X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartitaS wrote:
    Iness00 według wszelkich teorii (że zaraz po sono i urodzinowy i z clo i duphastonem i z dobrymi wynikami) to nie ma opcji, żeby mi się nie udało :D hahaha
    A życie zweryfikuje :) fajnie, że święta zajmą trochę myśli
    Ja przed sono to zaczęłam się denerwować rano, wcześniej jakoś to omijałam myślami ten temat :D teraz po miesiącu to najbardziej zapadły mi w pamięć zakwasy w pośladkach hahaha :D


    I tego Ci życzę! :) Trzymam mocno kciuki!!!

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    I tego Ci życzę! :) Trzymam mocno kciuki!!!
    Dziękuję :D Żałuję tylko, że nie poprosiłam o ovitrelle, wtedy byłyby większe szanse, że pęcherzyk pekł, a tak żyję sobie w niewiedzy i w nadziei ;)
    Trzymam kciuki za jutrzejszy monitoring :) To Twój 1 monitoring w tym cyklu czy kolejna wizyta?

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu pierwszy... Pan Doktor będzie oglądał, czy co tam urosło i czy można już podać pregnyl na pękniecie właśnie. Trochę w kiepskim czasie będziemy mieć czas na działanie, bo prawdopodobnie od tej środy do piątku.. Ale może coś się uda..

  • mariamagdalena Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    piszę bo sama nie wiem co o tym myśleć. Trudno powiedzieć, że się staramy o dziecko bo za mną dopiero jedno podejście. Cykle mam ostatnio krótkie, około 25-26 dni. Kochałam się w dniu, w którym czułam, że mam owulację czyli około 10 dnia cyklu oraz w kolejnych dniach. Okres powinnam była dostać w sobotę lub niedzielę. W czwartek wystąpiło delikatne plamienie i ból jak przy nadchodzącym okresie. Wszystko jednak ustało. Pozostały tylko obolałe i mocno powiększone piersi (bardziej niż przed miesiączką). Dwa testy negatywne. Śluz też nie wygląda jak przed okresem, nie jest kremowy i biały tylko bardziej wodnisty. Czy to możliwe, żeby mieć tego rodzaju objawy, a jednocześnie ujemny test?

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Ag trzymam kciuki za dzisiejszy monitoring - daj znać po wizycie :)
    Iness - najważniejsze żeby w sono wyszło wszystko drożne :) niestety nerwy są wiem coś o tym, ale zobaczysz nim się obejrzysz i będzie już po wszystkim :)

    U mnie tez mało czasu wolnego przed świetami, dużo na głowie i tak już 28 dzień cyklu mam. Co do mierzenia tempki to ja w ogóle nie mierzyłem, jedynie co to testy owulacyjne były w poprzednich cyklach.

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariamagdalena wrote:
    Cześć,

    piszę bo sama nie wiem co o tym myśleć. Trudno powiedzieć, że się staramy o dziecko bo za mną dopiero jedno podejście. Cykle mam ostatnio krótkie, około 25-26 dni. Kochałam się w dniu, w którym czułam, że mam owulację czyli około 10 dnia cyklu oraz w kolejnych dniach. Okres powinnam była dostać w sobotę lub niedzielę. W czwartek wystąpiło delikatne plamienie i ból jak przy nadchodzącym okresie. Wszystko jednak ustało. Pozostały tylko obolałe i mocno powiększone piersi (bardziej niż przed miesiączką). Dwa testy negatywne. Śluz też nie wygląda jak przed okresem, nie jest kremowy i biały tylko bardziej wodnisty. Czy to możliwe, żeby mieć tego rodzaju objawy, a jednocześnie ujemny test?
    możliwe!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariamagdalena wrote:
    Cześć,

    piszę bo sama nie wiem co o tym myśleć. Trudno powiedzieć, że się staramy o dziecko bo za mną dopiero jedno podejście. Cykle mam ostatnio krótkie, około 25-26 dni. Kochałam się w dniu, w którym czułam, że mam owulację czyli około 10 dnia cyklu oraz w kolejnych dniach. Okres powinnam była dostać w sobotę lub niedzielę. W czwartek wystąpiło delikatne plamienie i ból jak przy nadchodzącym okresie. Wszystko jednak ustało. Pozostały tylko obolałe i mocno powiększone piersi (bardziej niż przed miesiączką). Dwa testy negatywne. Śluz też nie wygląda jak przed okresem, nie jest kremowy i biały tylko bardziej wodnisty. Czy to możliwe, żeby mieć tego rodzaju objawy, a jednocześnie ujemny test?
    Smigaj na badanie beta hcg z krwi! Bedziesz miała pewność!

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag i jak monitoring?

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Ag jak po wizycie ?? :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Mamy piękny pęcherzyk", zastrzyk dostałam, teraz działanie, w sobotę sprawdzamy czy była owulacja, a jak nie zaskoczy, to dostaję skierowanie na badanie drożności w szpitalu :) Także tak czy siak coś się ruszy ;)

    Alexandra88, MartitaS lubią tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag to super ! :))) to trzymam kciuki żeby teraz była piękna owu i żeby zaskoczyło :)))

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjemnego i skutecznego działania! :D

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje! Nie nastawiam sie, bo ostatnio było wariactwo i nic z tego nie wyszło.. tylko zmęczenie psychiczne... ale teraz mam plan na najbliższy czas, wiec przynajmniej nie bede myślec i sie zastanawiać co dalej.. a przerwe od leków bede i tak miała. Mam nadzieje, ze ta drożność bedzie do przeżycia...

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Zagląda tu kto jeszcze? ;) Bo coś cisza zapadła. Jak pisałam Wam w czwartek miałam sono i jajowody drożne, kontrast przeszedl bez problemu :) Badanie nie było ani straszne ani bolesne dla mnie, także nie taki diabeł straszny jak go malują ;)
    Co u Was słychać dobrego?

    Ag1988, MartitaS lubią tę wiadomość

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iness00 kochana! Jak dobrze czytać takie posty! Jak teraz u nas nie zaskoczy, to idę na hsg w lutym! To teraz masz turbo szanse na ciążę! Trzymam mocno kciuki ! Niech to będą dla Ciebie ostatnie święta bez Maluszka ;)

    iness00 lubi tę wiadomość

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag dzięki bardzo :) trzymam kciuki również za Ciebie i wszystkie dziewczynki z tego wątku ;) Oby nie było potrzebne Ci hsg bo zaskoczy ;) ale gdyby jednak to nie obawiaj się naprawdę, badanie znośne, jest dyskomfort przy zakładaniu tego aparatu, ale to do przeżycia. Nie polecam czytać Ci opinii, bo się strachu można najeść niepotrzebnie. A po co martwić się na zapas, ja nie spałam za wiele tej nocy przed, a okazuje się, że było to zbędne. Po badaniu powiedziałam - to już po? ;) Niech się spełnią Twoje słowa i te święta niech będą dla nas wszystkich stąd ostatnimi we dwoje, a niech następne już będą z dzieciątkiem ;)

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iness bardzo się cieszę, że sono było znośne i przede wszystkim, że wszystko jest ok :)

    U mnie 23 dc. Teoretycznie 9dpo - tak mi się wydaje :P Ostatnie 3 dni bolał mnie brzuch. Śluz kremowy czyli idealny na tą fazę cyklu. A dziś wśród białego śluzu jest też przezroczysty i rozciągliwy. Dziwnie.

    iness00 lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Nessa to rzeczywiście nietypowo śluz rozciągliwy w tym dc. Może to jakiś znak z niebios ;) a przytulanek nie było u Was wczoraj? Bo ja się tak nieraz nabieram czy to śluz czy sperma po przytulankach :P Choć wiadomo, że różni się to trochę, ale nie raz muszę przyobserwować lepiej sprawę :P

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytilanki byly ale w sobotę wieczorem a sluz płodny pojawił się w niedzielę wieczorem. To nie sperma bo ta zawsze wsiada mi w papier po takim czasie..

    No zobaczymy - ja się na nic nie nastawiam.

    Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę dla wszystkich :)

    iness00 lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja złożę życzenia już,bo nie wiem kiedy znowu uda mi się tu zagladnac.

    Kochane życzę Wam Wesolych, Zdrowych i spokojnych Świąt spedzonych w gronie najblizszych i abyśmy następne święta swietowaly w powiększony gronie ❤ :):):)

    Yoasia, Paulina Nessa lubią tę wiadomość

    m3sxnafao0xnjr4b.png
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ