X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę się zameldować, że byłam na tej wizycie z NFZ... Nigdy więcej :P mój mąż pomagał włączyć i ustawić aparaturę usg :P :D jakiś totalny żart... Koleś stary, ale miły... Mała wiedza chyba albo zaćmienie już miał :P Nawet przyszedł drugi lekarz i w 2 minuty usłyszałam i serduszko i zobaczyłam dziecko :)

    Magda - mbc, Simons_cat, futuremama lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Seli.

    U mnie bez zmian, tzn wczoraj byłam z koleżankami na miescie, zjadłam jakieś meksykańskie żarcie i chorowałam do wieczora ( biegunka). Dzisiaj jest już super.
    Byłam też rano w Ikei i kupiłam jakieś pierdoły i wróciłam uboższa o 250 zł :D Teraz ogarniam sobie jakiś obiad bo męża nie ma, będę prasować i zrobiłam listę obiadów które zamierzam ugotowac i zamrozić ;)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Gratulacje Seli.

    U mnie bez zmian, tzn wczoraj byłam z koleżankami na miescie, zjadłam jakieś meksykańskie żarcie i chorowałam do wieczora ( biegunka). Dzisiaj jest już super.
    Byłam też rano w Ikei i kupiłam jakieś pierdoły i wróciłam uboższa o 250 zł :D Teraz ogarniam sobie jakiś obiad bo męża nie ma, będę prasować i zrobiłam listę obiadów które zamierzam ugotowac i zamrozić ;)

    Ja nakupiłam warzyw, truskawki i winogrona :) Młode marchewki w pęczku :D i tak zajadam :P Oglądając serial ale muszę też wziąć się za sprawozdania.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że masz apetyt. Ja do 10 tyg mało co jadłam, w zasadzie wszystko w siebie wciskałam. Najbardziej ,,wchodziły" mi frytki niestety i wszystko z ziemniaków.

    Ja też dziś zjadłam pół kg truskawek, zjadłabym więcej ale hamuje sie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dobrze, że masz apetyt. Ja do 10 tyg mało co jadłam, w zasadzie wszystko w siebie wciskałam. Najbardziej ,,wchodziły" mi frytki niestety i wszystko z ziemniaków.

    Ja też dziś zjadłam pół kg truskawek, zjadłabym więcej ale hamuje sie.

    Ja mam ochotę głównie na pieczarki przesmażone na masełku z cebulką i na bułeczkę :P a tak to jeszcze owoce i warzywa mi wejdą. Staram się odżywiać :P

    Veri, Ty taka bardziej zorientowana, albo inne dziewczyny może, gdzie kupię poduszkę ciążową? jest jakiś sklep dla mam z takimi akcesoriami?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam w motherhood przez internet. Polecam, gdyby nie ta poduszka to ja bym chyba nie zasnęła teraz. Była droga bo coś około 120-130 zł chyba ale warto! Cały czas z niej korzystam a kupiłam chyba coś koło 12 tyg po prenatalnych. Mam nadzieję że po porodzie tez mi posłuzy.

    Co do jedzenia, to ja ogólnie jem ciemne razowe albo zytnie pieczywo, na początku ciązy nie mogłam tego przełknać jadłam tylko biały pyszny chlebek. Na szczęście wróciło wszystko do normy ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 14:12

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że wróci bo ogólnie to jem chleb z solą i niewiele :P Choć arbuz i truskawki wchodzą :) marchewka też.

    A jaką brałaś? U, J, C ? Bo tego tyle jest :P A ja już mam problem ze spaniem, jakoś głównie na biodrach.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tę dużą to chyba U.
    Dokladnie taka : http://motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2/

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Wydaje się być wygodna i fajna :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 16 maja 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis ide do f. Zobaczymy vo z moja szyjka...


    Gdzie kupujecie truskawki?? Interesuja mnie polskie :p



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Ja dzis ide do f. Zobaczymy vo z moja szyjka...


    Gdzie kupujecie truskawki?? Interesuja mnie polskie :p

    ja brałam dziś tam przy dominikańskiej, ładne, podobno polskie :P a wcześniej brałam na targu na ptasiej

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w moim warzywniaku osiedlowym, polskie, słodkie za 13 zł/kg.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u siebie nie mam praktycznie sklepów ;/ a mieszkam blisko rynku :P muszę po wszystko chociaż przystanek podjeżdżać.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno te poduchy mają być w biedronce od 18.05 :P Ale nie wiem czy warte uwagi.

    Ja piłam dużo smoothie przed ciążą, teraz wszystko jem tak w całosci :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli super! <3 ja dzisiaj po wizycie. Jest pęcherzyk, więc niedługo owulacja. Fabi potwierdził, że była ciąża, ale że beznadziejny progesteron nie miał wpływu na to, że się wcześniej zakończyła. Także próbujemy dalej :)

    Pati88, futuremama lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robicie takiego smk na truskawki, że chyba też jutro kupię :)

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon to do dziela ;) a mowil co moglo miec wplyw?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówił, że tak się zdarza. Nie wiadomo było czemu poroniłam w 9 tc to tu tym bardziej :) Nieprawidłowosci jakieś wystąpiły i trzeba się z tym pogodzić. Zobaczymy co przyniesie ten cykl :)

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ;) to trzymam kciuki za ten cykl ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis tragicznie spalam. Obudzilam sie o 3 , poszlam do toalety i do 5 nic. Ania mi dotrzymywala wytrwale towarzystwa ^^. Obudzilam sie pol godziny temu , ona chyba nie zasnela w ogole : p wstaje juz, postaram sie odespac w poludnie...

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ