X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj ;) ja nawet dobrze spalam bo deszcz szumial :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, czy Ty robiłaś wszystkie badania prywatnie? Fabi zlecił mi : anty HIV, anty HCV, Hbs Ag, WR... i wiele innych. Na to raczej nie dostanę skierowania z przychodni?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Veritaserum, czy Ty robiłaś wszystkie badania prywatnie? Fabi zlecił mi : anty HIV, anty HCV, Hbs Ag, WR... i wiele innych. Na to raczej nie dostanę skierowania z przychodni?

    To powinnaś dostać na NFZ.
    http://www.femmed.com.pl/wp-content/uploads/2013/02/rekomendacjaopiekaprzedporodowa.pdf

    Zrobilam badania hormonalne w 3dc i, wszystko wyszlo ok. Dzisiaj 5dc a ja wiem, ze nie zajde w ciaze w tym cyklu (obym sie mylila). Za miesiac pojde do F., niech cos wymysli. Jesli do wrzesnia nie zajde w ciaze to odpuszczam. Chec drugiego dziecka jest glownie dla mojego syna. Im wieksza roznica wieku tym mniej bede miec z tego, ze beda rodzeństwem. A ja dobra jestem zawodowo w tym co robie, chce sie rozwijac i awansowac. Musze wiedziec na czym stoje. Czy zajde w ciaze czy nie. Meczy mnie psychicznie to ciągle czekanie, przezywanie, monitorowanie cyklu...
    Brzuch ciagle mnie boli. Mialam isc poniedziałek na tomografie, ale korzystajac z tego, ze moi tesciowie sa lekarzami bylam wczoraj na wizycie u chirurga na Klinikach, na ktora mnie umowili. Dla niego moje objawy sa niejednoznaczne. Jego zona jest dobry radiologiem, porozmawia z nia i zabierze mnie do kliniki pod Wro gdzie maja najlepszy sprzet na Dolnym Slasku i zrobi mi TK albo MRI.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 08:17

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    To powinnaś dostać na NFZ.
    http://www.femmed.com.pl/wp-content/uploads/2013/02/rekomendacjaopiekaprzedporodowa.pdf

    Zrobilam badania hormonalne w 3dc i, wszystko wyszlo ok. Dzisiaj 5dc a ja wiem, ze nie zajde w ciaze w tym cyklu (obym sie mylila). Za miesiac pojde do F., niech cos wymysli. Jesli do wrzesnia nie zajde w ciaze to odpuszczam. Chec drugiego dziecka jest glownie dla mojego syna. Im wieksza roznica wieku tym mniej bede miec z tego, ze beda rodzeństwem. A ja dobra jestem zawodowo w tym co robie, chce sie rozwijac i awansowac. Musze wiedziec na czym stoje. Czy zajde w ciaze czy nie. Meczy mnie psychicznie to ciągle czekanie, przezywanie, monitorowanie cyklu...
    Brzuch ciagle mnie boli. Mialam isc poniedziałek na tomografie, ale korzystajac z tego, ze moi tesciowie sa lekarzami bylam wczoraj na wizycie u chirurga na Klinikach, na ktora mnie umowili. Dla niego moje objawy sa niejednoznaczne. Jego zona jest dobry radiologiem, porozmawia z nia i zabierze mnie do kliniki pod Wro gdzie maja najlepszy sprzet na Dolnym Slasku i zrobi mi TK albo MRI.

    No dobra... Jest wyszczególnione, ale co? nie mam karty ciąży ani żadnego skierowania na nfz... Fajne opracowanie i wiem co mam zrobić do 10tc... Ale póki co widzę to tylko prywatnie ;/ wczoraj byłam u gina na nfz to połowy z tego mi nawet nie dał, a jeszcze wyniki byłyby tylko u niego a nie mam zamiaru do niego więcej iść jak nie wie jak posłużyć się usg :P


    Paula to jak masz takie zobrazowanie sytuacji to wszystko się wyjaśni :) Tak cały czas Cię boli?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja robiłam prywatnie, ale te badania należą się na NFZ ale jeśli prowadzisz ciąże u prywatnego lekarza to wiadomo że musisz za to zapłacić.

    Paula nie wiem co Ci napisać, bo te 4 cs to dla mnie bardzo, bardzo krótko. To, że zachodziłaś w ciąże wczesniej szybko wiesz sama , że nic nie znaczy. Organizm jest dziwną maszyną. Ważne że masz plan działania.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli ja robiłam prywatnie, ale te badania należą się na NFZ ale jeśli prowadzisz ciąże u prywatnego lekarza to wiadomo że musisz za to zapłacić.

    Paula nie wiem co Ci napisać, bo te 4 cs to dla mnie bardzo, bardzo krótko. To, że zachodziłaś w ciąże wczesniej szybko wiesz sama , że nic nie znaczy. Organizm jest dziwną maszyną. Ważne że masz plan działania.

    Więc chyba nie będę kombinować i po prostu za to zapłacę.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w Luxmedzie na NFZ na Swobodnej przyjmuje dr Wurm - terminy nie są odległe. Daje tam normalnie skierowanie na te wszystkie badania w ramach NFZ, dostępne są po zalogowaniu na portal pacjenta luxmedu albo jeśli ma się kartę diagnostyki to tam też są. Prowadziłam u niego pierwszą ciążę - umawiałam się do niego raz na NFZ raz w ramach abonamentu luxmedu, w zależności jak mi pasowały terminy.

    Może i 4 msc to mało, ale ja wiem, że coś jest nie tak i nie zajdę w ciążę.
    A podbrzusze boli mnie cały czas.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, kurczę założyłam konto na luxmedzie i nie ma jak się zapisać do niego ;/ w ogóle go nie pokazuje, jedynie na znanym lekarzu...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Paula, kurczę założyłam konto na luxmedzie i nie ma jak się zapisać do niego ;/ w ogóle go nie pokazuje, jedynie na znanym lekarzu...

    Trzeba zadzwonić do nich albo napisać maila.

    http://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/centra-medyczne-grupy-lux-med/centra-medyczne-grupy-lux-med/cm-wroclaw/cm-medycyna-rodzinna-ul-swobodna-1.html

    Rejestracja w ramach NFZ, POZ 71 75 64 100 lub [email protected]

    Seli lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja robiłam teraz m.in. HIV, WR i toxo (bo wciąż ujemne przeciwciała) na nfz, trochę mam badań z poprzedniej typu różyczka itd.
    W pierwszej jak robiłam to prywatnie to jakoś 300zł mi wyszło :D

    Paula super, że przynajmniej masz dobrych lekarzy :)
    Mam nadzieję, że z ciążą się uda skoro już się udawało zajść, więc teraz niech też już będzie wszystko dobrze :)

    No mi wychodzi jakos 400 zl ze wszystkim. Ale chyba pojade do Dolmedu i nie bede kombinowac. Boje sie troche tak ciagle chodzic do lekarza i usg robic ;p wczoraj bylam i tydzien temu a wizyte u F mam 28.05 to tez niedlugo. Na kolejne badania jak bedzie trzeba to juz sie umowie do np. Zolnierczyka ;p bo jak on na kamienskiego przyjmuje to bylabym spokojniejsza przy porodzie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radze Ci wybrac jednego lekarza, najlepiej tego, który pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić i się go po prostu trzymaj. Moim skromnym zdaniem latanie do dwóch lekarzy, tylko sieje panike i niepokój wbrew pozorom. Nic nie pokrywa się w 100%.

    Kiedyś F. mnie zapytał czy nie byłam u innego lekarza, bo ja też z tych nadgorliwych. Mówiłam zgodnie z prawdą że nie aczkolwiek kusiło mnie to, a on do mnie że to jest bardzo niesympatyczne, że i tak się to wyda prędzej czy później i on w zasadzie kończy współpracę z taką pacjentką :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 13:04

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Można się przyłączyć? Dopiero dziś zajrzałam do wątku i postaram się go nadrobić w najbliższym czasie.

    My już obecnie mamy prawie 7- miesięcznego Synka. Chcemy jednak szybko rodzeństwo. Niestety po pierwszej cesarce czekamy na razie na "zielone światło" od ginekologa :/
    A jestem z Wrocławia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 13:11

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NW wrote:
    Hej Dziewczyny :)
    Można się przyłączyć? Dopiero dziś zajrzałam do wątku i postaram się go nadrobić w najbliższym czasie.

    My już obecnie mamy prawie 7- miesięcznego Synka. Chcemy jednak szybko rodzeństwo. Niestety po pierwszej cesarce czekamy na razie na "zielone światło" od ginekologa :/
    A jestem z Wrocławia

    Oczywiście, że można dołączyć. Witamy !

    P.S Gratuluję synka, u mnie też jakby był chłopieć byłby Bartuś ale będzie córeczka ;)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:14

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita no właśnie ja chciałabym na Kamieńskiego rodzić, mam blisko... Myślałam o dwóch właśnie... Jeden na NFZ drugi prywatnie...

    Witaj NW :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie, idź do lekarza z Kamieńskiego prywatnie czy NFZ to już zależy od Ciebie i tam prowadź ciąże. Tak Ci radzę.

    Z drugiej strony prawie każda ciężarna ma prowadzącego z potencjalnie wybranego szpitala. Nie wiem czy to coś daje. Ja się boję że zaczne rodzić i miejsc nie będzie czy coś. Wtedy chyba uderzymy w mniejszy podwrocławski szpital ( Tzebnica, Brzeg, Oleśnica) i tam nie mam nikgo ,,znajomego. Ale czytałam , że większść kobiet jest zadowolonych bo jest kameralnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 13:46

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to teraz mi dałaś do myślenia :P u Fabiego mam pewne l4...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Bóg da to będę chodzić do dwóch, bo w Luxmedzie mam na free wszystkie badania, nie mam zamiaru płacić skoro nie muszę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie mam pakietu... Chodziłabyś Paula do F i kogoś jeszcze?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    To w takim razie, idź do lekarza z Kamieńskiego prywatnie czy NFZ to już zależy od Ciebie i tam prowadź ciąże. Tak Ci radzę.

    Z drugiej strony prawie każda ciężarna ma prowadzącego z potencjalnie wybranego szpitala. Nie wiem czy to coś daje. Ja się boję że zaczne rodzić i miejsc nie będzie czy coś. Wtedy chyba uderzymy w mniejszy podwrocławski szpital ( Tzebnica, Brzeg, Oleśnica) i tam nie mam nikgo ,,znajomego. Ale czytałam , że większść kobiet jest zadowolonych bo jest kameralnie.

    Tylko wiesz, jak rodzisz SN to porób przyjmuje położna, lekarz to czasami wpada na "obchód". Więc jak nastawiasz się na sn to proponuje "wykupić" położną.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ