X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zycze Wam w nadchodzacym roku duzo usmiechu na twarzy zero smuteczkow i nudnej 9 miesiecznej ciazy oczywiscie ;) przychodza takie dni ze mamy dola ale pamietajcie, ze to nie jest koniec swiata zycie toczy sie dalej a my jestesmy zdrowe to juz naprawde duzo ;)

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny test wyszedł negatywny :/

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoasia wrote:
    Dziewczyny test wyszedł negatywny :/

    nielubię !

    Yoasia lubi tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoasia wrote:
    Dziewczyny test wyszedł negatywny :/
    A może zrobiłaś za wcześnie? Idź na betę, to da Ci pewność!

    Dziewczyny w nowym roku samych pomyślności! I upragnionych II kreseczek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 12:38

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 5 dni po spodziewanym okresie ? Wydaje mi sie ze progesteron zablokował mi miesiączkę po prostu. Przynajmniej bez wyrzutów sumienia napije sie dzisiaj szampana :D rownież życzę Wam pozytywnych testów ! ❤️

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, ja biorę duphaston i lekarz powiedział, że na betę (nie robić testów, bo nie są wiarygodne) zrobić jak okres od odstawienia nie pojawi się w ciągu 7 dni... Od jutra mam odliczanie tych 7 dni... Chciałabym żeby okres przyszedł jutro już (jak ma przyjść) albo wcale.. Te dni czekania i nadziei są chyba najgorsze....

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Nessa to rzeczywiście przydałoby Ci się coś na libido, żeby chęci były też w tym najlepszym czasie. Mnie służy maca i ashwagandha pod wieloma względami: libido,mniej nerwowa jestem, czasem mam wszystko gdzieś a wcześniej wszystko przezywalam, analizowalam, ciągle dreczylam się tym i owym,nie choruje,nie przeziebiam się,jestem spokojniejsza po prostu.
    Nie sądzę żeby wiesiolek wpłynął na zmiany w miesiaczce, u mnie nie było przynajmniej różnicy, biorę też ale szczerze sluzu nie widzę więcej zbytnio.

    MartitaS przykro mi, myślałam ze się uda :/

    Yoasia nie podoba mi się to, że negatyw :/ Apropo gry na kompie to ostatni rzadko ale lubię literaki na kurniku.pl

    Almond witaj i zaglądaj tak często jak masz ochotę,w końcu Ty wcześniej tu byłaś od nas ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 15:07

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale duphaston to troszkę co innego niz progesteron . To jest pochodne , a ja mam po prostu progesteron dopochwowo. I ja nie odstawiałam i mysle ze wlasnie to jest problem dlaczego okres nie przychodzi . Moj gin powiedział ze mam brać 3 dni po okresie zacząć a jak nie pojawi sie miesiączka to brać dalej jesli sie pojawi to odstawić. I tez nic nie mówił o testowaniu ani o odstawieniu po kilkunastu dniach czy cos. Wiem dobrze o czym mówisz . Ja tez kilka dni temu sobie to powiedziałam ze wolałabym zeby juz sobie przyszła jak ma przyjść ... trzymam ja za Ciebie kciuki zeby akurat u Ciebie nie przyszła ! To by było piękne powitanie nowego roku ❤️

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i ja Wam życzę aby 2019 r. był dla każdej z Was szczęśliwy i owocny, byscie szybciutko zobaczyly 2 kreseczki i by w koncu wszystkie z nas doczekały się bobaska ☺ Pomyślnego Nowego Roku!!! ❤❤❤☺☺☺

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 54dc, czekam ciągle na @... Oczywiście testy, betę i usg mam za sobą i nic nie wskazuje na ciążę, na usg też nie widać żadnych torbieli itp. Niestety szpital nie ma w gestii aby przepisać coś na wywołanie okresu. Piersi ciężkie, sutki wrażliwe aż bolesne... Musiało coś nieźle się poprzestawiać przez poronienie, bo jak wszystko ok u mnie to nie mam objawów na @ w piersiach. Byle do 10 stycznia...

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Ci bardzo. Musi coś być by pomóc,przecież nie możesz tak czekać w nieskonczonosc.
    Dziewczyny jak tam nowy rok się zaczął u Was ? Ja właśnie dziś dostałam okres,bardzo dziwne bo po Clo mialam zawsze regularne ,choć bardzo lekki jest,no ale czekam pewnie się rozkręci. w sumie to też dobrze bo do gina mam 03.01 i będę mogła zacząć następny cykl z Clo. Ja postanowiłam trochę wrzucić na luz,bez mierzenia temperatury,testowania i przypatrywanie się co miesiąc. Jeszcze jeden dwa cykle stymulowane i już więcej chyba nie będę,co ma byc przecież to będzie. Mam dość rozczarowań i ciągłego myślenia o tym bo od ostatniego roku wszystko kręci się tylko wokół tego..

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoasia szkoda, że dostałaś okres, ale nowy cykl nowe szanse! Może pomyślicie o jakiś wakacjach albo chociaż weekendowym wypadzie, tak żeby odreagować to wszystko. Ja mam wrażenie, że ten 2018 r. minął nam pod znakiem właśnie ciąży.. której dalej (chyba) nie ma.. Chciałabym żeby ten 2019 r. był rokiem normalnego życia właśnie i tego też Wam życzę! jeszcze dosyć będziemy miały tematów ciążowych jak już w tej ciąży będziemy..

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag u mnie tak samo cały 2018 rok był pod znakiem ciąży i tez bym chciała żeby ten 2019 był normalnym rokiem. A Tobie życzę żeby ta @ nie przyszła !

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Kokosowa Babka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Na wstępie pomyślności dla wszystkich na Nowy Rok:*
    A moje pytanko do Was brzmi czy test owulacyjny powinien wyjsc pozytywny po owulacji?? Szczerze mówiąc to poje poczatki z użyciem ich , w zeszlym mc wychodzily mi caly czas pozytywne okazalo sie ze cykl byl owulacyjny .... teraz jestem 5 dzien po owulacji i ponownie wyszedl pozytywny... staram sie juz rok a do tej pory chcialam raczej spontanicznie zeby nie zwariować.... co myslicie??

  • Karota045 Koleżanka
    Postów: 139 13

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale musiałam uspokoić swoją wariujaca głowę :) Wszystkim wam życzę w tym roku upragnionej fasolki :) tak krótko co się u mnie zmieniło. Zrobiłam monitoring cyklu :) tak jak mowilyscie. Co prawda akurat mi wyszło to wszystko tak że miałam między świętami i sylwestrem. Akurat miałam pójść w sylwestra sprawdzić czy jajeczka uroslo. A się okazało że już pękło. W 13 DNIIU CYKLU. Pani Doktor powiedziała, że endometrium właśnie powiększone, więc te chormony są i jest płyn który był po pęknięciu pęcherzyka. I stwierdziła że owu była jakoś na dniach obstawiając 11/12 dzien cyklu. Stosunek z partnerem miałam w 9,10 i 13 dniu cyklu. I tak się zastanawiam czy wystarczająco żeby trafić... Teraz i licząc od 15,16,17 dniec cyklu boli mnie lewy jajnik. Z niego prawdopodobnie była owu. I to ból jest taki klujacy. Ale wraz z kolejnymi dniami występujący coraz mniej. I trochę się tego obawiam, bo nigdy tak nie miałam.... Cykl 28-30 dni.

    30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od momentu ostatniej potwierdzonej owulacji na monitoringu od razu dostałam duphaston 2x1 przez 10 dni, tego 10 dnia miałam zrobić test i w przypadku pozytywu brać dalej duphaston aż do wizyty. U mnie test pozytywny wyszedł już 9dni po

    ov72hlz.png
  • Karota045 Koleżanka
    Postów: 139 13

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też od razu zaczęłam brać dupka tak jak ty gozomalta:) tylko boje się tego bólu jajnika. I zastanawiam się czy z tych zblizen mogło faktycznie coś wyjść.

    30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa .. staramy się z mężem od dwóch lat o dzidziusia. Mam cykle 28 dniowe, kochaliśmy się z mężem w dni płodne 12 listopada, następnie dostałam @ 2 grudnia więc nadzieje upadły.. ale za to dziś mamy 4 styczeń,a okresu brak.. pobolewa mnie lewy jajnik i pojawia mi się biały ciągnący śluz... co myślicie? Macie podobne doświadczenia?

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak przez dwa monitorowane cykle, po potwierdzeniu pęknięcia dałam dupka 2x dziennie.
    Kokosowa Babka test owu pozytywny wychodzi na 24-36 h przed owu. Wydaje mi się raczej ze pozytywny test owu nie wyjdzie już po owulacji.

    Ag jak u Ciebie ? Nadal odliczasz ?

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzis na badaniu ... beta ujemna...

‹‹ 562 563 564 565 566 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ