X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iness w takim razie mam nadzieje ze wyniki będą dobre :)
    Martita a to brałaś coś na zbicie tsh ? Udało Ci się wbić do lekarza ? :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 10 lutego 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Alexandra88 , przyszła @ do mnie, nawet mnie to nie załamało bo nie spodziewałam się cudu :/
    3-mam kciuki dziewczynki za Was <3

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj termin @ ale jakos nie mam ochoty kupic testu bo juz tyle razy ujrzalam ta pierdzielona 1 kreske raz potrafilam w zlosci dorysowac druga :p ale musze czekac cierpliwie bo noze byc nawet 31 dc okres

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 11 lutego 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Iness w takim razie mam nadzieje ze wyniki będą dobre :)
    Martita a to brałaś coś na zbicie tsh ? Udało Ci się wbić do lekarza ? :)
    Tak, dostałam Euthyrox 25, potem miałam zwiększoną dawkę, potem przeszłam na letrox i aktualnie biorę 100.
    Nie, nie udało się :/ Jutro idę, ale moim zdaniem jest po. Może jakiś ślad będzie. W sobotę miałam pozytywny test owu i czułam się na owu.

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze ktoras z dziewczyn w koncu zafasolkuje i pociagnie reszte ;) fajnie ze forum sie ruszylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam sie znowu nie udalo ogolnie jeszcze nie dostalam @ ale juz brudze a dzisian 29 dc wiec uwielbiam te moje nieregularne cykle ostatnio mialam 26 i nie bylo czssu na myslenie po prostu dostalam a teraz pojawila sie znowu mysl o tescie czasem juz nam brakuje sil dzisiaj oboje mamy gorszy dziwn poruszylismy temat znowu adopcji co jakos czas ten tsmat wraca mysle ze trzeba postawic sobie jakis czas i chyba nastepnym naszhm krokiem bedzie wlasnie zgloszenie sie do OA bo 4 lata minely a dziecka nie ma choc bardzo chcemy...

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartitaS wrote:
    Tak, dostałam Euthyrox 25, potem miałam zwiększoną dawkę, potem przeszłam na letrox i aktualnie biorę 100.
    Nie, nie udało się :/ Jutro idę, ale moim zdaniem jest po. Może jakiś ślad będzie. W sobotę miałam pozytywny test owu i czułam się na owu.

    Ja biorę eurhyrox25 teraz, ostatni wynik tsh to 2,1, czekam tez na wizytę u gina. Ja tez właśnie wnokolocsch soboty miałam owu, robiłam w czwartek test i była druga kredka jasna wiec obstawiam ze przy weekendzie była owulka. Teraz pozostaje czekać , daj znać jak po wizycie :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika przykro mi ze się nie udało :*
    Mika a czy ewentualnie macie szanse na inseminacje lub in vitro ?
    U mnie tez nie zawsze jest kolorowo, tez mam lepsze i gorsze dni... na razie postanowiłam się nie nastawiać na nic ...

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Mika przykro mi ze się nie udało :*
    Mika a czy ewentualnie macie szanse na inseminacje lub in vitro ?
    U mnie tez nie zawsze jest kolorowo, tez mam lepsze i gorsze dni... na razie postanowiłam się nie nastawiać na nic ...
    Noe podejmujemy tego kroku:( nawet o adpocji jest mi ciezko o tym mowic wszystko idzie nie tak a zamiast czuc sie lepiej czuje sie opuchnieta na twarzy a gdy juz spoznia sie ten pierdzielony okres to i tak wiem ze przyjdzie i to dodatkowo boli. Na dodatek myslalam ze forum mi pomoze a ja jestem chyba taka osoba ze sie bardzo nakrecam :( przezywam nie potrafie wyluzowac i chyba potr,ebuje zresetowac organizm i potrzebuje odpoczynku dziewczyny nie wiem ktory to juz raz ale znowu usune konto mam nadzieje ze tym razem na stale ale jesli by sie udalo jakims ,,cudem" wroce do Was by dac nadzieje jesli nie to przynajmniej bedziecie mialy z glowy jedna osobe :( ciezko mi sie rozstac ale tak trzeba :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 12:49

‹‹ 563 564 565 566 567
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ