjalizacje przerozne :)
    Dla gina zagladanie miedzy nogi to jak wydawanie reszty dla kasjera ;)

    anecz_kaa, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wredne baby jestesmy i tyle :p

    Tez znam sporo lekarzy bo do 7 chodzilam :) i na porodowce nie chvialabym nikogo spotkac np z LO....



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2018, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam takich znajomosci :p teraz grono pedagogiczne, ja mieszkam we Wroclawiu 3 lata ;p

    Future - ale mnie pocieszylas ;p a u kogo bylas?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 maja 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:13

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 14 maja 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to z LO14 i z LO3 znam więcej lekarzy. Chociaż to znajomości z "podwórka", znamy się od malucha.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli byłam u Bodniaka ale to było 9-10 lat, zraził mnie skutecznie :D Ale może coś się zmieniło :)
    Ja chodzę do Żołnierczyka ale w innej przychodni przyjmuje. Niby ma wpisany szpital na Kamieńskiego, ale ma też Strzelin i się zastanawiam czy dalej na Kamieńskiego pracuje. Będę musiała go dopytać na następnej wizycie :)

    Mam wszystkie badania z poprzedniej ciąży ale oczywiście kartkę z grupą krwi zgubiłam... myślicie, że w dolmedzie mi wydadzą kopię badania sprzed 3 lat? :D Czy muszę jeszcze raz badanie robić jak mi się nie uda znaleźć?

    Chciałam do niego iść :P bo on jest tam zastępcą ordynatora oddziału położniczo-ginekologicznego :) i on dawał Ci też skierowanie na badania na nfz, w diagnostyce, nie? Jak się do niego zapisać?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Żołnierczyka :P Zapisałam się na Grobli do jakiegoś Malinowskiego, zobaczymy, zależy mi na skierowaniu :P bo jak sobie obliczyłam to 400 zl... I ok, mogę zaplacić ale wolę spróbować na nfz.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Żołnierczyk na Trzebnickiej przyjmuje w medikorze, 713293318 jedyny problem to umówienie się na wizytę :D Teoretycznie na nast mies, zaczyna rejestrować w ostatni wtorek miesiąca potem jest już trudniej z terminami. Nie wiem jeszcze jak to w ciąży wygląda, bo póki co byłam raz, a teraz muszę kartę ciąży założyć tylko tego papierka o grupie krwi nie mam :D
    No i położna która rejestruje jest teoretycznie pn i pt po 13, wt-czw od 7:30.

    Niby na znanym lekarzu ma, że jeszcze na nowym dworze jest ale tego nie sprawdzałam :)


    O kurdę, na trzebnickiej? Mam rzut beretem :P Ale to na nfz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2018, 10:57

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam, 28.05 ;p wtedy mam Fabiego to juz nie chcialam brac jego... Trudno. Mam jakiegos w srode, zobacze co bedzie a do tamtego zapisze sie w czerwcu ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam grupę krwi, ale wielu innych nie mam :P Zobaczę, mam nadzieję, że nie pożałuję tej wizyty na nfz - bo mam awers do lekarzy na nfz... I uda mi się dostać skierowanie :P i coś zaoszczędze, bo potem kolejna wizyta u Fabiego to 200 a tamte badania prawie 400... a jeszcze 26.05 mamy wesele, mąż musi buty, koszulę no i w kopertę trzeba włożyć.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ