X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet spokojnie, ludzie sa malo.taktowani czasem nie pomysla ze ktos sie stara tylko, ze jak nie ma dzieci to pewnie nie chca i to ich gadanie pomoze;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet, no ludzie nie zdają sobie sprawy i gadają bez myślenia.

    Tak zrobię. Obawiam się, że jutro w 24 dc, on już nie będzie w stanie stwierdzić czy owulacja była, bo ciałko żółte mogło się już wchłonąć?

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:27

  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet, co masz na myśli, że przyszły cykl będzie za 10 m-cy??
    A lekarz na NFZ w ogole robi monitoring?

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:27

  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 23 maja 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale do przyklinicznego speca ( prywatnie też przyjmuje), z tym ,że pracuje w szpitalu więc jakby nie ma potrzeby abym szła prywatnie bo mnie wciska na NFZ.

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;//

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:27

  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 23 maja 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie od tygodnia albo lepiej obolałe piersi, 5 dni do @. Powinnam mieć już bóle brzucha okresowe, ale na razie ich brak. Boję się cieszyć, myśleć nawet, że to upragniona preze mnie ciąża. Boję się rozczarowania. Aha, zapomniałam, że szyjka wysoko. Czy to dobry znak?

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 23 maja 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry znak <3 za 2-3 dni możesz betę już zrobić :D

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 23 maja 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiafaj dziękuję, mam w sobie jakąś nadzieję ;)
    W dzień Matki zatestuję testem ciążowym, ciekawe czy bedzie pozytyw.

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:27

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero dzisiaj udało mi się zajrzeć na forum, ale się rozpisałyście!! :)
    Toonney - jakiś bladzioch jest, trzymam kciuki żeby po testowaniu w piątek były już ładne dwie grube krechy :*
    KolorowyBalonik dobry znak na pozytyw :)

    Powiem Wam dziewczyny, że ja po wczorajszej wizycie u gina jakoś mam mieszane uczucia...przypisał mi Clo, i mam zacząć brać jak mi się tarczyca unormuje, a Mąż zrobi badania. Nie za dobrze wspominam 1 z cykli na Clo...przez miesiąc miałam mocne zawroty głowy i nawet @ nie miałam i musiałam wywoływać :( Ginek powiedział, że jak się nie uda w ciągu 6 cykli z clo, to on nie jest mi w stanie pomóc i będę musiała poszukać innego lekarza :( Pięknie...Zapytałam czy coś z hormonów oprócz tarczycy powinnam przebadać, to powiedział że nie trzeba. Kazał tylko progesteron w 21 dniu cyklu zrobić. Tylko że u mnie to chyba mało miarodajne będzie, bo zrobiłam tak poprzednio i miałam progesteron równy 1, więc pewnie za wcześnie było. W zawiązku z czym mam zrobić wyniki kilka razy w ciągu cyklu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 17:04

    p19us65g7l1efcda.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:27

  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 co to wogóle za gadanie lekarza, że ci nie może pomóc. Dziwne. Ja bym się wkurzyła, dopominała o badania, prosiła najwyżej o jakieś namiary do klinik dużych ( nie wiem skąd jesteś, gdzie będzie najbliżej).
    Trzeba pozytywnie myśleć, a może clo ci pomoże teraz i będzie dobrze się czuła. Czasami warto zaryzykować.

    Nie poddawajmy się dziewczyny, walczmy!!!

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:27

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Agu, jeśli masz wątpliwości może idź do innego, tak tylko żeby sprawdzić co inni na ten temat myślą? Ja tak ostatnio zrobiłam, ale 2 lekarz potwierdził zasadność działań mojego gina, więc spoko.

    Do tej pory ufałam mojemu ginkowi, naprawdę facet jako lekarz świetny. Nie mogę powiedzieć, że nie. Zwłaszcza, że trafiłam do niego po kilku beznadziejnych lekarzach. Miałam wtedy wielki problem, z którym on sobie poradził bez problemowo. Mimo moich mieszanych uczuć, raczej dalej mu ufam...myślę, że po prostu przeraziłam się faktem że może się nie udać po 6 cyklach na wspomaganiu i wtedy będzie trzeba szukać innych opcji i innego gina :(
    A powiedzcie mi, nie powinnam mieć monitoringu przy braniu Clo? A na mój malutki rozumek chyba tak? O tym jakoś nie specjalnie coś powiedział.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 17:17

    p19us65g7l1efcda.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiafaj wrote:
    dobry znak <3 za 2-3 dni możesz betę już zrobić :D
    Dokladnie tak;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 23 maja 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KolorowyBalonik wrote:
    Agu90 co to wogóle za gadanie lekarza, że ci nie może pomóc. Dziwne. Ja bym się wkurzyła, dopominała o badania, prosiła najwyżej o jakieś namiary do klinik dużych ( nie wiem skąd jesteś, gdzie będzie najbliżej).
    Trzeba pozytywnie myśleć, a może clo ci pomoże teraz i będzie dobrze się czuła. Czasami warto zaryzykować.

    Nie poddawajmy się dziewczyny, walczmy!!!

    Mówił, że on nie jest wstanie mi zaproponować innych mocniejszych leków, bo to już trzeba być pod ciągłą kontrolą i obserwacją...Szczerze mówiąc, to miałam już wielu ginków i wszyscy byli beznadziejni. Nie chciałabym szukać kolejnego, bo o dobrego lekarza trudno. A mój obecny wydaje się wporządku.

    A co do poddawania się to nie ma mowy. Będę próbować na Clo, zobaczymy jak to wyjdzie. Ale najpierw musi mi się ustabilizować tarczyca. Także narazie czekam i obserwuję sobie swój cykl po raz pierwszy w życiu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 17:28

    p19us65g7l1efcda.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:28

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 23 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Ja biorę clo 4 cykl, a monitoringu nie miałam. Ale uważam to za błąd. I teraz idę na monitoring. Clo może sprawić, ze będziesz miała dużo pęcherzyków (hiperstymulacja) i wtedy jest "ryzyko" ciąży mnogiej, albo, tak jak prawdopodobnie u mnie, i tak nie będzie owulki, wtedy moim zdaniem trzeba wdrożyć inne metody. Podobno clo może też upośledzać endometrium, więc nie wiem jak to się stało, że ja jeszcze nie miałam.
    Właśnie słyszałam, że może dojść do hiperstymulacji. A masz albo miałaś na początku przy clo jakieś skutki uboczne?

    p19us65g7l1efcda.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ