X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starajac sie o dziecko przestalam o siebie dbac:(
Odpowiedz

starajac sie o dziecko przestalam o siebie dbac:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania o dziecko postawilam na pierwszym miejscu, mija 5 cykl staran i nic lecz ciqgke mysle tylko o tym, nie chce mi sie mlowac stroic znacznie przytylam jestem zalamana jak zaczac normalnie zyc skoro zalezy mi tylko na dziecku

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana własnie o to chodzi aby znalesc cos oprocz dziecka..
    trezba znalesc w sobie sile zeby zadbac po pierowsze o siebei i o zwiazek :)

    Kazda z Nas przechodzi gorsze i lepsze momenty .. ale jelsi zatracicsz s ie tylko w dziecku to daleko nie zajedziesz..
    trzeba znalesc kompromis... cos co da ci radosc .. wiem.. w tym momencie jest to dziecko.. :)

    ale zadaj sobiepytanie czy wlasnie tego chcesz dla dzieck a.. aby jego matka byla nie zadowolona ze swojego zycia ze swojego wygladu :)

    Na pierwszym miesjcu postaw siebei i zwiazek..bo to dzieki tym rzeczom.. powstaje dziecko :)

    małaMyszka, mizzelka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ania_84

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamiętaj, że na siłę nic nie zdziałasz, musisz odpuścić, bo zablokujesz się psychicznie...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 października 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1sarenka111 wrote:
    Dziekuje Ania_84
    A pozatym pomysl sobei inaczej :D
    zeby sexik byl milszy fajnie jest zalozyc cos sexi :D
    a zeby dobrze wygladac sexi .. trzeba o siebie zadbac :D

    zacznijcie <3 dla przyjemnosci .. :)
    rbic wpsolne obiady, kupcie sobei jakas gre erotyczna :)
    idzcie do kina.. zamiast kupic 2 testy kupcie bilety :)
    siadz razem z mezem/ parterem.. obejrzcie zdj .. zobacz co w sobie wtedy widzieliscie i jak to bylo przed staraniem .. :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 23 października 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... z taką spiną to będzie ciężko o fasolkę... Nasze organizmy nam robią psikusa, bo stresujemy się staraniem o ciążę, a jak jest stres, to ciało dostaje sygnał, że to nie jest dobry czas na dziecko i potrafi nawet zablokować owulację...

    Zadbaj o siebie! Wyjdź z domu, może zapisz się na jakiś fitness, idź do fryzjera, do kosmetyczki, do kina... Zrób sobie pachnącą kąpiel przy świecach, jeśli masz wannę... Zadbaj o swojego mężczyznę, żeby się czuł kochany... :) Na pewno będzie łatwiej :)

    Siemka lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 23 października 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądre słowa Aniu ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 października 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Mądre słowa Aniu ;)
    to tylko slowa osoby ktora juz to przeszla :)

    wiem jedno gdybysmy okolo rok temu skupilisie tylko na dziekcu .. nasze malzenswto by nie przetrwalo , dopiero od stycznia zaczelismy doceniac to co mamy.. bo mamy dziewczyny naprawde duzo .. mamy naszych mezczyzn ktorzy mimoiz nas wkurzaja .. to sa nasza oaza :)

    a dwa jelsi zanidbujemy siebei to zaniedbujemy nasze zdrowie a konczy sie to tez wiekszymi problemami z zajsciem..

    po pierwsze psychika .. ktora duzo potrafi nawet zablokowac owulacje.. po drugie .. waga .. ktora potrafi nam rozregulowac gosp hormonalna..

    starajmy sie z rozwaga .. mamy wglad w nasz cykl.. jestesmy swiadome tego co sie dzieje.. i to powinnonam poki co wystarczyc..

    Dżejzi, Maczek, momo1009, Yousee, mizzelka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 23 października 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 00:01

    Ania_84, Nona, momo1009, agniesja, Ewosińska lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 23 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9a1cc41e9fe8818e2f93692eb7754b5e.png
    co myślicie o tym ?? ja już wariuje :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 października 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    9a1cc41e9fe8818e2f93692eb7754b5e.png
    co myślicie o tym ?? ja już wariuje :(
    KArola albo jest bezowulacyjny albo owulka byla nie dawno trodno powiedizec

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 23 października 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też powtarzam zawsze sobie powtarzam, że nic na siłę, jednak z każdą @ jest wielkie rozczarowanie, płacz i żal... Muszę zmienić podejście inaczej wykończę i siebie i mojego narzeczonego


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje dziewczyny, ale latwiej powiedziec ok nie bede juz myslec tylko o dziecku a drugie zeczywicie tak zrobic, ale dziekuje za wasze wypowiedzi, podniosly mnie troche na duchu:*

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 23 października 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    to tylko slowa osoby ktora juz to przeszla :)

    wiem jedno gdybysmy okolo rok temu skupilisie tylko na dziekcu .. nasze malzenswto by nie przetrwalo , dopiero od stycznia zaczelismy doceniac to co mamy.. bo mamy dziewczyny naprawde duzo .. mamy naszych mezczyzn ktorzy mimoiz nas wkurzaja .. to sa nasza oaza :)

    a dwa jelsi zanidbujemy siebei to zaniedbujemy nasze zdrowie a konczy sie to tez wiekszymi problemami z zajsciem..

    po pierwsze psychika .. ktora duzo potrafi nawet zablokowac owulacje.. po drugie .. waga .. ktora potrafi nam rozregulowac gosp hormonalna..

    starajmy sie z rozwaga .. mamy wglad w nasz cykl.. jestesmy swiadome tego co sie dzieje.. i to powinnonam poki co wystarczyc..


    Też miałam taki czas, że nic mi się nie chciało, nie chciało mi się wstać z łóżka, wykąpać, pomalować, uczesać dosłownie nic. Chciało mi się tylko płakać z bezradności ;/

    Ale uświadomiłam sobie jak to może wpłynąć na Nasz związek. Przecież każdy facet chce mieć zadbaną, wesołą kobietę w domu a nie ciągle płaczącu, brudną, zaniedbaną. Pomyślałam, że może zacząć oglądać się za innymi, może zacząć mnie zdradzać lub zostawić. Wiem, że mnie kocha no ale ile można.

    W dodatku jak weźmie się za siebie to wracają chcęci do życia, humor się poprawia i wgl ;)

    Teraz czasem też miewam takie kryzysy, zazwyczaj w pierwszy dzień @ ale na drugi dzień już jest ok ;)



    Więc dziewczyny co by się nie działo trzeba pamiętać o sobie, o mężu, dbać o związek ;) O dziecku nie da się przestać myśleć ale nie może to Nam przesłaniać całego świata ;)

    agniesja lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 23 października 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum na prawdę podnosi na duchu. Dzięki dziewczyny :)

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 23 października 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było podobnie. Od grudnia 2013 r. miałam taki problemy ze sobą, że wieczorny prysznic był dla mnie bez sensowną i niepotrzebną czynnością. Tak, tak, nawet do tego się doprowadziłam.
    Teraz troszkę się pozmieniało. Nie robię testów ciążowych kilka razy w miesiącu, po cichu, żeby mąż nie wiedział.
    Przede wszystkim odpuściłam, kiedy mój M. dostał pracę, o której marzył.
    Teraz??? Teraz to ja oszalałam, ale na punkcie mierzenie temperatury, jedzenia tego, o czym bym nawet nie pomyślała, biorę witaminy, owszem nie byłam u fryzjera już długo, ale to dlatego, że mój M. poprosił mnie żebym zapuściła włosy, sprawdzam śluz, zapisuję to, co mnie boli, co na forum jestem non stop, z przerwami na zalogowanie na innym kompie.
    W sierpniu miałam 2 tygodnie zwolnienia, który połączyło się z urlopem. W tym czasie, nie przestawaliśmy myśleć o dziecku, ale staraliśmy się być przede wszystkim ze sobą i korzystać z każdej chwili razem.
    Postanowiłam, że do pracy będę chodziła dobrze ubrana. Na każdym dyżurze mam białą koszulę. Zaczęłam nosić spódnice, sukienki, eleganckie spodnie. Wszyscy od razu zauważyli, że coś się we mnie zmieniło. Od każdego usłyszałam miłe słowa, kiedy wchodzę do pracy słyszę: ale ładnie wyglądasz, o masz nową kieckę, o! ale się ładnie umalowałaś, co się stało, ale ślicznie się ubrałaś, nie poznaję Cię. Im więcej takich słów, tym bardziej chcę się pokazywać ludziom. Jeszcze parę miesięcy temu przychodziłam w luźnych spodniach, polarze, bluzie, bluzkach bokserkach, dresie. Dzisiaj usłyszałam, że w końcu ładnie wyglądam, a ja na to, że ja zawsze ładnie wyglądam, ale teraz wyglądam porządnie, tak jest różnica. Poza tym chyba bardziej podobam się M., jak ubiorę sukienkę, czy obcisłe spodnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 20:52

    Maczek lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 23 października 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 00:01

    Maczek, małaMyszka lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 23 października 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm a ja mam zupełnie odwrotnie, odkąd dowiedziałam się, że mam endometriozę to zaczęłam stosować dietę i zapisałam się na fitness, starając się o dzidzię jem dużo zdrowego jedzonka, dużo ćwiczę i schudłam znacznie. Jestem nafaszerowana witaminkami i czuję się super! polecam:)

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 24 października 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a możliwe , że owulacja była w 33 dc????? Cykle mam 32-35 a jestem w 39dc dniowe ostatnio nie spóźniła się ani godziny była w 32dc. A teraz, od 8 dni bolą sutki i tylko tyle, jeszcze temp rośnie, zamiast na @ spadać nic z tego nie kumam...

    9a1cc41e9fe8818e2f93692eb7754b5e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 07:50

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    U mnie było podobnie. Od grudnia 2013 r. miałam taki problemy ze sobą, że wieczorny prysznic był dla mnie bez sensowną i niepotrzebną czynnością. Tak, tak, nawet do tego się doprowadziłam.
    Teraz troszkę się pozmieniało. Nie robię testów ciążowych kilka razy w miesiącu, po cichu, żeby mąż nie wiedział.
    Przede wszystkim odpuściłam, kiedy mój M. dostał pracę, o której marzył.
    Teraz??? Teraz to ja oszalałam, ale na punkcie mierzenie temperatury, jedzenia tego, o czym bym nawet nie pomyślała, biorę witaminy, owszem nie byłam u fryzjera już długo, ale to dlatego, że mój M. poprosił mnie żebym zapuściła włosy, sprawdzam śluz, zapisuję to, co mnie boli, co na forum jestem non stop, z przerwami na zalogowanie na innym kompie.
    W sierpniu miałam 2 tygodnie zwolnienia, który połączyło się z urlopem. W tym czasie, nie przestawaliśmy myśleć o dziecku, ale staraliśmy się być przede wszystkim ze sobą i korzystać z każdej chwili razem.
    Postanowiłam, że do pracy będę chodziła dobrze ubrana. Na każdym dyżurze mam białą koszulę. Zaczęłam nosić spódnice, sukienki, eleganckie spodnie. Wszyscy od razu zauważyli, że coś się we mnie zmieniło. Od każdego usłyszałam miłe słowa, kiedy wchodzę do pracy słyszę: ale ładnie wyglądasz, o masz nową kieckę, o! ale się ładnie umalowałaś, co się stało, ale ślicznie się ubrałaś, nie poznaję Cię. Im więcej takich słów, tym bardziej chcę się pokazywać ludziom. Jeszcze parę miesięcy temu przychodziłam w luźnych spodniach, polarze, bluzie, bluzkach bokserkach, dresie. Dzisiaj usłyszałam, że w końcu ładnie wyglądam, a ja na to, że ja zawsze ładnie wyglądam, ale teraz wyglądam porządnie, tak jest różnica. Poza tym chyba bardziej podobam się M., jak ubiorę sukienkę, czy obcisłe spodnie :D
    Ja też kiedyś tak miałam :) ubierałam się bylke tylko było, lubiałam tylko czarne ciuszki, a teraz sukienki, bluzeczki z kołnieżykiem, sweterki, żakieciki i co najważniejsze w kolorach tęczy :P Do tego nauczyłam się troszkę podkreślać oko i od razu czuję się kobieco :)
    Pozdrawiam dziewczyny ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ