X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starajac sie o dziecko przestalam o siebie dbac:(
Odpowiedz

starajac sie o dziecko przestalam o siebie dbac:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    Ja też kiedyś tak miałam :) ubierałam się bylke tylko było, lubiałam tylko czarne ciuszki, a teraz sukienki, bluzeczki z kołnieżykiem, sweterki, żakieciki i co najważniejsze w kolorach tęczy :P Do tego nauczyłam się troszkę podkreślać oko i od razu czuję się kobieco :)
    Pozdrawiam dziewczyny ;)

    Kochana ja to nawet mam sukienkę różową, a kiedyś to tylko czarne, szare, no czasem ciemny fiolet a tak to nic. Teraz jak ubiorę czarną sukienkę to zakładam do niej biały, cienki sweterek, a kiedyś??? Sweterek???? W życiu nie!!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Ve Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 24 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie było tak:

    na początku starań rozkwitłam ! fajne ciuchy, zawsze ładnie uczesana, radosna, paznokcie pomalowane, dbałam o siebie i byłam szczęśliwa.

    potem było trochę gorzej, zaczełam łapać dołki co miesiąc

    wpadłam w depresje, ciągle ryczałam i nie potrafiłam z niczego się cieszyć, uśmiechać i żyłam sama ze sobą w ciągłym smutku i zamyśleniu, oczywiście przełożylo się to to jak się ubierałam i wyglądałam. Nie czułam się dobrze.

    teraz od ok 3 miesięcy wracam do świata żywych ! koniec z depresją!

    byłam na wielkich zakupach, fajnych ciuchów mam tyle, że nie wiem kiedy będę je nosić! mnóstwo nowych kosmetyków, znowu zaczęłam zwracać uwagę na to jak wyglądam..

    Powoli zmieniam nastawienie, już pomału odpuszczam sobie comiesięczne stresujące starania, czuję się dużo lepiej i dzięki temu forum i Wam dziewczyny jest mi o wiele łatwiej radzić sobie z tym wszystkim ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do czarnej sukienki mam żółty oczo jebny żakiecik i żółte szpileczki :D

    Ania_84, małaMyszka, Matleena lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 października 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe cos z tymi kolorkami to jest ja tez zaczelam kupowac kolory ktorych kiedys bym nie zaplozyla :)

    fakt dalej lubie dresy :D
    ale czesciej chodze do fryzjer.a.. , do kosmetyczki.. nie raz wlasnie to pozwala mnisie troche odseperowac od staran :) od ciaglych mysli co kiedy jak :)
    z mezem n=raz na jakis czas chodzimy na masaze :)
    w tym roku objezdzilismy wiecej niz przez 2 lata naszego malzenstwa :)

    w ciagu jednego miesiaca dwa weekendy poza domem :)

    zaczelismy razem z mezem rozwijac nasze pasje :)
    on jako ze jest stolarzem robi rozne meble :) projektuje i w przyszlym roku planujemy zalozyc firme głównie z meblami ogrodowymi , oraz ekologicznymi :)
    ja rozwijam sie w fotografii i szkole jezyki :)

    czesciej rozmawiamy o tym co czujemy .. zauwazylam ze moj maz czesciej wyczuwa kiedy zaczynam miec watpliwosci .. i od razu reaguje ..
    bylismy nawet u pscyhologa .. tak z ciekawosci :)

    razem zajmujemy sie dziecmi naszego rodzenstwa :)
    Maz uczy sie przewijac , myc dziecko .. :)
    teraz tlumacze sobie to troche inaczej..moze to ze jeszcze nie mamy dzieck ai to ze musimy czekac ..ma jakis cel :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dres zakładam jak jestem chora i siedzę cały dzień pod kocem :D
    Ja już nawet adidasów nie mam :P wszystko to są buty eleganckie :P no i trapery jak idę w góry :D

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dresik zakladam jakk siedze sobie w domku oczywsicie obsicniety i kolorowy :D :D

    adiddasy u mnei to mus :P hihih :D za duzo chodze a moja kostka jest bardzo chwiejna i wole zalozyc adidasa jak latam niz pozniej siedziec 2 tyg w gipsie :D

    szpilki - co drugi dzien :D heheh :) i zawsze jak ide z mezem gdzies :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się wychodzi z mężem to to jest podstawa :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    jak się wychodzi z mężem to to jest podstawa :)
    no jak ja jestem kurdule 170 w kapeluszu a moj prawie 2 m to szpilki musze ;P bo kregoslup mu wysiadzie jak bedzie sie tak ciagle zginal :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ma 180 a ja 154 w kapeluszu :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    mój ma 180 a ja 154 w kapeluszu :D
    znam pare gdzie jest na odwrot :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi tak dobrze :D jestem malutka i dobrze mi z tym... a on niech się schyla jak coś chce :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 24 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas nie ma takiej dużej różnicy, ja mam z 173 a mój ok 185 ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 26 października 2014, 01:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 00:01

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 26 października 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Tez juz szlam w tym kierunku. Ciagle myslalam o ciazy, owulacji i temperaturze.
    Kilka miesiecy rozczarowań i deprecha.

    Dlatego dwa cykle ogłosiłam cyklami bez starań ;). To czas tylko dla mnie i mojego W.
    Taki reset ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena i prawidłowo :D i zycze wam restartowej wpadki :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 24 lutego 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jaka jest regularna rutyna u Was jesli chodzi o dbanie o siebie?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 24 lutego 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluję się jak mi się chce, okazjonalnie - zawsze
    Codziennie rano czeszę włosy i zostawiam rozpuszczone, rzadko kiedy mam koka jak już mam to jestem chora lub mam zły dzień gdzie wszystko mnie denerwuje XD
    gole się no co 2 dni z reguły, a wlosy myje codziennie i się codzinnie kąpie. Po kąpieli nakladam maseczke wygładzającą ew taką na płachcie zwykła ;)
    NO i dla wygody nauczyłam sie robić sobie sama paznokcie hybrydowe, nie chodzę od jakiegoś czasu do kosmetyczki, samodzielne robienie paznokci jest wygodniejsze.
    Dobry tutorial jest na stronie Provocater https://provocater.pl/tutoriale-video

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 11:57

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 29 marca 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozeczka wrote:
    hej dziewczyny, jaka jest regularna rutyna u Was jesli chodzi o dbanie o siebie?

    U mnie jako tako jak się zachce i przypomni.
    Wiadomo kąpiel codziennie, włosy co dwa dni, raz w tygodniu jakiś zabieg na włosy - maska lub olej, do tego raz w tygodniu peeling skóry głowy. Miałam jakieś wredne uczulenie na twarzy dopiero przechodzi więc odstawiłam wszystkie olejki itp. Ale normalnie jak mi się chce i przypomni jakiś olejek na noc kilka razy w tygodniu, maska raz na jakiś czas, krem ze śluzu z ślimaka - pokochałam bo lubię skórę po nim więc na noc jeżeli nie nakładam olejku i pod makijaż / rano.
    Maluję się jak wychodzę do znajomych lub czasami przy wyjściu, do pracy rzadko (w mojej pracy nie muszę i często nie czuję potrzeby a po co obciążać skórę).

    Mam wszystko do hybryd i chyba wrócę do robienia sobie samej - rzadko mam zrobione paznokcie. Ale mam problem z nadaniem kształtu zawsze.

    Polecam ciepłe kąpiele raz w tygodniu, z świeczką, odprężającą muzyką lub książką - co wolicie. Na prawdę pozwala się zrelaksować. A od czasu do czasu wspólna kąpiel :)


    Pandemia nie jest wymówką, można zrobić randkę w domu, ugotujcie coś razem na kolację lub zamówcie, ubierzcie się ładnie, Ty pomaluj itp. jakbyście szli na jedną z pierwszych randek. Skupcie się na sobie.
    Jak będziesz czuła się dobrze, zadbana to starania też będą milsze, nie odbierajcie sobie radości z 💓
    My jeszcze piszemy sobie czasami jakieś miłe wiadomości z pracy, że się kochamy, że się sobie podobamy, że mamy dziś ochotę na 💓. Róbcie to co lubicie, nie może wszystko kręcić się wokół starań, i Ty i Twój partner musicie pamiętać, że się kochacie, że jesteście dla siebie najważniejsi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2021, 09:03

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ