X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 maja 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG, Future współczuje przeżyć :( Straszcie mnie, straszcie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 maja 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:15

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A tam Seli, pamiętaj że to tylko kilka dni w życiu. Nawet jak będą słabe, to grunt, żeby z Tobą i maluszkiem było ok :) Nie powiem, że się zapomina (a przynajmniej ja za dobrze to pamiętam) ale emocje mijają :D
    Mąż się do tej pory ze mnie śmieje, że podczas porodu mówiłam, że nigdy więcej :D I co, od roku chcieliśmy już drugie :D

    oby :D Gorzej jak to ja spanikuje przed porodem i na ostatnią chwilę stwierdzę "dobra nie rodzę" hahaha :D Na laparotomię dostałam głupiego jasia bo miałam źle założony cewnik, wyrwałam go sobie bo pociekło mi po nogach... panika totalna, a potem szłam i wołałam, że mi nudno i smutno :P Podobno moja mina była bezcenna :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:15

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    oo to jestem cała ja, ja się spodziewam po sobie tekstu, dobra nie rodzę :DD

    Hahahaha :D dobrze, że nie jestem osamotniona w tym :D tylko ciekawe co z tego wyjdzie jak powiem "nie rodzę" a dziecko będzie jednak chciało już wyjść :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 maja 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo chciałam cc, jak okazało się, że mam wskazania to poniekąd się ucieszyłam (chociaż rozchodząca się siatkówka nie jest fajna). Moja mama rodziła sn i cc i mówi, że gdy miała wybór to wybrałaby 2 razy cc. Przy sn nacinali ją w kroku i mówi, że blizna boli ją po dziś dzień, a ta po cc jest super.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 maja 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja bardzo chciałam cc, jak okazało się, że mam wskazania to poniekąd się ucieszyłam (chociaż rozchodząca się siatkówka nie jest fajna). Moja mama rodziła sn i cc i mówi, że gdy miała wybór to wybrałaby 2 razy cc. Przy sn nacinali ją w kroku i mówi, że blizna boli ją po dziś dzień, a ta po cc jest super.

    A propo... Ty chyba znasz sie na lekarzach ;p jest jakis dobry okulista? Ja mam problem... na ostatnim badaniu babeczka wspominala, ze moze byc problem przy ciazy i porodzie. Bo moze byc tak, ze albo moja wada sie skoryguje albo niemal oslepne ;p wiec wolalabym tez jakos to zbadac.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 maja 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A propo... Ty chyba znasz sie na lekarzach ;p jest jakis dobry okulista? Ja mam problem... na ostatnim badaniu babeczka wspominala, ze moze byc problem przy ciazy i porodzie. Bo moze byc tak, ze albo moja wada sie skoryguje albo niemal oslepne ;p wiec wolalabym tez jakos to zbadac.

    Ja chodziłam w Luxmedzie do dr Jolanty Warwas, wiem, że ma też swój gabinet.

    Seli, futuremama lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 maja 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja chodziłam w Luxmedzie do dr Jolanty Warwas, wiem, że ma też swój gabinet.

    Będę miała ją na uwadze bo nie znam nikogo :) A kontrola ważna jest. Trochę się tego obawiałam :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 maja 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A tam, ja spanikowałam strasznie w trakcie no i co z tego :P I tak musisz urodzić czy SN czy CC nie uciekniesz :D :D

    Hehehe :D chyba nie ;) Zostaje mi marzenie, ze to bedzie chwila i po sprawie a nie np. 12 h darcia sie i przeklinania swiata ;p moja kolezanka tyle rodzila i pare dni pozniej miala taka chrype i mowila "nigdy wiecej" ale ma juz trojke ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 19 maja 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Hehehe :D no mi powiedział, że nie ma szans, że w ogóle przez te białka wiążące to i by nic się nie zagnieździło i nie utrzymało :P No ale teraz jest ok ;)

    A jakie miałaś to SHBG? Ja też mam z tym problem, miałam coś koło 41 i to jest przynajmniej 2 razy za mało.
    Nie wytrzymałam i jednak zrobiłam dzisiaj ten progesteron. 21,88 ng/ml :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aznarepse wrote:
    A jakie miałaś to SHBG? Ja też mam z tym problem, miałam coś koło 41 i to jest przynajmniej 2 razy za mało.
    Nie wytrzymałam i jednak zrobiłam dzisiaj ten progesteron. 21,88 ng/ml :)

    Ja mialam niecale 60. Podobno nie powinnam przy takim zajsc... ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To całkiem niezłe miałaś w porównaniu do mnie :) A brałaś metę?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aznarepse wrote:
    To całkiem niezłe miałaś w porównaniu do mnie :) A brałaś metę?

    Tak, w sumie od 3 dc bralam 500 mg 2x a potem od 10dc 1000 2x i najpierw formetic a potem glucophage... nie nabralam sie dlugo tego ;p

    aznarepse lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:15

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 maja 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Future - oby :D mam nadzieję, że coś na te krążenie zaradzisz :)

    Magda - masz rację.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Wasze 40 i 60 przy moim 7.6 to jest kosmos :DD

    Ciekawe skąd to się bierze, że mamy tak nisko :/
    Swoją drogą, czytałam gdzieś, że powinno być powyżej 70, więc 60 to chyba nie jest aż taki nieprawdopodobny wynik na ciążę, więc ciekawe dlaczego tak powiedział.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A ze mnie mąż się śmieje, że gadam jak narkomanka, bo chodzę i marudzę że mnie żyły bolą :D Także problemów z krążeniem niestety ciąg dalszy. W środę będę u położnej to z nią zagadam co z tym robić. No i walczę żeby pić dużo. Ale cóż... jak dziś zmierzyłam ciśnienie i wyszło mi 86/62...
    W ogóle dziwne, myślałam że jak problem z krążeniem to lewa strona jest lepiej ukrwiona bo bliżej serca a tu jednak nie.

    Seli życzę Ci żeby to była chwila ale żebyś na porodówke zdążyła :D

    Jak coś we Wro w tym tyg jest jakiś tydzień godnego porodu i różne spotkania mają być.

    U mnie normalne ciśnienie to 80/100. Jak byłam w ciąży w 7 msc i zepsuła się winda w Luxmedzie to szłam na 5 piętro schodami. Akurat miałam spotkać się z położna, a ta nie mogła zmierzyć mi ciśnienia bo było takie niskie. Wtedy wyszło mi w końcu 80/65 więc podobnie. Ale czułam się bardzo dobrze. Ja od zawsze też piję hektolitry wody.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 21:20

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 maja 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie duze cisnienie mam ;p ale lekarze stwierdzili, ze za mloda jestem na leczenie no i tak... nie leczylam. Ja malo pije, na poczatku ciazy duzo pilam a teraz juz mniej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 maja 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:15

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ